|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 20:27:37   
Anonimen
Punce prosim pomagajte noseča sem 28 tednov in danes me že cel dan neki tako čudno trga med nogami ali je možno da sem kaj odprta.  Potem pa sem prej šla na WC na malo potrebo  in ko sem si brisala je na papirju ostala takšna sluzasta kepica belo prozorne barve takšna sluz premera 1 cm če ne še več.

Problem je ker sem prvič rodila 2 meseca prej sicer imam sedaj veliko verjetnost prezgodnjega poroda me pa malce skrbi.
En teden nazaj sem bila na pregledu in je bilo vse bp, razen kratkega materničnega vratu.

Prosim kakšna pomočka pa brez zamere

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 20:29:24   
Magi*
takoj v porodnišnico. lahko, da ni nič, ampak glede na tvoj prvi prezgodnji porod, bi se na tvojem mestu šla pokazat.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 20:32:26   
Anonimen
Pojdi se pokazat v porodnišnico. Mi tukaj žal nevemo natančno, kaj neki bi to lahko bilo. Lahko da je čep, lahko le, da je povečan izcedek. Pojdi na pregled. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 20:34:28   
Petraa
Jaz sem imela ogromno sluzi celo nosečnost.Lepo počivaj,to pomeni da leži in se pusti dragemu razvajat.Če bo pa kaj hujše ali pa bolečina ne bo prenehala pojdi do g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 20:41:17   
kekec in mojca
Na tvojem mestu ne bi počivala doma, ampak bi šla raje v porodnišnico. Če ne drugega, boš vsaj bolj mirna in boš vedela, da je vse ok. 

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 21:21:45   
paris
Jaz bi šla v porodnišnico.

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 21:25:54   
Anonimen
Kako izgleda ta ČEP ?
prvič mi je samo voda odtekla in to je bilo to
bom šla zdaj ležat boli me pa nič ne

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 21:30:59   
Magi*
čep je sluz. običajno pride ven taka sluzasta kepa, včasih so tudi sledovi krvi v tej sluzi... vsekakor se pojdi pokazat.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera ve kaj bi bilo
12.11.2007 22:53:14   
Naja30
Čep je vsaj rjavkast če že ne krvav in ga je veliko. Pojdi se pokazat, boš vsaj mirna.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera ve kaj bi bilo
13.11.2007 9:36:40   
Anonimen
Noč sem preživela še v enem kosu,
Moj mož pa je ugotovil da je možno da bi bila to strjena stara sperma a je možno user posted image  ?

Rjavkasto ali krvavo pa ni bilo nič. Bolj prozorno belo.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?