|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 14:38:50   
melanija
Naj opišem situacijo. Noseča sem 24 t. V pon. sem bila pri splošni, zaradi vnetja mehurja (seveda mi ni verjela, govorila mi je da otrok pritiska na mehur in da hodim na WC zaradi tega). Jaz se nisem dala in me je vseeno poslala dat vodo. Drugi dan je bil izvid pozitiven. Dala mi je antibiotik, spila sem ga ob 13 h.

Zdaj pa moj problem. Proti večeru me je začel boleti ledveni del, oz. ledvice. Nisem mogla ne sedeti, najbolje je bilo ležati. Ponoči se je vse umirilo, včeraj čez dan isto, ista topa bolečina, brez vročine, brez slabega počutja. Zvečer sem klicala na urgenco kaj bi bilo. Rekli so da nič, da samo slabo prenašam antibiotik, da naj več pijem. Ponoči se je stvar umirila, danes je malo boljše. Ni še čisto dobro, sam tako kot včeraj me ne boli.

Naj zapišem še to da otroka zelo dobro čutim, čez cel dan, tudi ponoči. Klicala sem tudi ginekologinjo, pa je nisem dobila.

Kaj mi je še storiti? Malo me panika daje, kaj bi to lahko bilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 14:43:00   
Taula
Mogoče je res kriv antibiotik. Če ti bolečina popušča se telo puca. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 14:44:13   
2.mama
Oj,

ne maram te kaj strašiti, samo z mano je bilo isto. Potem me je G dal na CTG in ugotovil, da je ta topa bolečina pravzaprav posledica prezgodnjih popadkov... Tako da... TAKOJ do zdravnika!!

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 15:05:47   
melanija
So tudi tebe bolele ledvice ali cel hrbet in križ. Ker jaz čutim bolečino samo v ledvicah.

(odgovor članu 2.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 15:15:08   
2.mama
Pri meni je bilo vse lepo in prav, dokler en dan nisem najprej začutila mehurja. Po pregledu pri zdravniku je pokazalo vsebnost bakterij, vendar je takrat Primotren takoj začel delovati (mora v roku 12 ur). Ker se je mehur umiril, se mi je bolečina preselila na ledveni del, kar je pa včasih malo zavajajoče... Lahko so ledvica, lahko je križ, lahko pa so (tako kot pri meni) popadki.

Ker pa vem kako se počutiš, ti svetujem sledeče: vsekakor probaj priti v stik z ginekologinjo. Ko mene niso hoteli sprejeti sem šla naravnost na urgenco porodnišnice in se nisem umaknila dokler me ni nekdo poslušal. In hvala bogu, da so me.

Nobene panike predvsem. Vstrajaj pa na tem, da te nekdo pregleda in POMIRI. Do tega imaš vso pravico!

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 15:19:12   
melanija
Dali so ti Primotren, pa saj je prepovedan za nosečnice. Mani je dala nekk drug antibiotik. Še bom provala dobiti ginekologinjo, sam kaj ko je v operacijski, tako da moram počakat.

(odgovor članu 2.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 15:27:57   
2.mama
Ja vem. Jemala sem ga samo par dni in na 24 ur.

Ti probaj dobiti G in javi kaj si odpravla! Drži se!

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 18:08:03   
Anonimen
Bolečina v križu lahko pomeni:
  • težave s križem,
  • težave z ledicami ali
  • popadke.

Je ta tvoja bolečina stalna al včasih preneha,pa se spet vrne?Če je stalna,potem je bolj malo možnosti,da so popadki.

Vseeno pojdi do ginekologa.

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Problem - kako in kaj naj?
8.11.2007 18:31:21   
melanija
Sem klicala ginekologinjo pa je rekla da je to posledica antibiotika, sploh ker se bolečine v hujši obliki pojavijo po zaužitju tablete. Je pa to stalna topa bolečina, vem da popadki to niso, ker je to moja tretja nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?