|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:28:18   
Anonimen
Torej na katero bolezen bi lahko kazali pretirani vetrovi? Preveč napenjanja in sproščanja plinov iz črevesja skozi dan? Prosim za resne odgovore, ker jaz imam resne probleme. In kako naj jih obelodanim dohtarju, če je slučajno potrebno? ALi naj še enkrat naredim kuro z Dido? Se mi zdi, da mi je že enkrat pomagala, samo sem nekje slišala, da ni najboljše za ostale stvari. Kot vsaka stvar  user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:35:44   
ZARA
A ti Maestral nagaja? user posted image   Oprosti, ne vem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:36:43   
Anonimen
Košava.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:36:57   
Anonimen
Evo mene doktarco.user posted image

Preveč vetrov lahko kaže med drugim tudi na raka. Kaj je tisto drugo ne vem, za raka vem zato, ker mi je bratranec zdravnik povedal, da je enkrat ena mlada punca prišla zaradi tega na pregled, samo vetrove je imela, nič drugega, no, na koncu je bila na žalost diagnoza rak.

Drugače pa najbrž ni to nujno. Jaz imam tudi nenormalne vetrove, pa upam, da nimam raka. Čeprav človek res nikoli ne ve.
Je pa pri meni tako, da pa nimam vetrov, če hrano ločujem in spoloh če dopoldne jem samo jabolka. Čim pa dopoldne pojem kakšne OH, me pa takoj začne napenjati in me napenja ves dan. Tako da vrenje hrane v želodcu ima gotovo kaj pri tem. Zakaj do tega pri enih pride, pri drugih pa ne, pa ne vem. Mogoče zato, ker ima nekdo več kisline, drugi pa manj.
Tako da namesto tiste Dide ali kaj je, ki je gotovo draga, probaj najprej to, da dopoldne ješ samo jabolka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:38:22   
Ro-La
CO2 mehurčke delauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:40:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Evo mene doktarco.user posted image

Preveč vetrov lahko kaže med drugim tudi na raka. Kaj je tisto drugo ne vem, za raka vem zato, ker mi je bratranec zdravnik povedal, da je enkrat ena mlada punca prišla zaradi tega na pregled, samo vetrove je imela, nič drugega, no, na koncu je bila na žalost diagnoza rak.

Drugače pa najbrž ni to nujno. Jaz imam tudi nenormalne vetrove, pa upam, da nimam raka. Čeprav človek res nikoli ne ve.
Je pa pri meni tako, da pa nimam vetrov, če hrano ločujem in spoloh če dopoldne jem samo jabolka. Čim pa dopoldne pojem kakšne OH, me pa takoj začne napenjati in me napenja ves dan. Tako da vrenje hrane v želodcu ima gotovo kaj pri tem. Zakaj do tega pri enih pride, pri drugih pa ne, pa ne vem. Mogoče zato, ker ima nekdo več kisline, drugi pa manj.
Tako da namesto tiste Dide ali kaj je, ki je gotovo draga, probaj najprej to, da dopoldne ješ samo jabolka.


Ni problem v japkah, ker tudi, ko sem dopoldne jedla samo sadje, me je napihnilo. Včasih tako, da sedet nisem mogla. Bi bilo najbolje, da bi mi vampe predrli kot kozam. Ne vem, kaj pa mogoče stres? Čeprav ne vem, če sem ravno preveč pod stresom user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:46:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Ni problem v japkah, ker tudi, ko sem dopoldne jedla samo sadje, me je napihnilo.


Aja, a potem to ne deluje.

Sem se spomnila, da je mene tako napihnilo in bolelo med drugim tudi na intenzivni, po CR. Sicer sem tega že nekako navajena, ker me pač večkrat, tudi tablet sem že mogla vzet zaradi tega, ampak tam sem pa zato, ker so skozi sestre silile vame, če me kaj  boli, pa če je vse v redu in bla bla bla, že nekako vljudnostno potem to povedala, da sem jih nekako zadovoljila. In pazi zdaj, panika v trenutku.  Je tekla po zdravnico, ta je pritekla k meni in me fuuul zasliševala. Sem se komaj izmazala potem, da je že v redu, da ni panike. Potem, ko je zdravnica že šla, mi je pa sestra rekla, če mi cekvko v danko porine, da se bom fajn sprdela. No, ni se točno tako izrazila, ampak smisel je bil v tem,  zato sem si tako zapomnila. Me je v trenutku nehalo vse bolet.

Tako da kakšno cevko za hude čase tudi lahko s seboj nosiš. Si splača zapomnit tole.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:48:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A ti Maestral nagaja? user posted image   Oprosti, ne vem.


user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

In kako naj jih obelodanim dohtarju, če je slučajno potrebno?


