|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prevleka Romerja
29.12.2004 23:10:43   
frutka_
Prijateljica mi je za nedoločen čas posodila Romerjev avtosedež. Rada bi oprala prevlekco in snela paske pa na žalost nimam navodil kako se odstrani prevleka ali pasovi. Ima katera kakšen link ali pa lastne izkušnje s tem avtosedežkom?!Kako ga lahko operem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prevleka Romerja
30.12.2004 0:15:59   
Annny
Vem samo to, da se kupi posebna prevleka za Roemerja...lahko pogledaš na Ebayu- stane tam okrog 25 Eur.
LP

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prevleka Romerja
30.12.2004 11:47:54   
malika
Frutka nabolj enostavno bo, da greš v recimo Baby center in vešče prodajalke prosiš za pomoč.8);)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prevleka Romerja
30.12.2004 15:00:46   
frutka_
Malika menda bo res najboljše da grem kar tja in vprašam, ampak mi je malo nerodno...:zmeden:Da bi mi vsaj kakšna navodila podarile ali posodile, da si pogledam!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prevleka Romerja
30.12.2004 16:06:04   
Miškolinka*
Za kateri Romerjev avtosedež? Jaz imam navodila za duo plus če ti kaj pomagajo. Po mojem neke bistvene razlike med snemanjem prevleke ni med posameznimi tipi.
Lahko ti jih skopiram in pošljem.

LP

Miškolinka*

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prevleka Romerja
30.12.2004 22:57:18   
frutka_
mišolinka zelo bi ti bila hvaležna. Namreč tako je, da je sedežek rabljen in so se navodila izgubila...posodila mi ga je prijateljica vendar je sedež star 4 leta pa nima več navodil!Ti bom poslala na privat svoj email!

HVALA!:sloncek:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   prevleka Romerja
31.12.2004 12:08:58   
Miškolinka*
Ok pošlji, pa se bova dogovorili kaj in kako.
pa lepo praznovanje

M*

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   prevleka Romerja
1.1.2005 12:02:24   
Blink1
Mi smo tudi šli kar v baby center in se pozanimali o jajčki,ki smo jo kupili v avstriji in nismo našli strehice:ups:

tam kar radi pomagajo in včasih še celo kera reče, da je kje bolj poceni:bravo:

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?