|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Orgazem-ja že spet
3.11.2007 22:22:56   
Anonimen
Zanima me ali je razlika med vaginalnim orgazmom in tistim,ki ga doživiš z draženjem klitorisa?Namreč jaz vedno doživim orgazem,ko me partner oralno zadovolji,vaginalno pa žal nikoli,saj traja prekratek čas-partner prehitro konča.user posted image V vsem svojem spolnem življenju sem ga doživela le 1x-jaz zgoraj,no to je bilo že pred več kot 6 leti,zato sem do danes pozabla kako močen je bil.No in zadnič me partner draži s prstki,najde G točko in doživim prvič vrhunec user posted image ,bil pa je dosti močnejši in boljši kot tisti pri oralnem sexu.user posted image
A so orgazmi potem pri spolnih odnosih močnejši kot pri oralnem draženju?Tnx za info,lep vikend in čimveč orgazmov.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Orgazem-ja že spet
3.11.2007 22:26:24   
Anonimen
Odvisno od dneva, počutja in še marsičesa. Nikol ni isto pa nima veze ktere "vrste" je. Glavno da jeuser posted image . Men se edin zdi da mal dlje traja vaginalni, mogoč par sekund. Ma kaj pa vem. Men je vseeno, sam da jeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Orgazem-ja že spet
3.11.2007 23:08:39   
malecka
user posted image točno tko sam da je in da je lepo...

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Orgazem-ja že spet
4.11.2007 18:04:29   
Anonimen
vaginalni je tak bl "elektricen"...cist neprimerljivo...je intenzivnejsi in ko ga dozivis se ti "razsiri" po celem telesu...men vedno skor glavo raznese :)))) 

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Orgazem-ja že spet
4.11.2007 18:17:24   
Anonimen
..in punce smo, kar se orgazmov tice, v veliki prednosti user posted image ..."klitorisni" org. naj bi bil primerljiv z moskim orgazmom, vaginalni pa je cist nekaj "above that"...kot sem napisala...taksen elektricni...in sploh ni fora v sami inteziteti...pac pa v kvaliteti...

in ce nam ne uspe vedno doziveti vaginalnega, se loh tolazimo s tem, da moskim pa tega ne bo nikoli v lajfu uspelo :))))

ajde deci, zdej me pa kilite :)))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Orgazem-ja že spet
4.11.2007 20:15:25   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

user posted image točno tko sam da je in da je lepo...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Orgazem-ja že spet
4.11.2007 21:25:30   
fragola99
Jaz imam pa najrajši trojnega naenkrat: klitorisni, vaginalni in analni.  Takšen, ki se razširi s klitorisa navzdol in naokoli. Najraje imam, ko me draži po  klitorisu in zraven narahlo še po obeh luknjicah in potem, ko čuti, da prihaja močno zarije prstke vame in se z usti še bolj zalepi name.... mmmmmmm me izstreli v vesolje. Ja, takšen orgazem je najboljši!!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Orgazem-ja že spet
5.11.2007 9:26:11   
Anonimen
Fragola, če se ne motim, je ta tvoj najboljši še vedno klitorisni...pravzaprav sem skoraj ziher, razlika je samo v tem, da imaš eno luknjico več zapolnjeno. Meni klitorisni orgazmi niso tako dobri kot vaginalni. V petek npr. je njemu prej prišlo in sem se pritisnila kar na njegovo koleno in mešala in se pritiskala in mešala in se pritiskala user posted image , on mi je zraven še dražil anus...če bi imela vseh deset prstov not in njegova usta tam, ne bi bilo to nič v primerjavi s tem, da jaz "delam" oz. sodelujem.

(odgovor članu fragola99)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Orgazem-ja že spet
5.11.2007 13:30:19   
fragola99
ojla


Ne, Anonimna motiš se. Dobro vem, kaj je to vaginalni orgazem. V prejšnjem postu sem samo opisala  mojega najljubšega, je pa res, da vaginalnega lahko doživiš tudi drugače. A ja pa še to, tisti moj "trojni" definitivno ni klitorisni! Ti so itak najplitkejši.

Bejbe vsem želim čimveč električnih orgazmov, naj vas izstrelijo v vesoljeuser posted image , po možnosti že danes!


lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Orgazem-ja že spet
5.11.2007 21:45:51   
Anonimen
je možno,da vaginalnega nikoli ne doživiš? s klitorisnim ni problema čeprav dolg traja,da pride, vaginalni pa nikoli ne glede na to kaj počne. kaj delava narobe?

(odgovor članu fragola99)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Orgazem-ja že spet
5.11.2007 22:06:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

je možno,da vaginalnega nikoli ne doživiš? s klitorisnim ni problema čeprav dolg traja,da pride, vaginalni pa nikoli ne glede na to kaj počne. kaj delava narobe?


hja, takole je...po Freudovih proucevanjih, naj bi vaginalnega dozivelo le 5 odst. zensk...najbrz je zdej ta odstotek ze kej visji user posted image ...hmmm...ne vem, kako ti nej pomagam...razisci sebe...v nulo...zihr je kaj, cesar se nisi sprobala...aja, nujno delaj Keglove vaje...poleg tega pa ti priporocam, tudi kaksno buklo na to temo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Orgazem-ja že spet
5.11.2007 22:21:19   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

in ce nam ne uspe vedno doziveti vaginalnega, se loh tolazimo s tem, da moskim pa tega ne bo nikoli v lajfu uspelo :))))



Tolažba v stilu "kr naj mi gori hlev, sam da crkne sosedova krava", kajne user posted image ?

