|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rajcanje prek msn
4.7.2007 10:42:45   
Anonimen
a se je kateri to naredilo?

včeraj se menim  z enim, ki sem ga spoznala na chat-u...ok...se menima čisto normalne običajne stvari, si izmenjama msn naslov. vse ok.potem tip prižge kamero in pogovor steče dalje.nakar začne namigovat na seks temo.in na koncu si ga tip zdrka pred kamero.a se vam je to zgodilo..


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 10:54:44   
Anonimen
Kaj si pa ti počela medtem,pol si ga že mogla zrajcat ne?Ti si je pa nisi nič božala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 10:57:40   
Anonimen
Ja se zgodi a ne. Men je to smešnouser posted image .

In določene ljudi zrajcaš brez da te sploh vidjouser posted image -jaz osebno nimam kamere.

Po pravic povedano so mi pa patetični. Sam jst si pa cajt krajšam v službi, če ni delauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 11:01:02   
Anonimen
Ravno včeraj sem videla en posnetek, kako neka mlada deklica preko msn kamere masturbira, Lazy bone pa jo neumorno prosi, naj mu jo pokaže. Roko je imela v hlačkah, pokazala mu je tudi prsi. Bila je slovenska deklica, mame takrat ni imela doma, mu pa je obljubila, da mu bo vse pokazala drugi dan, ko bo sama user posted image  user posted image  user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 11:01:36   
Anonimen
Ne noben si ga se ni pred mano.. user posted image

Drugac pa ne hodim na klepetalnice..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 11:42:33   
muki1
Jah....kaj pa češ user posted image
Tudi to je način, da seksaš, če ne moreš najti partnerja. Veliko ljudi zato obiskuje razne čete, da se ga potem nadrkajo. Saj tudi pri nas bluzi drko, mar ne?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 11:48:10   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Jah....kaj pa češ user posted image
Tudi to je način, da seksaš, če ne moreš najti partnerja. Veliko ljudi zato obiskuje razne čete, da se ga potem nadrkajo. Saj tudi pri nas bluzi drko, mar ne?



pa menda res ne misliš da to počnejo samo tisti ki nimajo partnerke. pojdi kdaj na kak čet, pa boš videla. malo morje jih je....doma že vse poznajo kako pa kaj, pa se radi nadrkajo na katero drugo, medtem ko je žena na aerobiki ali z otroci v parku.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 12:20:44   
srki
Se mi ni nardilo, ker nimam msn-ja. Ravno iz takih razlogov, ker je polno takih in te lahko kam potegne. Ne, hvala.

In po mojem je več tistih, ki imajo doma žene in partnerke, pa svoj "jaz" dokazujejo še na klepetalnicah.

Glede tiste deklice pa sem brez komentarja, bo boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 13:14:39   
total
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ne noben si ga se ni pred mano.. user posted image

Drugac pa ne hodim na klepetalnice..


Si hotu reč,da si jo ni nobena pred tabo...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 15:37:32   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Jah....kaj pa češ user posted image
Tudi to je način, da seksaš, če ne moreš najti partnerja. Veliko ljudi zato obiskuje razne čete, da se ga potem nadrkajo. Saj tudi pri nas bluzi drko, mar ne?



pa menda res ne misliš da to počnejo samo tisti ki nimajo partnerke. pojdi kdaj na kak čet, pa boš videla. malo morje jih je....doma že vse poznajo kako pa kaj, pa se radi nadrkajo na katero drugo, medtem ko je žena na aerobiki ali z otroci v parku.


Jejhata, saj res user posted image user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 15:38:19   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: loredana

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Jah....kaj pa češ user posted image
Tudi to je način, da seksaš, če ne moreš najti partnerja. Veliko ljudi zato obiskuje razne čete, da se ga potem nadrkajo. Saj tudi pri nas bluzi drko, mar ne?



pa menda res ne misliš da to počnejo samo tisti ki nimajo partnerke. pojdi kdaj na kak čet, pa boš videla. malo morje jih je....doma že vse poznajo kako pa kaj, pa se radi nadrkajo na katero drugo, medtem ko je žena na aerobiki ali z otroci v parku.


Pa na čet...a to RES moram, ker mi nekak ni.... user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 18:53:49   
najina pikica*
nevem no men je pa zanimiva "fora",včasih zna bit pa tut to zabavno....user posted image user posted image ....kaj pa vem,jst sm vedno za nove izive,hehe!
sicer glih nism še po msn-u,sm pa z mojim dragijem po telefonu ker je bil tako zeloooooo daleč in sva bila tako zeloooooo potrebna!user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 21:23:01   
Anonimen
Ja tudi meni se je en slekel pred kamero.in??????????????

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 21:25:54   
najina pikica*
a je vsaj dobro zgledu da si imela še ti kej od tega......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 21:29:46   
Anonimen
a je vsaj dobro zgledu da si imela še ti kej od tega...



Vauuuuuuuu še kako.Imela pa sem od tega le smeh.Tako sem se režala in ga takoj blokirala.Škoda,da je tako fejst in tako "nor".Pa mu nisem jaz rekla.Bil je pač na kameri,ko sva si pisala in me vprašal,če hočem nekaj videt?Ja seveda  potem pa lepo vstane in se sleče.user posted image user posted image user posted image Sem mu reklale da ne vidim prvič tiča in adijo.

