|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velike družine
23.10.2008 6:55:57   
lumpa6
smo velika družina z 5 otroki in bi se rada pogovarjala z velikimi družinami, ki imajo 3 ali več otrk, da podelimo naše izkušnje in mnenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velike družine
23.10.2008 7:16:07   
melanija
Mi prčakujemo četrtega otroka drugo leto. Če si za lahko kontaktiramo preko ZS.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velike družine
23.10.2008 7:20:29   
CUKRČEK
tudi mi smo velika družima s tremi otrokiuser posted image Po eni strani bi se radi še povečali, vendar je zaenkrat prostorska stiska prevelika, da bi mislili na to.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velike družine
23.10.2008 7:45:34   
bskrle
Mi čakamo četrtega marca.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velike družine
23.10.2008 8:08:46   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

tudi mi smo velika družima s tremi otrokiuser posted image Po eni strani bi se radi še povečali, vendar je zaenkrat prostorska stiska prevelika, da bi mislili na to.


ja tko k pr nas, samo ni prav preveč prostorske stiske ampak tut negodovanje okolice, se preveč brigajo za nas pa premau zase

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velike družine
23.10.2008 8:55:19   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6


ja tko k pr nas, samo ni prav preveč prostorske stiske ampak tut negodovanje okolice, se preveč brigajo za nas pa premau zase



no evo tako je pri nas, vsi me sprašujejo če bo 4user posted image  že, pa je tretja stara komaj 3,5 meseceuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velike družine
23.10.2008 9:03:47   
emaa
Ja ne vem kaj je s to slovensko miselnostjo, da dva sta pa čisto dovolj. Vsak jih naj ima toliko kot mu paše, če jih lahko preživi. In midva sva tudi čudna, ker si želiva še kakega, čeprav že imava dva. Lumpa6 bravo, jaz sem tudi iz družine s petimi otroci, najstarejša, pa je blo in je prav fino.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velike družine
23.10.2008 9:04:39   
bskrle
Sama imam 3 deklice in sedaj vsi sitnarijo, če bomo imeli fanta.
Mah, še dobro da mož ni tak. Mi se veselimo otroka in ne samo spola.
Še kdo s podobno težavo? 

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velike družine
23.10.2008 11:22:30   
lutka
Aha, še ena. Imam eno hči in dva sina, ker ta večja nima para bi zadaj po njenem morali naročiti še eno punčko user posted image .



lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velike družine
23.10.2008 12:02:33   
urbancek
Pri nas imamo tudi 4 otroke.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velike družine
23.10.2008 12:06:48   
FORZA
Pri nas imamo 3 fante.
Bravo lumpa6 za 5 otrok.user posted image

Kolk imate pa kaj razlike v letih?

Pri nas imamo kar veliko razliko user posted image 22 let, 11 let in 2,5 leti.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velike družine
23.10.2008 12:11:15   
rumba
Pri nas so tudi trije razgrajači: 5, 3 in 1 leto.user posted image
O četrtem trenutno ne razmišljamo.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velike družine
23.10.2008 12:30:05   
cgorjanc
hja pr nas imamo tudi tri otroke (17,12,11),pričakujemo pa decembra že četrtega.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velike družine
23.10.2008 12:43:09   
urbancek
pri nas pa so 17, 15, 4 in pol, 3

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velike družine
23.10.2008 13:27:51   
lumpa6
naši so user posted image 17 in 12, in user posted image 10, 5 in 1 leto, bi imela pa še vsaj enega če ne dva

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velike družine
23.10.2008 14:16:00   
beba76
Mi mamo 4 otroke, dva fanta in dve punčki. So pa po vrsti tako: user posted image 12, user posted image 9, user posted image 3,5 in user posted image 2. In zdaj smo vsi na pare, tak da jih več ne bo user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: velike družine
23.10.2008 14:42:51   
*maja
Pri nas imamo tudi 4 mulčke so pa user posted image 7 in pol, user posted image 5, user posted image 3, in pa user posted image 15 mesecev.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: velike družine
23.10.2008 15:06:21   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

tudi mi smo velika družima s tremi otrokiuser posted image Po eni strani bi se radi še povečali, vendar je zaenkrat prostorska stiska prevelika, da bi mislili na to.


ja tko k pr nas, samo ni prav preveč prostorske stiske ampak tut negodovanje okolice, se preveč brigajo za nas pa premau zase



ah, okolicauser posted image Ko sem  prvič rodila, so me že spraševali, kdaj bo naslednji. Potem smo trofnili dvojčke. In zdaj nas nihče več ne praša za naslednjega. Bohnedaj, da bi imela še enega....bi zagotovo pogruntali, da se je "ponesrečilo". Koker imaš dva, je že dovolj. Potem si že čudak.


