|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
11.12.2004 11:56:51   
Seven*
Kdaj ste posadile svoje otrocke prvic v Trip-trap in kako ste nasplosno zadovoljne z njim? Jakob bo kmalu star 6 mesecev in pol. Ali ze lahko? Danes se mi je namrec tako nagnil naprej v lezalniku, da je z glavo butnil v podlago. :(( Me je mocno strah kako bo to zgledalo v trip-trapu. Prima-pappa in ostale podobne kopije ne pridejo v postev, ker zavzamejo prevec prostora, ki ga v kuhinji nimam...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
11.12.2004 13:33:24   
gala
Hojla!
Jaz sem Manco dala v trip trap ko je mela 6 mesecev. Zategnila sem trak za nogice, da lepo naravnost sedi, zadaj pa ji podložim majhen povšterček (iz neznanega razloga se rada meče nazaj). Je tudi pediatrinja rekla, da je lahko notri, če lepo naravnost sedi v njem. Kar pogumno:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
11.12.2004 15:07:45   
ZARA
Seven... kaj je ze trip-trap :ups:??

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
11.12.2004 15:37:26   
Anonimen
http://www.novorojencek.com/vsebina.php?id=2200

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
11.12.2004 18:53:36   
ZARA
ooooooooooooooo seveda,hvala fish....spomin mam u riti :hudicek:...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
11.12.2004 20:44:49   
Pajaca
Mi tud pri kakšnih 6mescih, ko je lepo sedela.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
12.12.2004 20:11:36   
*
sVETUJTE MI KATERI STOLČEK ZA HRANJENJE NAJ NABAVIM..PROSIM..!!!
Ne vem sicer zakaj sem se drla..no mogoče za vsak slučaj..hehehehhhe!

Se pardoniram..:ups::ups::ups:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
12.12.2004 20:34:44   
Seven*
Mi smo se odlocili za Trip-trap. Je pa veliko razlogov za to. Moj dragi je ful navdusen nad njim. Je rekel, da ga je uporabljal celo osnovno solo... Pa mama je rada likala na njem.. Meni je ful vsec ideja, da je neka stvar dolgo uporabna. Drugi razlog mi je bil ta, da ne zavzame veliko prostora.. Tretji razlog pa, da ga je ful enostavno ocistiti, ker nima nekih krivin, robov, itd.. Zelo tezko si predstavljam (glede na to kako Jakob pljuva...haha), da bi morala cistit Primmo Pappo... Pa se, ce kupis orginalnega je menda ful dolga garancija...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
12.12.2004 23:16:02   
Anonimen
Jaz sem dobila tistega iz Mercatorjevega kataloga za 9.200 SIT. Kupili so ga v nedeljo, ko je bilo 10% popusta. Všeč mi je zato, ker ima mizico, ki jo lahko tudi odstraniš. Zdi se mi res vredu, David pa je že sedel v njem. Seveda ne dolgo.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Trip-trap, kdaj ste ga zacele uporabljat?
12.12.2004 23:39:22   
NinaŠ
Ko smo ravno pri trip - trap-u, dajte mi povedat za kateri stolček bi se odločile izmed teh dveh:

http://www.soncek.si/shop/page/group/id/513/


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?