|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašelj po hranjenju ponoči
12.10.2007 9:05:23   
ČebelicaMaja
Že nekaj časa ne jemo ponoči, sedaj pa ven prihajajo trojkice in je pikica spet začela zahtevat nočni obrok mleka... vendar že dva dni zapored 10-15 min po tem, ko spije mleko začne silovito suho kašljati, kar  traja uro do dve- grozno je zanjo in zame... sploh mi ni jasno kaj bi to bilo saj je stara 18 mesecev, pa se to prej nikoli ni dogajalo. Ima morda katera kakšen nasvet?

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašelj po hranjenju ponoči
12.10.2007 9:48:37   
aluš
Ali je mogoče prehlajena. Ker mleko, pa tista sluz od prehlada, smrklja se ne marata in potem draži. Naš je tudi že bruhal, ko je bil prehlajen, pa je na vsak način hotel mleko.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašelj po hranjenju ponoči
12.10.2007 10:04:25   
Aja32
Poskusi ji dati čaj namesto mleka... 

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašelj po hranjenju ponoči
12.10.2007 10:20:08   
saraja
Pri nas je tudi tako, zobki prihajajo. KAšlja pa tudi zelo, sploh ga ne morem pomiriti. Čaja mu pa ne morem dati za lakoto. Kaj naj storim!?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašelj po hranjenju ponoči
12.10.2007 12:31:47   
ČebelicaMaja
Sem tudi jaz poskusila dati čaj, pa tudi vodo, pa tudi vodo po mleku, da ne bi kašljala... pa ničesar noče, samo mleko, bog ne daj, da je notri kaj drugega, vrže na tla in  histerično joka...
...je pa res, da prihajajo zobki in ima kar konstantno smrkav nosek, tako, da je dejansko možno, da se mešata mleko in sluz...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašelj po hranjenju ponoči
12.10.2007 12:40:25   
Tiamo
To je bil moj vprašanje cca pol leta nazaj.

Kašlja zaradi mleka in polnega noska, mleko še poslabša zadevo, ker dela sluz.

Moj recept, ki samo omili kašelj...normalno čez dan čiščenje noska s fiziološko, dvigneno vzglavje (jaz dam kar velik povšter pod jogi, menjava kravjega mleka za kozjega ali mešanje mleka z vodo.

Je pa tudi varianta, da k ponoči zahteva mleko, jo vzameš iz posteljice, nahraniš v pol sedečem položaju, počakaš ene 15 min in jo daš nazaj spat.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašelj po hranjenju ponoči
12.10.2007 14:50:32   
ajdaN
Kaj pa če bi probala dat drugo mleko? Pri nas mu zmeraj, ko je prehlajen za par dni ukinim navadno mleko in mu dajem riževega. In je bistveno boljše.

Ker mleko res draži tisto sluz pri prehladu in verjetno zaradi tega kašlja.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kašelj po hranjenju ponoči
15.10.2007 16:38:26   
ČebelicaMaja
Riževega sem ji poskusila dat že pred časom, pa ga ne mara... smo pa zadevo rešili tako, da ji mleko totalno razredčim, malo protestira in ene 100x pogleda, če je v flaški res mlekouser posted image  ampak popije ga pa in zaspi nazaj... je pa sedaj tudi začela grozno kašljati, tako, da upam, da ne bo še huje...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kašelj po hranjenju ponoči
16.10.2007 7:04:35   
Princess Mononoke
Pri nas je bilo junija isto (se pravi jeseni v Avstraliji), le da je bil kašelj po dojenju in se je tudi pojavil ko so ven zobki lezli. Peljala sem jo tudi do zdravnika. Na koncu se je izkazalo da ker so ji zobki rastli, ji je padel imunski sistem in je ujela neko virozo s kašljem. Ker so se takrat noči shladile jo je kašelj ponoči dražil. Bilo je celo tako da je kašljala samo ponoči in ne čez dan. Stanje se je v nekaj tednov popolnoma umirilo. Če imaš morda vlažilec zraka, bo mogoče pomagal. 

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?