Klinc pa ostali. Važno, da se imamo fajn. Jaz sem celo slišala to, da če bi ona (znanka) zanosila z dvojčki, da bi splavila, ker pač nimajo tolk prostora za tri. user posted image
Kr neki. Mi se pa radi stisnemo in se imamo bolje, kot če bi bili samo eden ali dva otroka.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: velike družine
23.10.2008 15:14:43   
AKP
Mi pa bomo dobili maja tretjega in bo kar velika razlika v starosti med njimi. eni so to pozitivno sprejeli, eni pa naju zaradi tega kar malce čudno gledajo. Mi štirje smo pa zelo veseli, da dobimo novega člana  user posted image .

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: velike družine
23.10.2008 15:22:22   
ninini
Mi imamo tri dve user posted image 9in 6 in zdej smo dobili šeuser posted image 5mescev pa pol.Pa je večkdo rekel če  smo tretjega  zato hotli da bi bil user posted image pa sploh nismo šli na to ker jaz sem si skoz želela 3user posted image mi je ful to všeč sam zdej pauser posted image ne dam ker je pravi cukrčekuser posted image

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: velike družine
23.10.2008 15:29:57   
lumpa6
Jaz sem celo slišala to, da če bi ona (znanka) zanosila z dvojčki, da bi splavila, ker pač nimajo tolk prostora za tri.


to je tut men ena dons rekla,da bi to naredila pa čeprav bi biu samo eden, pač ni prostora, mi bi ga pa že našli

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: velike družine
23.10.2008 19:37:31   
CUKRČEK
saj tako je ponavadi...tisti z enim radi več komplicirajo, kot tisti z večimi. Tudi glede napora. Ena znanka me vedno sprašuje, kako lahko rihtam tri otroke. Ona je pa na smrt utrujena z enim in še tem tolikšnim, da še v prvi razred hodi. Pač pri treh ne kompliciram in najdem še ogromno časa zase, njo bo pa kompliciranje ubilo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: velike družine
23.10.2008 20:16:16   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

saj tako je ponavadi...tisti z enim radi več komplicirajo, kot tisti z večimi. Tudi glede napora. Ena znanka me vedno sprašuje, kako lahko rihtam tri otroke. Ona je pa na smrt utrujena z enim in še tem tolikšnim, da še v prvi razred hodi. Pač pri treh ne kompliciram in najdem še ogromno časa zase, njo bo pa kompliciranje ubilo.


ja to je čista resnica, jaz si tut vzamem čas zase pa je še vedno vse narejeno, samo kdaj kaj kasneje

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: velike družine
24.10.2008 8:21:05   
anckabancka
Pri nas imamo tudi 3 fantke. Njastarejši je bil julija star 3 leta, sledi mu 22- mesečnik, tamali pa ima 7 tednov.

Pa tudi vsi pravijo, kako je fino ker so hitro eden za drugim ,ker bo potem mir, ko enkrat zrastejo. Ampak jaz vem, da še nismo zaključili. Pol bojo pa spet rekli, da imamo samo zato še enega, da bo punčka...

Pa že zdej nas vsi čudno gledajo. Naprimer v trgovini, ko pridem z dojenčkom pa še z devma majhnima. Ni nobenemu nič jasno.

Ampak mi se imamo tudi prav fino. Pa ni toliko več dela s tremi, kot ga je bilo z dvema. Vsaj zaenkratne, ker je tamali res priden dojenček. Zvečer zrihtam vse tri za spat (mož tudi pomaga če je doma) in imam potem par uric samo zase in za moža. Pa tudi dopoldan, ko sta starejša dva v vrtcu, si kar privoščim. Že zjutraj si vzamem dosti časa zase v kopalnici, pa dolgi sprehodi, nakupi, letanje okrog... Popoldne pa skočim z vozičkom po večja fanta v vrtec. Ko pridemo domov pa gremo še z možem na kak sprehod ali pa v živalski vrt, Tivoli. Imamo vse na dosegu noge. user posted image

Kako pa izgleda dan pri vas?


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: velike družine
24.10.2008 9:34:07   
rumba
anckabancka, pri vas je pa res mala razlika.user posted image  Jaz vedno govorim, če bi šla še enkrat od začetka bi imela isto ali pa manjšo razliko v letih kot sedaj.user posted image  Verjamem, da se vam čudijo, že mene ustavljajo in sprašujejo, če so vsi moji.user posted image  Moji so pa sedaj že vsi v vrtcu, popoldne sem večinoma sama z njimi, ampak se imamo fino, gremo na igrišče, včasih do Tivolija, tudi živalski vrt (drugo leto moram nabavit letne karteuser posted image ), zvečer gredo pridno spat, tako da je pol zadosti časa samo zame in možeka. Možek zna tudi sam poskrbeti za vse, tako da kamot manjkam kak dan ali večer.user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?