|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj prvič v lutkovno gledališče?
15.12.2007 14:38:29   
tina104
S koliko starim otrokom? Kako dolga je bila predstava?

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj prvič v lutkovno gledališče?
15.12.2007 15:23:26   
Anonimen
Tam pri enih treh letih najprej, po moje. Predstava naj bo dolga pol ure, ne več.

Lahko greš tudi prej, samo, lepo te prosim, pojdi z otrokom ven, ko se naveliča. Da drugi lahko v miru gledajo.

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj prvič v lutkovno gledališče?
15.12.2007 16:12:36   
Dashenka
Ja, od ene treh let dalje.
Mi smo sicer hodili že prej, pa smo skoraj praviloma šli pred koncem ven, ker je začela motit predstavo.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj prvič v lutkovno gledališče?
15.12.2007 18:06:30   
Anonimen
Naša je začela pri 3 letih, zdržala max. pol ure. Izberi res tako predstavo, ki je za otroke DO 3 let. Tiste od 3-8 let so že predolge in prezahtevne.

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj prvič v lutkovno gledališče?
15.12.2007 18:10:06   
Anonimen
Letos na dedka Mraza, ko je bila tudi plesna predstava, ca. pol ure, se mi zdi. Stara je dve leti in pol, zdržala in komentirala zraven user posted image .

Pa v Mercatorja jo je oči peljal, tam je fajn, ker lahko greš, ko otroku presede. Koliko je trajalo, ne vem, ji je bilo pa baje zelo všeč.

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj prvič v lutkovno gledališče?
15.12.2007 18:23:56   
frutka_
Vidim, da si iz MB. Tudi mi smo. Prvič sva šla v lutkovno pri dobrih 2-eh letih. Če boš izbrala kakšno fajno, krajšo predstavo potem bi mu znalo biti hitro zanimivo. Recimo predstava Ringaraja je taka luštna, kratka,...
Boš videla če mu bo sploh všeč. Nekateri se bojijo teme, lutk. Zato je fajn, da si ob njem prvič ko gresta gledat lutke.
Naši tudi v vrtcu hodijo redno v lutke, imajo abomna. Zdaj je star 3,5 in ni problema. Tudi Žogica Nogica mu je bila zelo všeč.
Vso srečo!

Aja, še to. Lutkovno je full obiskano. Predstave so ob sobotah. Če karte kupiš čez teden imaš možnost dobiti fajn sedeže spredaj. Sicer lahko ostaneta kje bolj zadaja kar ni fajn ker bo slabo videl. Sicer imajo tiste debele pene za pod rit ampak vseeno ni to to. Lutkovno gledališče ima tudi svojo internetno stran kjer ažurirajo naslove predstav: http://www.lg-mb.si/ 

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.12.2007 11:46:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj prvič v lutkovno gledališče?
16.12.2007 12:04:55   
sayuri
Mi smo bili prvič v gledališču pri 2,5 letih. Ta mali je nad predstavami navdušen in redno zahajamo tja. Imamo celo otroški abonma. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj prvič v lutkovno gledališče?
16.12.2007 21:27:16   
Rubin.
Evo, to sem jaz spraševala, koje bila mala mis stara dve leti link. Nato sem poklicala v LGM in povedala, da je hčerka stara dve leti in če lahko prideva. So bili zelo prijazni in so mi rekla seveda. Sedaj redno hodiva in je zelooooo navdušena. Je pa res, če je predstava daljša od 30 min, pa mogoče ne toliko zanimiva, postane nemirna. Ampak jaz ne kompliciram, se vstaneva in greva ven. Se mi pa smilijo eni otroci, ki jih starši prav silijo, da morajo predstavo gledat do konca.
Sicer pa ti je že Frutka napisala, da se pozanimaj katere predstave so za najmlajše, Ringaraja je čudovita predstava, sva si jo ogledali že 2x in je kot začarana, cele pol ure. Če se boš odločila, idi karte kupit med tednom, da dobita sedeže tam do pete vrste, kjer lahko ob strani sediš poleg otroka. Sicer morajo v sredini sedeti sami, kar ti za prvič absulutno odsvetujem.
Vsekakor je vredno poskusiti, to je čarobni svet za otroke.

Pa še malo za lušte ( iz lp Rdeča Kapica):

user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?