|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nadstropna postelja
11.10.2007 19:26:01   
ribica.

Kdaj ste dali vaše mulčke spat na zgornjo posteljo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 19:45:38   
diva 4
Ej , to temo sem pravkar mislila odpret.Mi se odločamo , da sestavimo pograd ta vikend.Naša Ana je stara 4 leta , David pa dve leti.Samo naju je malo strah , da bo mala ponoči padla po lestvi , ker pride vsako noč k nama spat.Mali pa bi ful rad že spal v veliki postelji , samo ni prostora v otroški sobi za dve postelji.Pa me tudi zanimajo mnenja drugih, mogoče tistih, ki imajo izkušnje s tem.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 20:00:36   
Petraa
Zakaj pa potem ne kupite takšno posteljo,ki je spodaj še ena,ki se izvleče ven?

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 20:23:16   
ribica.
Joj, ne mi zdaj s takimi, zakaj nimamo drugačne postelje! Jaz sem našo 4-letnico pravkar parkirala gor. Je pa gornja postelja na eni strani brez varovala, na drugi strani ima pa kovinski lok. 

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 20:24:18   
Petraa
vprašam pač,saj s tem ne mislim nič slabega.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 20:42:53   
ribica.
Ja, sori, saj vem da nisi nič slabega mislila. Mi smo posteljo dobili s flatom. Pa tudi imeli bomo še kakšnega mulčka, pa jih mormo vse stlačit v eno sobo, tak da brez nadstropne ne gre.
Kaj zdaj, a nihče se ne bo javil in povedal kak ste to zrihtali. Madona, nisem si mislila, da smo prvi, ki imamo nadstropno posteljo.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 20:50:04   
hrabra miška
Evo me. Mi imamo pograd.user posted image Jeeeeee,ja,res ga imamo. Hecam se. No tavečjega sva dala spat gor pri 4 letih in 2 mesecih. Pa me je tudi bilo strah da bo dol čofnil,pa do danes še ni,star pa je 8 let. Otroci imajo večji občutek za varnost kot ga imamo mi,men se še danes zgodi,da iz postelje pademuser posted image . Upam da  bo čim bolj sladko spala eno nadstropje višje.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 20:50:09   
sazi
mi je sicer nimamo, sem bila pa pred leti varuška pri družini, ki so imeli zelooo majhno stanovanje in so (takrat) vsi 4 (zdaj jih je 7 in so na večjem) spali v eni sobi. Ker je med starejšima punčkama le 18 mesecev razlike, je šla tavečja spat gor pri 18ih mesecih. Niso pa imeli lestve ampak take stopnice, ki so bile bolj zaprte, pa še vratca je imela na vrhu.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 20:51:20   
pravljica
naša je šla pri 4 letih direkt iz kinderpeta na zgornjo posteljo, ki je na višini 1,80 m (doma narejena, kupljene mislim, da so nižje)...ima pa tobogan, tako da stopnice niso bile problem...okoli in okoli pa ima nižjo ograjo...v glavnem, z nje ni nikoli padla user posted image

mene pa tako moti ta višina že od začetka, da mi je bilo kar žal, da smo se tako odločili user posted image ...pri branju pravljice je treba vedno gor pa dol plezat, da lahko sedim ob njej na postelji, ni tistega, da samo sedeš zraven, pa pravljica, pokriješ in lupčeka pa greš iz sobe...sem mogla povedat, če kdo dvomi in ima dovolj prostora za "normalno" visoko posteljo...ta drugi bo imel ravno toliko visko, da bo spodaj kakšen predal ali polica, ravno toliko, da bom lahko rit samo gor naslonila, ko bomo brali pravljico user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 20:54:14   
san
mi smo hčeri pri 3 letih kupili tako posteljo pograd, da je bila zgoraj postelja, spodaj pa je lahko imela igralni kotiček in od takrat je spala samo in izključno v svoji postelji (ni nikoli več prišla k nama spat - razn zjutri mal pocrkljat) in tudi nikoli ni padla dol. me je bilo na začetku strah in sem na uno stran k ni bila ob steni dala take velike pliške, no pa je bilo vse ok.

lp, s

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 21:09:05   
ribica.

Aha, pa ste se le oglasile. Torej ce povzamem, nasa je v pravih letih za pomik navzgor.  Upam samo  da mi res ne pade kam. 

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 21:17:13   
diva 4
Jaz se tudi zahvaljujem za odgovore.Zgleda , da bo naša že ta vikend spala na višini.Saj mi bi kupili takšno posteljo , kjer se eno ležišče izvleče, pa imamo 12let star pograd, rabljen samo dve leti, ki smo ga kupili , ko smo še živeli v bloku in sta se k nam priselila bratranec in sestrična.Tako , da se mi zdi škoda zdaj nova ležišča kupovat, če pa so doma skoraj nerabljena.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 21:18:15   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

men se še danes zgodi,da iz postelje pademuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nadstropna postelja
11.10.2007 21:18:49   
Moyca_
mi tudi kupujemo pograd

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nadstropna postelja
12.10.2007 7:45:23   
Lenny
Pri slabih 4. letih je šel "gor". Ponosen kot odprta marela. Ampak sva malo zvišala ograjico, ker spi kot prižgan ventilator user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nadstropna postelja
12.10.2007 8:27:03   
diva 4
Pri našem pogradu je ful nizka ograjica, ki jo sedaj uporablja , kljub temu , da spi spodaj.Bo pa user posted image  nardil višjo ograjico za zgornje ležišče, ta nizka pa bo ostala na spodnjem , ker se oba vrtita po postelji.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nadstropna postelja
17.10.2007 8:50:05   
diva 4
user posted image  Jee! Mi smo v soboto sestavili pograd.In sta otroka ful navdušena.Ana spi zgoraj in kljub temu pride okrog dveh zjutraj k nama. David pa je ful pomemben sam sebi ,saj spi v veliki postelji .Pri njemu  ni nobenih sprememb.Spi celo noč , tako kot je prej v kinderpetu. Tako , da pri nas se obnese ta nadstropna postelja.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?