|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozna katera vozicek
5.1.2005 19:25:15   
Anonimen
zanima me ali je ta vozicek primeren za novorojencka,baje pise le da ima nastavljivo naslonjalo, kako pa ne pise:zmeden:

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&kat1=Babies+%22R%22+Us&kat2=Kinderwagen&kat3=Jogger&PHPSESSID=79746a042584a73285fef20d234f7640

:kuza:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   pozna katera vozicek
5.1.2005 19:25:41   
Anonimen
:ups:zanima me za spodnjega;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   pozna katera vozicek
5.1.2005 19:29:28   
@
Sicer ne poznam. Ampak razmisli o vrtljivem sprednjem kolesu, Nina. Bojda je ful razlika - nič dvigovanja, lepo voziš ovinke...
Moj favorit je (grešno drag) quinny buzz. :bravo:

papa, Afna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pozna katera vozicek
5.1.2005 19:31:52   
Anonimen
men je pa vsec fiksno kolo:ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   pozna katera vozicek
5.1.2005 19:36:32   
@
Všeč mogoče že, je pa manj praktično. Je pa cena veliko bolj všečna! :)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pozna katera vozicek
5.1.2005 19:39:22   
Anonimen
kateri je bolj vsecni, s fiksno kolo ali ne?mislim po ceni?:)-:)-hmm..nama je ta bolj vsec, mogoce si se premislima.zdaj me bolj zanima ali je primeren za novorojencka?:duda:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   pozna katera vozicek
5.1.2005 19:53:44   
ZARA
oj NN in @,seveda...
NN vozicek zgleda huuuuuuuud,pa kolesa tut!:)-:)-
Rima ni bila moj namen...8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pozna katera vozicek
5.1.2005 19:56:40   
Anonimen
o ti si pa nekam vesela danes:bravo:, si mi kar zapela ali kaj?:)-to je lepo videt:sloncek:
joj men je tudi ful lepi:love:, nevem kak sem se tak zaljublja v tega trikolesnika, ker sem vedno govorila da so zrozni:hudicek:, zdaj pa evo, cist sem spremenila mnenje:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   pozna katera vozicek
5.1.2005 20:01:31   
ZARA
man tud niso bli vsec NN,zdej ga pa mam!
Eto tako je to!8)8)8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pozna katera vozicek
5.1.2005 22:42:46   
Anonimen
sem ze nasla, hvala.
pa spodaj bom dala link ce je mogoce se kero zanimalo;)

http://www.hauck-group.de/de/detail.asp?PLID=1&BID=1&KID=1&HID=6&UID=175&DID=262&ARTNR=300275


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   pozna katera vozicek
5.1.2005 22:43:16   
Anonimen

http://www.hauck-group.de/de/detail.asp?PLID=1&BID=1&KID=1&HID=6&UID=175&DID=262&ARTNR=300275


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   pozna katera vozicek
5.1.2005 22:43:53   
Anonimen
joj naj ena pomaga:ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   pozna katera vozicek
5.1.2005 23:03:52   
Tina26
Ojla NN
Tak vozicek samo v modri barvi sva kupila midva preko ebaya. Sem ti ze zadnjic napisala ce se spomnis.
Ne da se ga dat v cisto lezeci polozaj, zato ga jaz za cisto majhnega bebya ne bom uporabljala - potem tam od treh mesecev naprej pa ze verjetno.
Se pa da zraven dobit tud lupinico ki pa je pri nas se ni, za AUT pa se ne vem, pa te prosim da malo pogledas, ce ga bos sla tja iskat.
Me pa pri tem vozicku moti se nekaj:
naslonjalo se nastavlja samo z pomocjo ene spagice in neke plastike, ki je na njej in jaz imam obcutek da ta vrvica ne bo zdrzala velike teze.
To da se pa kolo ne obraca pa naj te ne moti, ker je vozicek zelo lahek, in zato tudi lahko vodljiv - sem malo peljala necaka naokoli in je ful prijeten.
Jaz ga zdaj ze imam in bomo videli kako se obnese, je pa zares lep tako da bom vsaj nekaj casa lahko zelooo vazna.
L.P. Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pozna katera vozicek
5.1.2005 23:16:07   
NinaŠ
Jaz ga imam (drugačne barve) in zraven še lupinico za prve mesece, saj naklon ne gre v vodoravni položaj. Z njim sem zadovoljna, čeprav mi je sedaj všeč tristo drugih in ga ne bi še enkrat kupila. Tista vrvica za uravnavanje naklona, ki jo je ena omenila, je pa trpežna. Če te še kaj zanima vprašaj.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   pozna katera vozicek
6.1.2005 15:08:20   
Anonimen
No, jst sem zdej sprobala že res vse variante vrtljivih in nevrtljivih 3 kolesnikov:)

Quinny freestyle ma gibljivo kolo in se ga kljub njegovi teži (in ceni:)-) vozi celo lahko...komot sem ga dvignila na pločnik z 8-9kg otročkom, pa sm bolj švoh:) V klanec tut ni bil ne vem kak problem, po pesku gre tudi čisto super, po gozni poti (ni blo nč korenin al pa kej) pa tut super!

Potem sme vozila mothercare-ov 3kolsenik z vrtljivim kolesom in moram reči, d aj etut ta super. Obrača se ga z lahkoto, tudi po granitnih kockah se ga čist preprosto pelje.

Zadnjič sem pa po Tivoliju vozila še ABCjev 3kolsenik ze ene 10kg al pa več otročkom, pa mi ni blo všeč. Če hočeš narest ovinek, se moraš ''obesit'' na ročaj in ga prestavit, v klanec je tudi šlo komaj:)

Tko da jaz ti glede na moje izkušnje:)- predlagam vsaj z gibljivim kolesom:) Lahko pa se seveda tudi s fiksnim čist dobro pelje:)

Aja, še to- quinny ima tut to vrvico za reguliranje naslona pa zgleda čist trpežna:zmeden:

Sem pa danes vidla v mestu Buzz-a, pa moram rečt, da mi je zdaj še manj všeč, ko sme vidla, kolk prostora ma otroček (že tko mi je zgledal premajhen). In je bil notri še ne enoleten fantek v kombinezonu pa je mel nogice čist do konca tistga dela za noge. Ne vem, kako spraviš noter npr. 1,5 letnika:zmeden:

No, konc nalaganja:)-

LP,:fis:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   pozna katera vozicek
6.1.2005 17:43:49   
Anonimen
bomo pa se zraven lupinico kupli, samo upam da jo bodo imeli.ve katera mogoce ceno?;)
ce pa tega nebo se bo v toysu ziher kaj lepega naslo, upam vsaj,kajti tam se nisem bila nikoli:ups:;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   pozna katera vozicek
7.1.2005 11:13:34   
muc muc
živjo!

mene pa zanima kje je ta trgovina ali je samo mogoče kupiti preko interneta.

hvala, lp:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   pozna katera vozicek
7.1.2005 11:48:32   
Anonimen
jaz vem le kje je toys->zraven ikee;) in trgovskega centra ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   pozna katera vozicek
7.1.2005 11:49:42   
Anonimen
aja pa imajo prodajo preko interneta ja.poglej na :

http://www.toysrus.at/

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   pozna katera vozicek
7.1.2005 11:50:03   
Anonimen


http://www.toysrus.at/


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   pozna katera vozicek
7.1.2005 11:50:23   
Anonimen
ehhhh:((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   pozna katera vozicek
7.1.2005 16:18:44   
Anonimen
samo

zrbiši pa bo link delal;)

http://www.toysrus.at/

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?