|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postopek na nuhalni
19.11.2007 9:28:40   
Anonimen
V petek imam nuhalno v Domžalah pri dr.Strahovi.Ker je to zame nekaj čisto novega me zanima,kakšni so postopki,ko prideš tja.Naj mi katera,ki je že bila malo opiše,če te kaj popišejo,stehtajo itd......Malo me zanima,ker komaj čakam!!!!!

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 19.11.2007 13:49:50 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POSTOPEK NA NUHALNI
19.11.2007 9:58:22   
akaj
Jaz nisem bila v Domžalah ampak mislim da je povsod enako; nič ne tehtajo, naredi ti bolj podroben UZ in to je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POSTOPEK NA NUHALNI
19.11.2007 10:10:34   
Anonimen
Nuhalna je povsod enaka. Poveš svoje podatke, potem pa ti naredijo podroben UZ - čisto običajno. Najbolj so pozorni na kožno gubo na zatilju, potem pa še vse ostale organe. Zanimiva reč vendar žal ne popolnoma zanesljiva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POSTOPEK NA NUHALNI
19.11.2007 10:13:53   
Dinki
Tudi jaz nisem bila pri dr. Strahovi, vendar naj bi NS potekale vse po enakem kopitu. Na tem pregledu se G ne ukvarja s tabo (torej tvojo težo, pritiskom in podobno) ampak le s tvojim plodom. Naredi ti UZ (čez tebuh), izmeri plod in pregleda njegove organe. Prejmeš tudi kakšno slikico in na koncu ti G pove rezultate (kakšna je možnost za napake ploda).

Želim ti veliko sreče in čim lepših trenutkov v user posted image

(odgovor članu akaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POSTOPEK NA NUHALNI
19.11.2007 12:22:39   
Nasy
NS je lahko vaginalna ali pa čez trebuh, da ne bo spet kakih čudnih izpadov. Meni jo je Strahova delala vaginalno. S tabo lahko gre tudi partner ali kdorkoli, z mano je bil moj in moja sestrica. Pogledala je vse, kar se je dalo videt in nam pokazala, šteli smo prstke na rokici. Poslušali smo srček, videli ledvičke, želodček. Potem je izmerila, kar je pač rabila, povedala razmerje in mi dala na A4 izpisane podatke.

Srečno pa dobro opravi!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?