Drugač pa ja, Keglove vaje delat. Redno, kar naprej. Bo partnerjev "Mr. Happy" potem bolje dražil famozno točko G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.11.2007 23:19:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Orgazem-ja že spet
5.11.2007 23:24:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

in ce nam ne uspe vedno doziveti vaginalnega, se loh tolazimo s tem, da moskim pa tega ne bo nikoli v lajfu uspelo :))))



Tolažba v stilu "kr naj mi gori hlev, sam da crkne sosedova krava", kajne user posted image ?




dejstva, daddy, dejstva :))

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Orgazem-ja že spet
6.11.2007 8:14:32   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

hja, takole je...po Freudovih proucevanjih, naj bi vaginalnega dozivelo le 5 odst. zensk...najbrz je zdej ta odstotek ze kej visji user posted image ...hmmm...ne vem, kako ti nej pomagam...razisci sebe...v nulo...zihr je kaj, cesar se nisi sprobala...aja, nujno delaj Keglove vaje...poleg tega pa ti priporocam, tudi kaksno buklo na to temo


Tud to so dejstva .... s katerimi dedci praviloma nikoli nimamo težav  user posted image . Se pa ne naslajamo nad njimi, no. Tejle si recimo odgovorila super in ni kaj dodat :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Orgazem-ja že spet
6.11.2007 9:20:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*
po Freudovih proucevanjih, naj bi vaginalnega dozivelo le 5 odst. zensk...najbrz je zdej ta odstotek ze kej visji user posted image


Al pa se nizji.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Orgazem-ja že spet
6.11.2007 9:27:58   
Anonimen
Drugač pa ja, Keglove vaje delat. Redno, kar naprej. Bo partnerjev "Mr. Happy" potem bolje dražil famozno točko G.


Tudi za moske so zeloooo priporocljive te vaje..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Orgazem-ja že spet
7.11.2007 14:49:16   
Anonimen
No da nam nove teme odpirala, ko je lih o orgazmu govora.

Kaj pa jaz? stara sem 27 let pa ga še nikoli nesem doživela. Lepo mi je seksat s partnerjem, ljubim ga, uživava, rada se crtam, partner me privlači..........skratka vse oki doki, a orgazma od nikoder. Pa ne rečt, da očitno premalo dolgo, lepo prosim sva si vzela tudi po eno uro in več, pa ni bilo nič.
Pa še to je prej sem imela tudi druge partnerje pa je bilo enako.

A mislite, da je možno da enostavno nisem sposobna doživet orgazma? (ha ha mogoče bi pa mogla probat z žensko to pa res še nisem) Ne resno kaj mislite?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Orgazem-ja že spet
7.11.2007 14:53:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No da nam nove teme odpirala, ko je lih o orgazmu govora.

Kaj pa jaz? stara sem 27 let pa ga še nikoli nesem doživela. Lepo mi je seksat s partnerjem, ljubim ga, uživava, rada se crtam, partner me privlači..........skratka vse oki doki, a orgazma od nikoder. Pa ne rečt, da očitno premalo dolgo, lepo prosim sva si vzela tudi po eno uro in več, pa ni bilo nič.
Pa še to je prej sem imela tudi druge partnerje pa je bilo enako.

A mislite, da je možno da enostavno nisem sposobna doživet orgazma? (ha ha mogoče bi pa mogla probat z žensko to pa res še nisem) Ne resno kaj mislite?


A nikakršnga orgazma al sam vaginalnega še nisi doživela?
Pa sama tud še nisi nikol do orgazma pršla?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Orgazem-ja že spet
7.11.2007 16:24:29   
Anonimen
se podpišem pod tvoje besede. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Orgazem-ja že spet
8.11.2007 12:28:17   
Anonimen
Ma kaj je z nami narobe a? Vsi tukaj razlagajo o nevem kakih hudih orgazmih, jaz pa praktično ne vem  kaj je to. Najraje bi začela upit, halooooo jaz bi tudi.

Sem malo brala na med.over.net je ena Pušenjaka spraševala, kako je s tem, pa ji je odgovoru da je pri orgazmu vse v glavi. Tako da menim da bi verjetno mogle na pregled k psihiatru in ne k ginekologu. Kaj veš mogoče so pa res kake mentalne prepreke. Če jaz pomislim bi bile pri meni lahko zaradi izreno negativnega odnosa do svojega telesa v najstniških letih, s katerim sem se še dolgo potem borila (imela sem bulimijo). Ma zdaj pa že bluzim, grem naprej dela.

A ja še odgovor Karin 24, ne nobenega.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Orgazem-ja že spet
8.11.2007 12:37:06   
Anonimen
Orgazem?Trikrat pri eni rundi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Orgazem-ja že spet
8.11.2007 14:04:45   
Anonimen
Ja punce vse je v glavi.

So sicer lahko tudi fizične prepreke samo so redke.

Sam mene res zanima...a pri mastrubaciji ne doživite orgazma, same s sabo?
K če ga pa tud takrat ne je pa to res lahko fizične narave, ali imate pa res kkšne zapreke v podzavesti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Orgazem-ja že spet
8.11.2007 14:18:30   
Shorty_
mislim da je v oktoberski al septembrski Evi bil članek da so dokazali da točka G ne obstajauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Orgazem-ja že spet
8.11.2007 14:37:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

mislim da je v oktoberski al septembrski Evi bil članek da so dokazali da točka G ne obstajauser posted image


Obstaja obstajauser posted image

Al pa če ne, tud če si jo sam domišljam....glavno da paliuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?