|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaj za prebavo
25.10.2007 19:25:06   
MiRaNi
Zasledila sem, da ima hipp tudi čaj za prebavo. Ali ga katera uporablja oz. daje svojemu otroku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaj za prebavo
25.10.2007 20:18:16   
Anonimen
ne - teh čajev ne kupujem. kuham ji kar domač čaj iz kumine in kamilic - oboje super za prebavo

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaj za prebavo
25.10.2007 20:27:05   
ALEKSA13
Valika, mi lahko poveš prosim, kako narediš ta čaj? Moj sinček ima namreč težave z zaprtjem in bi poskusila ta čaj. Hvala, lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaj za prebavo
26.10.2007 8:49:46   
nky 23
pri nas ga pije, ja je res da je malo bolj sadek ampak mojmuuser posted image  odgovarja

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaj za prebavo
26.10.2007 9:44:23   
Pinkyca
Jaz mu tudi zjutraj skuham svež čajček. Torej kupiš začimbi kumina v zrnu in janež v zrnu. Vzameš lonček vanj streseš pol čajne žličke janeža in pol kumine. To preliješ z vrelo vodo - malo recimo tam 80 ml, da dobiš koncentrat. To naj bi bilo naravno in super za urejanje prebave.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaj za prebavo
28.10.2007 22:45:39   
nemrak
user posted image user posted image ,
koliko stari pa lahko pijejo ta čaj (kumina + janež)???

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?