|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klovn za rojstni dan
2.11.2007 23:42:04   
karmentijan
Približuje se nas 2. rojstni dan (no saj bo šele v januarju, ampak malo načrtujemouser posted image ) in glede na to, da po televiziji naš malček rad gleda klovne, enkrat ga je videl v živo, prva reakcija je bil jok, nato pa smehuser posted image , bi vprašala vse, kje bi se dalo najeti kakšnega klovnauser posted image , da bi prišel na zabavo, ki bo verjetno pri nas doma, v Grosupljem.

LPuser posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.11.2007 21:45:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klovn za rojstni dan
2.11.2007 23:46:33   
frutka_
Sicer vašega rajona ne poznam ampak občajno imajo kakša gledališča ali manjše firme, ki organizirajo zabave, tudi klovne za najet. Morda se malo pozanimaj tudi v vrtcu, če hodi.


< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.11.2007 21:45:39 >

(odgovor članu karmentijan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klovn za rojstni dan
3.11.2007 6:44:46   
vanč
Mi smo pa bili ravno v Grosupeljskem Mercatorju z našim dvoletnikom na predstavi od klovnese Mike-make.
Perfektna je bila!!! Najprej so se jo malček bali, nato so se smejeli, neverjetno sodelovali in na koncu plesali, peli,...Tudi starši smo uživali. V glavnem hudič mi ni dal miru in sem šla na njeno spletno stran pobrskat za telefon, če ga bom kdaj rabila;

Eva Škofič Maurer    031 319 155

Pa upam, da ni predraga!

P.s. Naš tamali je po predstavi hodil še cel teden okoli z njenim posterjem.user posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.11.2007 21:45:54 >


_____________________________

vanč

(odgovor članu karmentijan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klovn za rojstni dan
3.11.2007 11:18:21   
Nikoletka
Pred 14 dnevi je mel znanec na rojstnem dnevu klovna Žareta in je vzel 150 eur za 45min. Men se zdi veliko, čeprav naredi pa akcijo.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.11.2007 21:46:07 >

(odgovor članu karmentijan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klovn za rojstni dan
3.11.2007 14:00:21   
karmentijan
Hvala za info!user posted image Bom vprašala tisto klovneso, koliko stane. 150 evrov se mi zdi res veliko, jst bi dala 50-100 evrov za klovna. Drugače sem že malo brskala po netu, za maskoto Nodi ali Franček računajo 50 evrov, da pridejo na dom, samo ni pa klovnauser posted image . Pa pogledala sem na spletno stran otrokoskopa, kjer je nekaj ponudb, samo nevem kako dobri so in kakšna je cena.
Če še kdo ve za kaj, prosim informacijeuser posted image

LP, Karmen:)

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.11.2007 21:46:23 >

(odgovor članu Nikoletka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klovn za rojstni dan
3.11.2007 15:33:16   
Barbs
Mi smo pri tasrednji imeli Žareta (štiri leta nazaj, za peti rojstni dan). Žare je zelo vredu, obvlada vse živo, zna z otrokmi, vendar ti za dvoletnika močno odsvetujem tovrstno zabavo. Zraven morajo sodelovat, pa bit zbrani skoraj celo uro. Za manj ne pride. Aja, pa z Dola pri Ljubljani je in odvisno od kje ste doma, ker potem bo zaračunal še potne stroške do tja , pa prištej še to. Ampak res, tudi če vam finance niso problem, mislim, da za dvoletnika ni primeren.

Toplo in od srca pa za tako majhne priporočam Evo. Se pravi Miko Mako. Sicer računa več kot Žare, ima pa izreden posluh prav za male otroke ( pred kratkim je postala mamica, sicer ne vem natančno kdaj, bi blo pa za vprašat, če sploh že "dela"...)

Drugače pa - odkrito in iz srca: jaz "tega" ne bi počela za drugi rojstni dan. Mogoče ti bo potem žal - denarja, truda, kaj pa vem.. ker dvoletni otroci so ...user posted image v glavnem -zabava za dvoletnike je polna presenečenj. Iz jeze v navdušenje preidejo v eni minuti, zato moraš biti pripravljena na kup različnih emocionalnih odzivov. Jok, "neposojanje" igrač, kaj vem, kaj še....in potem se boš, kljub velikemu trudi, ki ga boš vložila v priprave, počutila malo mimo..kot da nekaj nisi dobro naredila...

Strokovnjaki pravijo - najboljša varianta glede povabljenih otrok je "kolikor let ima otrok, toliko "tujih" otrok naj povabi....

Če bi mu že rada naredila nekaj "fensi".... povabi nodija, zmajčka, frančka, kaj pa vem, veliko jih je... pa naj mu ta "oseba" prinese darilo (naprimer veliiiikega klovna, če jih ima tako rad), pozvoni pri vratih, reče "kukuc",  z njim poje košček tortice, se fotografira z njim, malce zloži kocke in gre... bo čisto dovolj.

"Tavelike" dogodke pa prihrani za kasneje - bo še veliko priložnosti, verjemi... (imam triuser posted image  ).

Pa pravilo št. 1 - rojstni dan praznuje otrok, ne ti.user posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.11.2007 21:46:37 >


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu karmentijan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klovn za rojstni dan
3.11.2007 20:18:09   
vanč
Še nekaj bi rada povedala! Bili smo tudi na Žaretu, vendar se mi zdi absolutno "preagresiven" za dvoletnike.
Primer: zeloo se je neki dru v mikrofon, igre ima absolutno prezahtevne za tako majhne otročke,... Naš je skozi jokal in pol smo odšli. Skratka, pri njemu so uživali 8 letniki. Mika-maka je bila res hecna, pa plesala je z njimi v krogu žiga-žaga..,pa na romano kranjčan,... pa obmetavali so se z mehkimi žogicami (na koncu smo se še starši obmetavali user posted image ), pa pobarvala jim je noske v rdečo, pa bleščice na lička dala,...

Ko bom izvedela kje bo imela še kakšno predstavo sigurno gremo!
























< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 3.11.2007 21:46:46 >


_____________________________

vanč

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klovn za rojstni dan
3.11.2007 22:17:12   
Barbs
Primož, zakaj si pa moje sporočilo popravljal, če je povsem in natančno tako, kot sem ga napisala?user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.11.2007 8:36:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klovn za rojstni dan
4.11.2007 9:11:53   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

Barbs - najbrž je samo naslov teme popravil user posted image


Hvala Auroraauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Klovn za rojstni dan
4.11.2007 9:14:20   
Primoza
Kot so že ugotovile predhodnice sem popravil samo velike črke v naslovu - krivda avtorja originalnega prispevka.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Klovn za rojstni dan
4.11.2007 17:14:24   
karmentijan
Hvala za informacije, so mi v veliko pomoč user posted image

LPuser posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?