|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mačja meta
10.10.2007 0:03:59   
polona2
Potrebovala bi večjo količino te rastline, ali jo ima katera od vrtičkaric na zalogi?
Potrebujem posušeno mačjo meto, mogoče pa katera ve, kje se jo dobi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mačja meta
10.10.2007 14:34:31   
bumerang
Kaj je to zate večja količina? En vagon, ena vrečka ali en lonček? user posted image
Sicer pa jo prodajajo vsi večji gojitelji trajnic, imenuje pa se Nepeta. Ampak glede na to, da je sadika, kakega večjega pridelka ne boš imela.
Jaz je imam kar nekaj doma.

Če jo slučajno rabiš za mačje valjanje, te moram razočarat, nobeden od mojih mačkov je ne šljivi pet posto.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mačja meta
10.10.2007 16:31:31   
polona2
Potrebujem jo približno eno vrečko, ker mislimo pri Društvu za zaščito živali Jesenice izdelati par odejic polnjenih z mačjo meto, za prodajo, od katere bi šel celoten izkupiček za  plačilo vet. storitev za brezdome živali.
Ali jo odstopiš, mogoče prodaš po simbolični ceni?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mačja meta
11.10.2007 13:27:41   
bumerang
V ta namen ti jo definitivno odstopim.
Ampak boš morala počakati na november, da jo porežem in pošljem.
Prej je namreč ne morem, ker komisija za ocenjevanje vrtov še ni naredila svojega dela in zato v moji gredi ne morem ustvariti "luknje".

Ampak za polnjenje samo ene blazine potrebuješ kar velike količine, saj veš, kako je, ko se zelišča posušijo - ne ostane skoraj nič.  Moje ni niti za eno blazino.
Bi bilo mogoče bolje, če bi meto zdrobili in oblikovali majhne mošnjičke z zeliščem, s katerim posuješ krokete ali mačji wc.

Če jo želiš, pošlji naslov na ZS.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mačja meta
11.10.2007 13:33:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: polona2

Potrebujem jo približno eno vrečko, ker mislimo pri Društvu za zaščito živali Jesenice izdelati par odejic polnjenih z mačjo meto, za prodajo, od katere bi šel celoten izkupiček za  plačilo vet. storitev za brezdome živali.
Ali jo odstopiš, mogoče prodaš po simbolični ceni?


A mi lahko posreduješ kontakt kje bi pol k boste to speljal lahko te oddejice kupila?

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mačja meta
12.10.2007 14:56:14   
bumerang
Še nekaj mi je prišlo na misel. Vrtnarija Strgar (Ljubljana) in vrtnarija Golob - Klančič (Vitovlje) imata bogat matični nasad rastlin in zdaj bo čas obrezovanja. Če jih kontaktiraš in poveš namen, ti bodo morda odstopili odrezane veje. Itak gredo sicer na kompost.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mačja meta
14.10.2007 0:57:40   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: polona2



A mi lahko posreduješ kontakt kje bi pol k boste to speljal lahko te oddejice kupila?


Seveda, veš da bom naredila reklamo tukaj na RR!!! Se bo najbrž dalo tudi preko spleta kupiti, ko bo to 100%, pa seveda sporočim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?