|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Simona in Boza!
15.8.2004 20:25:57   
MB
Ravnokar sem zacela skenirati Finaxovo brosuro. Ker je precej zajetna, jo bosta dobili cez dan ali dva!

LP Mirjam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Simona in Boza!
16.8.2004 10:34:21   
Erdbeere
A se loh se jest priklučim čakajočim na brošuro......sej se ne mudi ko bo ti kr povej, pa hvala v naprej :)

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Simona in Boza!
16.8.2004 21:09:37   
MB
Zdaj imam skenirano ze celo, tako da ni problem. Samo e-mail rabim:)!

Lep pozdrav!

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Simona in Boza!
16.8.2004 21:42:46   
MB
Ravnokar sem skenirala in poslala brosuro. Javita, ce je vse OK. Ce pa se kdo rabi, naj javi svoj e-mail naslov!

LP

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Simona in Boza!
27.8.2004 23:17:50   
MB
Malo pozno odgovarjam, ker sem bila se na :morje:. Fibre husk se dobi pri g. Polaku, vsaj tako je zadnjic obljubil, ker do nedavno tega ni bilo. Za xanthan gum pa ne vem, je treba vprasati. Morda ga imajo v lekarnah (to je pogosto polnilo pri zdravilih)?

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Simona in Boza!
23.11.2004 20:08:52   
MB
Malo pozno, ker nisem vsak dan na Ringaraji.
Brosura je zbirka receptov s posebno, brezglutensko moko svedskega proizvajalca Finax. Napisani so recepti za razlicne vrste kruha in peciva. Moka je namenjena bolnikom s celiakijo.

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Simona in Boza!
24.11.2004 22:10:11   
dojenček
MB
Sem mislila, če je v tej brošuri kakšen nasvet, recept oz. bilokaj v zvezi z mlekom in mlečnimi izdelki, saj je moj sin alergičen na to vrsto hrane in bi mi kakšen recep prišel zelo prav.

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Simona in Boza!
27.11.2004 19:10:45   
MB
dojencek,

mislim, da ni nic uporabnega. Obstaja sicer tudi brezglutenska moka brez mleka (in recepti iz nje), vendar za tak primer nimajo pomena, ker lahko peces z normalno moko - razen ce je alergija ugotovljena tudi na psenico.

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?