|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kilogrami
25.10.2007 7:41:00   
piba
Zdravo!

Nisem ravno med najbolj klepetavimi na forumu, raje prebiram vaša mnjenja, ampak me nekaj vseeno zanima.
Sem med tistimi, ki čakamo otročička konec januarja in me zanima koliko ste se kaj zredile. Jaz sem sedaj 26+5 in sem se do sedaj zredila cca 8 kg. Mislim, da še nism prekoračila tistih kritičnih mej. Sicer pa se v druge dele telesa razen v trebuh in pas nisem razširila (mi zagotavljajo). Drugače, če nisem noseča,  se mi vsak kg takoj vidi predvsem na obrazu.
Kaj mislite?

Hvala

Piba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kilogrami
25.10.2007 7:58:37   
urssyy
Piba mislim, da je bilo že kar nekaj napisanega na to temo pod prehrano in telovadbo, malo poglej. Sicer pa je tvoja teža idealna. Jaz sem v 28 tednu in sem se zredila skorak 10 kg, kar je malce preveč, ampak telo samo pove kaj rabi in če ga poslušaš nimaš kaj narobe nardit. Sicer pa koliko bomo pridobile v nosečnosti, toliko bo potrebno po porodu odstraniti. Raje uživaj v nosečnosti!! Marsikatera bi si to zelo želela, pa žal ne moreuser posted image

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kilogrami
25.10.2007 8:13:46   
tintin
Živjo, tudi jaz sem se do 26t. zredila 8 kg, potem pa od 26-30 tedna nič in nato še dve kili do konca. Torej 10 vse skupaj. 

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kilogrami
25.10.2007 9:04:31   
gajči
Živjo piba,
tudi jaz sem danes 26t5d. Sem se šla prav zdaj stehtat in sem kar debelo pogledala, sem že na 9+. Prej sem se redila lepo za pol kilce na teden, zdaj pa je to že drugi teden, ko sem se zredila za celo kilo. Pa nič drugače ne počnem.
Kaj čem, kmalu bom dohitela mojega dragega in verjetno tudi prehitelauser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kilogrami
25.10.2007 9:13:39   
koala
piba, pokukaj kaj k januarčicam. Smo tam zlo čvekave punce.
Kar se pa kg tiče, jaz sem dva dni za tabo pri kg pa sva isti, moj g je zadovoljen, sicer se pa glede kg ne sekiram, saj pojem zeloo malo tako imenovanih praznih kalorij.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kilogrami
25.10.2007 11:14:01   
sasa79
Sem v začetku 36 t. in sem se zredila točno za 6.3 kg.

_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kilogrami
25.10.2007 11:32:16   
Anonimen
Hi. Jaz sem v 30-em tednu.Pa sem se med to nosečnostjo zredila do zdaj že za 10kguser posted image
Pa ne pretiravam s hranouser posted image
So me pa pri prvi kregali,da sem se zredila premalo,ko sem šla rodit sem mela samo 6kg večuser posted image
So mi rekli,da še otrok in plodovnica več tehtata,kot sem pa jaz pridobilauser posted image user posted image

LP

(odgovor članu piba)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kilogrami
25.10.2007 11:33:47   
kawasakica
Pa tu ste same šlankarce...jaz sem se v celi nosečnosti zredila za 20 kg

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kilogrami
25.10.2007 11:37:23   
sovica3
Ravno sem zakorakala v 28. teden, zredila sem se za 8,5 kg, imam pa samo bušija (beri TREBUH user posted image ), tudi prsi se mi niso povečale... Bomo videli, kako bo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kilogrami
25.10.2007 12:01:32   
eva78
Tu ste pa same pridne. Kaj pa naj jaz rečem - do 20.tedna sem se zredila 6,50 kg. Sicer ne vem točno kam,bolj v rit in stegna, ker buši je še majhen.

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kilogrami
25.10.2007 12:33:02   
anckabancka
Sem šla prav v materinski knjižici pogledat:

1. nosečnost

27 tednov: +12 kg; do konca sem se zredila samo še dve kili - skupaj 14kg

2. nosečnost

29 tednov: +11,5kg; do konca sem se zredila še 3,5 kg - skupaj 16kg

Sem pa obakrat pred porodom imela točno 70 kg. Telo točno ve kaj potrebuje. Pri hrani se nisem držala nazaj, ampak sem jedla kar mi je pasalo. Pa tudi po porodih so šle kile obakrat hitro nazaj, pa še v minus.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu eva78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kilogrami
25.10.2007 15:14:56   
SuzanaKK
Jaz sem v 30. tednu in ravno danes sem imela pregled + UZ. Zredila sem se do sedaj za skoraj 10 kg. Ker sem bila drugače zelo vitka, me G. še ne krega, ampak me je pa opozorila, da sem se v 1 mesecu zredila za 3 kg, in to ni najbolje. Iz jedilnika moram črtati vse stvari, ki bi mi povzročale zastoj vode (beri slane stvari) v telesu. Je pa res, da imam zadnje čase neznanski apetit, da bi non stop nekaj jedla, tako da bom začela zdaj malo pazit, še posebej na količino hrane, ki jo zaužijem med obroki. Pa sploh ne jem nič kaj nezdravega. user posted image  Šment.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?