Špari jih, da mu kr demonstriraš potem v ordinaciji. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:48:26   
Moyca_
na preveč "ne zdrave hrane"user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:49:31   
Njuškalo
Hothien to je resna tema.
Torej, prdljivke..Al bina in Splišni...mogoče prehitro jesta hrano...ker moj dedc tudi prdi ko ne vem kaj, ker prehitro jeuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:49:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

ALi naj še enkrat naredim kuro z Dido?


Kaj pa je to?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:50:20   
Moyca_
to tudi ja Njuškalouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:50:50   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

ALi naj še enkrat naredim kuro z Dido?


Kaj pa je to?


kako kurouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 22:55:26   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
ALi naj še enkrat naredim kuro z Dido?

Kaj pa je to?

Tista pevka, DIDO

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 23:03:03   
baguSka
Ni problem v japkah, ker tudi, ko sem dopoldne jedla samo sadje, me je napihnilo. Včasih tako, da sedet nisem mogla. Bi bilo najbolje, da bi mi vampe predrli kot kozam. Ne vem, kaj pa mogoče stres? Čeprav ne vem, če sem ravno preveč pod stresom


ja vse to je! je pa precej tud v sadju in zelenjavi! mene to nenormalno napihuje! me vsi sprasujejo v katerem mescu sm!?user posted image

mah mene vse napihuje... ampak jst ne vem... sem se ze nekak sprjaznla s tem!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 23:04:44   
baguSka
ne resno!? mene tud zanima kaksna kura je dido?? ne pevka.. :P

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 23:06:12   
Njuškalo
Prdlivke, tako je to:
čim manj stročnic...ker res napihujejo.
Hrano jejte čimbolj počasi...ker če jo jeste prehitro, imate potem vetrič.
Ne pijte med obrokom,ampak ene pol ure prej.
No to sem do sedaj opazila pri mojem prdlivcu..sama sicer ne prdim, žal pa trpim zaradi možauser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 23:08:49   
baguSka
no, meni tole nic ne pomaga..

verjemi da sem nardila ze ornk raziskavo okol tega..

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 23:09:31   
baguSka
no, do dohtarja se nism sla.. sem se nekak sprjaznla, da mam to v genih user posted image  mam namrec se druge probleme s prebavo...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
27.11.2007 23:10:21   
Njuškalo
A pa si šla k zdravniku glede tega?Če bi jaz prdela in mi ne bi nič pomagalo, bi šla na presno hrano za kakšen mesec.Ali pa bi probala ob normalni hrani z enim napitkom od Nahrina, ki ga imam doma in ti res prečisti telo.Kakšna rešitev ziher obstaja.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 0:06:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Ali pa bi probala ob normalni hrani z enim napitkom od Nahrina, ki ga imam doma in ti res prečisti telo.

Kateri napitek je to?

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 0:15:07   
malecka
Čist zares, chronova bolezen vsaj pri meni je tako. Preden so mi postavili diagnozo me je napenjalo, pa bolelo kot user posted image v črevesju, pa tud prdec je bil user posted image . Dokler me niso v nočnem šihtu peljali na urgenco. Pol pa preizkave in letanje okol doktorjev... bla, bla in to je to. V glavnem lahko je to razlog, bolno črevesje.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 0:32:31   
Magi*
ja, lahko je res Chronova bolezen ali pa imaš samo sindrom občtuljivega črevesa - se mi zdi, da se temu tako reče (tle je pa največkrat stres), lahko je tudi preobčutljivost na gluten - kako se že reče tej bolezni? ah moj spomin...

imam enake probleme. moram prav zelo pazit kaj jem in kako. pred leti sem imela zraven še driske in kolike in so me dali na kolonoskopijo (auč) in nič ugotovili.

pojdi do zdravnika, če je tako moteče (a imaš to od nekdaj ali je zdaj huje?). velika verjetnost pa je, da kakega čudeža ne bo, boš pa kako prijetno preiskavo fasala.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 5:50:08   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

ja, lahko je res Chronova bolezen ali pa imaš samo sindrom občtuljivega črevesa - se mi zdi, da se temu tako reče (tle je pa največkrat stres), lahko je tudi preobčutljivost na gluten - kako se že reče tej bolezni? ah moj spomin...



Celiakija.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Na kaj kažejo pretirani vetrovi?
28.11.2007 6:33:09   
Udb
Baje nekatere ful napenja, če je jejo karkoli mlečnega. Poizkusi z dieto.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?