|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko naj bi pojedel dojencek star 4 mesece
27.11.2007 17:40:29   
kšpela
mene pa zanima koliko naj bi pojedel dojencek slabe stiri mesece adaptiranega mleka?meni na škatli pise da naj bi pojedli 180 ml ampak meni poje povprecno 140 ml.kdaj tudi 170ml.
potem me pa se zanima zakaj zavraca moje mleko.prisli smo na situacijo da jo moram hraniti po flasi in ji zato dajem adaptiran mlek in svojega.ker sem bolj lena za punpanje svojega mleka dobi vecino adaptiranega.vceraj mi je pa zacela moje mleko ven pluvati sploh ga noce,ko ji dam pa adaptiranega pa ga z veseljem poje.ali je mogoce zaradi tega ker sem bolana in je mogoce drugacen okus?ali pa zaradi tega ker je adaptiran sladkejsi in bolj nasiten?
hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko naj bi pojedel dojencek star 4 mesece
27.11.2007 18:31:11   
ursy78
naš je star 2 meseca pa poje nekje 140-160ml mleka.možen je da zavrača tvoje mleko zato ke mu je lažje jesti po flaški,ke se manj matra ke pri tebi

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko naj bi pojedel dojencek star 4 mesece
27.11.2007 18:37:38   
kšpela
pa sej jaz dam njej tudi moje mleko po flasi.pa ga noce

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko naj bi pojedel dojencek star 4 mesece
27.11.2007 21:15:01   
nky 23
mogoče mu ne odgovarja okus, daj si večkrat spumpaj svoje mleko in mu ga kar ponudi, če ga seveda imaš, če ga pa ne želi pač dajaj adapt. bo ravno tako zraseluser posted image .

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko naj bi pojedel dojencek star 4 mesece
27.11.2007 22:34:02   
guppy
Meni se je identično dogajalo 14 dni. Dobila sem cel kup mnenj, od tega, da sem kaj takega pojedla, do tega, da gre lahko za hormonske spremembe. In glej ga zlomka, danes dobim M. Pravijo, da nekateri malčki ne marajo okusa maminega mleka pred prihodom M. Česar ti ne spije, lahko tudi zamrzneš in čuvaš za čas, ko boš s tem mlekom lahko pripravila kašice.

Pa srečno!

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko naj bi pojedel dojencek star 4 mesece
27.11.2007 22:56:23   
butt3rfly
mali že ve, kolko je lačen in kolko hoče pojesti. brezveze ga siliti, ker bo samo dretje in jokanje. daj mu toliko kot sam hoče in ga ne siliti.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko naj bi pojedel dojencek star 4 mesece
30.11.2007 17:07:20   
20072007b
Moj pri 4 mesecih in 1 tednu poje 180ml. Koliko pa dojenček poje pri tej starosti ni točno določeno. Tako je kot pri nas odraslih....lahko si enake postave pa nekdo poje več drugi manj. Če vidiš, da je 140-170 ml dovolj, mu daj pač toliko. Jaz sem pri našem šla postopoma..nekaj časa je jedel 120...pa poptem 150..še preden je dopolnil 4 mesece pa 180 ml. Drugače pa imava zdaj že 1 ali 2 obroka kašice iz sadja in riža, druge pobroke pa mleko.
Upam, da sem kaj pomagala.
Lp

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko naj bi pojedel dojencek star 4 mesece
30.11.2007 22:59:51   
kšpela
hvala za  odgovore.

(odgovor članu 20072007b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?