|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna miza
6.1.2005 18:03:00   
Anonimen
ali jih imajo kaj v toysu:zmeden:?sem gledala na strani pa nic nasla:(sej nekaj se bo naslo...:bravo:
jutri grem namrec tja pa me zanima kaksne so kaj cene..pa naj povem da iscem ono malo vecjo-ko ima zgoraj vecjo povrsino:)
:miska:drzite pseti, da pridem domov s polnim kufermom:)- (no sej to bo ziher,ker je avto bolj mali):)-:)-
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   previjalna miza
6.1.2005 18:23:14   
Lunca1
Ojla!

Ne vem če niso za naročit, ker v živo sem vidla samo tiste plastične z banco. V katalogu jih pa imajo.

Lp Lunca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   previjalna miza
6.1.2005 18:23:36   
Lunca1
Pa še to. Poglej še v Kiki in Lutzu.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   previjalna miza
6.1.2005 18:45:53   
Anonimen
kaj je to dvoje mogoce kje blizu toysa?:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   previjalna miza
6.1.2005 19:17:32   
anitaz
s fantom sva v torek bila v toysu pa sva bil oba zelooo razočarana! tako malo izbire imajo!!! še vožičkov imajo več pri nas...pa...vseega imajo več pri nas.sva iskala vožiček ,pa previjalno, pa posteljico, pa sva na koncu odšla domov praznih rok in danes kupila vožiček v baby centru, kakršnega gor sploh nimajo in še slišal niso za njega :zmeden: prodajalka je sicer rekla, da še nekaj dobijo v mesecu februarju, ampak do takrat pa res ne bom čakala...:ups: aja....pa hotla sva kupit avtosedež od romerja, pa so mel samo dva!!! v baby-ju jih imajo ful več!tako da...če želiš iti pogledat, pojdi, ampak v torek je bilo zelo malo izbire, kar se opreme za novorojenčke tiče. če pa koga zanimajo IGRAČE, tej je pa na miiiiiiiljooooon!!! za punčke in fantke!! najdeš vseeee! ampak predlagam, da straši raje grejo sami v to trgovino, ker je prevelka paša za naše pikce!! ker se otroku kar malo zmeša, toliko igrač je! preveč jih imajo!

tako...upam, da sem ti dovolj napisala...

pa pa,

anita 27T,4/7

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   previjalna miza
6.1.2005 20:48:37   
mehurčica
No, če bosta že v Toysu pa pojdita pogledat še v Ikeo(če imajo takšno, kot mi-sej si vidla slike na albumu) in v Kiko. V Kiki smo mi kupli taki flis za lupinico, katerega smo dostikrat uporabljali še v vozičku(kot zimska vreča). Sedaj pa imamo ta flis samo še spodnji del v vozičku, ker je prevelik in ne moremo več zadrge zapret.:)

Fajn nakupujta!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   previjalna miza
6.1.2005 21:46:27   
Jančika_
Ja kaj še nisi nabavla:)-.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   previjalna miza
6.1.2005 21:54:25   
Anonimen
ne se kr ne:((:((
sem od sadekota narocla katalog,pa je vse okei, samo mozno bo to dobit komaj v februarju,ju3 pa greva slucajno gor,pa bova nabavla sma rekla;)seveda ce bojo meli kaj:grrr:
ju3 ce me nebo na forumu, te bote vedle da sem tecna kot :hudicek: .:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   previjalna miza
7.1.2005 16:13:38   
Lunca1
Kika je zraven krožnega križišča. Moraš pa na izvoz pred njo, ker drugače se pelješ skoz tunel, pa nekaj časa traja da lahko obrneš:)-. Povedano iz lastnih izkušenj.

Lutz pa ne vem kje je v Grazu, skoraj verjetno pa je. Je pa oboje zagotovo dražje kot Ikea:(. Splača se pa vseeno pogledat.

Lp lunca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?