|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spi v ležalniku
10.12.2004 14:23:22   
Annny
Hojla!

Čez dan moja punčka noče biti v postelji, ker je radovedna in me ima rada 'pod nadzorom'...zato jo vedno nosim s sabo po stanovanju v ležalniku.
Problem je, da v njem čez dan tudi spi (no, razen v vozičku spi v vodoravni legi)...Skrbi me, kako to lahko vpliva na njeno hrbtenico!?
Ko zaspi, jo sicer spustim v ležeč položaj (ki pa ni čisto ležeč). Če jo hočem spečo dati v posteljico, se zelo hitro spet zbudi.

Torej- ali se vam spanje v ležalniku zdi v redu?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spi v ležalniku
10.12.2004 14:40:51   
dix
Jazbe vidim nič napačnega v tem. Saj v avtodedežu tudi niso v ravnem položaju pa tam spijo.

Verjetno je pa ležalnik bolj ležeč kot avtosedež. Naš tudi včasih v ležalniku zaspi.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spi v ležalniku
10.12.2004 15:10:34   
Gina
Nič ni narobe, tako ji paše. Čez dva meseca ji bo pasalo kaj drugega. pa pa:)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spi v ležalniku
10.12.2004 15:40:27   
puri
Naš pa že od vsega začetka najraje spi v avtosedežu,kar mi tudi ni preveč všeč,zaradi hrbtenice!
Saj ga dam pol,ko zaspi, skoraj vedno v posteljo,samo tam potem ne spi dolgo,bolj mu paše v sedežu!:zmeden:

LP

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spi v ležalniku
10.12.2004 16:12:54   
Bejba
Naš čez dan skoz spi v ležalniku, v posteljici noče. Mislim, da ni nič narobe s tem. Čav čav

LP; Bejba

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Spi v ležalniku
10.12.2004 17:33:50   
Annny
Hvala za odgovore- zdaj vidim, da moja tamalčica ni edina, ki uživa v ležalniku:)
Lep večer vsem!!:rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Spi v ležalniku
10.12.2004 17:56:14   
ana1
Naše dete tudi večinoma čez dan spi v ležalniku (čisto položen položaj). Naša pediatrinja zagovarja, da morajo biti dojenčki bolj v poziciji lupinice, drugače začnjejo zevati nazaj. Sedaj pri petih mesecih pa čez dan spi tudi v posteljici, ker jo vse zanima in jo je potrebno za dnevni počitek tudi umiriti in spraviti v tih prostor.

Rajši vidim, da spi v ležalniku, kot pa da spi v svtosedežu-lupinica ali v donodolinu, ki ima preveč pokončen položaj (tudi v najbolj ležeči poziciji)

lp, :rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Spi v ležalniku
10.12.2004 21:11:35   
žiža
Tudi naša oktoberčica (8.10.) noče čez dan več ležat v posteljici. Pa sem rabla par dni da sem zaštekala zakaj se ves čas nekja pritožuje. Očitno imajo dosti ležanja.
LP Žiža

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Spi v ležalniku
10.12.2004 22:45:18   
nejcko
Naša mala (5,5 mes) tudi prisega na ležalnik in velikokrat tudi ponoči spi v njem (ti ti grozna mami) vsaj do prvega dojenja. Tako ji pač najbolj paše. Ne vem pa, kako bo, ko se bo oz. se je začela že kar precej preobračati. Zdaj vztrajam pri polaganju v posteljico, vendar nismo najbolj uspešni.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Spi v ležalniku
10.12.2004 22:54:35   
Primoza
Spanje v ležalniku se mi ne zdi v redu. Ko je dojenček star nad kake 4-5 mesecev, zna biti celo zelo nevarno.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Spi v ležalniku
10.12.2004 23:04:39   
Annny
Primoza..saj točno zato pa sprašujem..tudi meni se ne zdi idealno, ampak tako se je navadila in drugače podnevi noče spati...tudi, če je utrujena in že joče od izčrpanosti. Tako da...bolje, da dam ležalnik v ležeč položaj, kot da jo silim ležati v posteljici, kjer se očitno ne počuti dobro:zmeden:
Včasih človek res ne ve, kaj bi.
Kako pa je to pri vas?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Spi v ležalniku
10.12.2004 23:08:56   
Primoza
Naši so bili tako živahni, da bi se enostavno pevalili iz ležalnika. Tako sta bila sicer precej v ležalniku, vendar le čez dan in pod nadzorom, spala oziroma spat ga dam čez dan pa raje v posteljico ali pa zaspi v stajici.
Še najbolj praktičen se mi je zdel ležalnik za hranjenje, posebno na kakem dopustu.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Spi v ležalniku
10.12.2004 23:14:09   
Annny
No, saj v ležalniku je pripeta, tako da ne more nikamor...uf, le kaj bo, ko malo zraste..zdaj ima šele 2 meseca:) Notri je pa vedno pod nadzorom..
No ja, počasi jo bo treba navaditi na posteljico- zaradi varnosti..če se še ne kobaca, se pa kmalu bo!
Hvala za odgovore in lep večer!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?