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 21:37:16   
najina pikica*
user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 22:02:36   
tanaja*
midva z mojim loverjem sva to pogosto počela...ker sva bla daleč narazen...on živi v tujini, nisva se vidla vsak dan, tut vsak teden ne, včasih po mesec, dva, tri ne... in sva tudi na ta način tešila najine strasti...brez kamer in mikrofonov...samo msn...je blo...great!user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rajcanje prek msn
4.7.2007 22:53:23   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a se je kateri to naredilo?

včeraj se menim  z enim, ki sem ga spoznala na chat-u...ok...se menima čisto normalne običajne stvari, si izmenjama msn naslov. vse ok.potem tip prižge kamero in pogovor steče dalje.nakar začne namigovat na seks temo.in na koncu si ga tip zdrka pred kamero.a se vam je to zgodilo..



meni ne, se je pa moževi sestri in je punca pametno naredila par print screenov, da smo videli na lastne oči user posted image BOLANO!
mogoče pa še fotko najdem... grem mau počekirat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rajcanje prek msn
10.1.2008 22:36:50   
Anonimen
Uh meni se je to zgodilo, sva si samo dopisovala,ampak take erotične vsebine da sva bila oba čisto fertik,ne moreš verjet ampak deluje. spoznala sem ga na enem sex forumu.Dobr se da tkole zrajcat.

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rajcanje prek msn
11.1.2008 0:18:26   
mateyka
midva z mojim loverjem sva to pogosto počela...ker sva bla daleč narazen...on živi v tujini, nisva se vidla vsak dan, tut vsak teden ne, včasih po mesec, dva, tri ne... in sva tudi na ta način tešila najine strasti...brez kamer in mikrofonov...samo msn...je blo...great! user posted image


det samma user posted image sam da je to bil moj mož.. user posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rajcanje prek msn
11.1.2008 9:03:35   
Bety upa
hmmmmm.......

S partnerjem, kar počnem, mislim, da je vse lepo in dovoljeno. Če ne bi okrog sebe imel veliko sodelavcev, bi mu verjetno v službo zvečer pošiljala marsikaj....In vse je namenjeno samo njemu.

Vse, kar popestri vsakdan dveh je tudi moralno.....igrivo, vzburljivo....partner in partnerka!

Če bi pa posumila, da se za mojim hrbtom dogaja karkoli sumljivega, bi našo zvezo prekinila brez pomislekov, brez možnosti za nadaljevanje in odpust. In v vsakem primeru za njegovim hrbtom ne bi naredila nič, kar je na kakeršenkoli način nedovoljeno. Zvestobe ni, če se rajcaš z drugim in si vesel, ker tega partner ne ve.



///
((Dvojne morale se naučiš doma in se ti vsidra v nezavedni del. Torej, če nedovoljene stvari počneš za hrbtom, je to počela tudi tvoja mama ali pa ata in sta mislila, da ti, kot njihov otrok, tega ne vidiš. Znanstveniki pa so dokazali, da otrok ima to sposobnost, da ve in čuti vse, kar STARŠI MISLIJO IN NE KAR GOVORIJO!!! Torej "jabolko ne pade daleč od drevesa..."))//

Najstnica, ki masturbira zraven računalnika....hmmm... saj ni ona kriva, če smo odrasli ljudje nemoralni.....Še en dokaz, kako otroci začutijo, kaj se v resnici dogaja med odraslimi...In eksperimentira....Ona samo eksperimentira....(((Zanimivo pa je, da nima distance do neznanih ljudi?!?!....Se jih ne boji, preveč zaupanja izkaže, ni straha pred kaznijo.....Lahko gre za razvajeno dekle, ki dobi čisto vse, kar pride v trgovino, hči kakšnega politika, ki za vzgojo nima preveč časa, mama pa itak misli samo na svoje kilograme in postavo)))......
Takšno početje(pošiljanje intimnih slik v javnost) ni javno obsojeno. Pa bi moglo biti. Obsojeno in prepovedano.

Podobno je bilo s kajenjem. Starejši so kadili in otrokom rekli, da to ni za njih. ..jah....Potem so otroci, seveda, poskušali kaditi, ker to počnejo odrasli in jih je zanimalo, kaj se zgodi potem...Zakaj odrasli počnejo nekaj, kar oni ne bi smeli?....hmmmm....saj otroci zaupajo odraslim in jim ni jasno, zakaj bi nekaj "dobrega in okusnega" bilo dovoljeno samo velikim?!?!....Otrokom ni jasno in enostavno ne morejo sprejeti dejstva, da so odrasli butci in mone, ki delajo nekaj, kar ni dobro, jih zastruplja in uničuje in to počnejo zavestno........

Gnjila družba.....vse je podrejeno užitku.....Sprašujem se, ali ni ravno upiranje skušnjavam merilo osebnosti?!.....In, ali ni ravno morala in etika nekaj, kar nas loči od ŽIVALI?!?!
Jaz pa nočem biti na tej razvojni stopnji, da bi za užitek naredila vse....Kje ste pa vi?!

///

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rajcanje prek msn
13.1.2008 22:16:16   
Runner
Če bi pa posumila, da se za mojim hrbtom dogaja karkoli sumljivega, bi našo zvezo prekinila brez pomislekov, brez možnosti za nadaljevanje in odpust. In v vsakem primeru za njegovim hrbtom ne bi naredila nič, kar je na kakeršenkoli način nedovoljeno. Zvestobe ni, če se rajcaš z drugim in si vesel, ker tega partner ne ve.


se absolutno strinjam , zato pa je pri meni konec - sem najdu shranjene loge od ona-on, ma da padeš dol.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?