|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   služba...
18.12.2007 16:05:19   
Anonimen
že par let sem zaposlena v podjetju.V svojem kraju kjer sem delala,sem se ubadala z vrsto težav,nadrejena me je imela na piki od prevega dne.Nato se mi je ponudila možnost dela v drugem kraju.Seveda sem sprejela,vendar je bilo leto hitro naokoli in bi se spset morala vrniti nazaj v svoj kraj.Ok,sem sprejela.Ćez eno leto pa spet uresničene sanje,spet so me prestavili v drug kraj.Naj povem da bi tukaj zelo rada ostala,vendar ni potrebe,da jih je tukaj toliko,tako da ni šans.Zdaj pa se to moje obdobje izteka in bi se naj vrnila spet nazaj.Me je kar groza pomislit,kako in kaj.Zato sem začela resno študirat o odpovedi.Enostavno ne vidim nobene druge rešitve,nikakor.Po eni strani se mi poraja tisoč vprašanja kako bom,ta čas ko ne bo dohodka,po drugi strani pa si mislim,da so me tam že tako psihično uničevali,da zaviljo sebe moram nekaj spremenit.Naj še omenim,da imam majhnega otroka,pa partner ima tud svojo plačo.Prosim za mnenja,vem da boste nekatere rekle,pa poišči drugo službo,šele nato idi.To je sicer težko izvedljivo,saj si veliko v službi,tudi vikendi in prazniki.Hvala,da ste me brali.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: služba...
18.12.2007 16:07:11   
Taula
Bi vama finančno zneslo samo z eno plačo?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: služba...
18.12.2007 16:13:18   
Laubica
Tudi jaz sem imela tako službo da so me psihično uničevali pa mi je mož sam rekel da če ne bom pustila da bom prej v norišnici pristala-tako sem pustila-je več zdravlje kot denar

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: služba...
18.12.2007 17:59:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Bi vama finančno zneslo samo z eno plačo?


Točno tole se moraš vprašati. V bistvu edino to.
 
Sama sem imela enak problem, ampak so se me na "srečo" sami znebili, ko sem si drznila zanosit user posted image  Je pa res, da ti mora v taki situaciji partner trdno stati ob strani, drugače je težko.
 
Vso srečo ti želim user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: služba...
18.12.2007 18:01:13   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Tudi jaz sem imela tako službo da so me psihično uničevali pa mi je mož sam rekel da če ne bom pustila da bom prej v norišnici pristala-tako sem pustila-je več zdravlje kot denar

enako


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: služba...
18.12.2007 19:31:52   
Anonimen
Zakaj zaboga si pa ne že zdaj ne iščeš nove službe. Če veš da ti je grozno se vrnit, začni že zdaj pisat prošnje in iskat novo službo. Jst bi staro pustila šele ko bi novo mela. No to sem sicer kar nekajkrat že naredila. Ampak to sem jst. In ti si ti.

Jaz osebno si ne znam predstavljat, da bi prostovoljno pustila službo preden bi mela novo zagarantirano. Če moraš it je drugače.

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: služba...
18.12.2007 20:12:49   
Anonimen
problem je v tem,da do sedaj,ko se je treba vrnit nisem vedela kako se bo razpletlo.imam pa toliko samospoštovanja,da se ne bom pppustila manipulirat nekomu,ki to ni vreden.Sploh pa sedaj,ko sem bila sam a na vodilnem mestu,si tega enostavno več ne znam predstavljati.Vem,da bo hudo,ampak čutim,da moram to slejkoprej storitiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: služba...
18.12.2007 20:19:16   
Anonimen
.imam pa toliko samospoštovanja,da se ne bom pppustila manipulirat nekomu,ki to ni vreden.Sploh pa sedaj,ko sem bila sam a na vodilnem mestu,si tega enostavno več ne znam predstavljati.


In na tem vodilnem delovnem mestu....si se naučila delati z različnimi ljudmi, tudi takimi, ki manipulirajo?

V vsaki službi jih boš našla, tudi če pobegneš od te. Preden daš odpoved...se nauči lekcijo :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Otroci
пеперутка16

Koliko otrok imaš?

0 (21%)

1 (39%)

2 (24%)

3 (6%)

več kot 3 (9%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!