|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Psihološki testi za službo
5.12.2007 7:39:47   
Anonimen
Ne vem točno kam bi tole uvrstila, pa naj bo zaenkrat tu.

Verjetno me čakajo zopet psihološki testi z anovo delovno mesto, čeprav organizacije ne bom zamenjala, pa tud delala sem jih cca. 4 leta nazaj.Se mi zdi tok trapasto tole še enkrat, ker mi ful težijo te testi.

A ima morda katera kak vzorec tega, da se malo pripravim?

Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Psihološki testi za službo
5.12.2007 9:00:39   
lelaval
Baje v vsaki službi delaš samo 1x v življenju teste (takšna je vsaj včasih bila praksa), če pa čez leta ponovno kandidiraš pri delodajalcu, kjer si že delala, pa naj bi vzeli teste, ki si jih že opravila. Če pa je kaj drugače, pa ne vem - me lahko popravite.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Psihološki testi za službo
5.12.2007 9:20:37   
Anonimen
Ja sej sm jim povedala, da sm že delala, pa pravjo da je to drugo delovno mesto in da je že tok cajta minilo in bla bla bla!Men pa to tok teži!

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Psihološki testi za službo
5.12.2007 12:07:25   
mojsoncek
Predvidevam, da se testi kar dosti razlikujejo in so vezani na posamezna delovna mesta. Po moji kmecki logiki testi niso isti za clana uprave ali pa delavca v proizvodnji. Pa se podjetja verjetno uporabljajo "svoje" oz. drugacne teste in se bos na to zelo tezko vnaprej pripravila.
Ti kar lepo, cimbolj sprosceno na teste, pa bos dobila najboljsi rezultat.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Psihološki testi za službo
7.12.2007 7:37:51   
LUNA06
Pa je to sploh pravilo, da se delavca testira pred nastopom službe.Moj mož ima sedaj že 4.službo, pa pravi, da še nikoli ni delal testov.user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Bi se odločila za doulo?
willma



Da (13%)

Ne (12%)

kaj je to doula? (74%)


Število vseh glasov: 319

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!