|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj na CSD?
11.1.2005 3:18:48   
Naja31
Pozdravljene punce,

mene zanima kdaj je cas za urejanje papirjev za porodnisko na CSD?
Vem, da zakon omenja 60 dni pred PDP, samo zdaj ne vem, a je to skrajni rok ali pred tem ne mores?
Sicer se nimam papirjev od moje G, ampak mislim, da jih dobim naslednji teden.

Lp, Naja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj na CSD?
11.1.2005 6:52:55   
Lunca1
Ojla!

Jaz sem šla na CSD takoj ko sem dobila potrdilo o PDP. Obrazce sem dobila že prej kot v 60 dneh, oddala pa sem jih kasneje, ker je bilo to ugodneje za mojo porodniško.

LP Lunca

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj na CSD?
11.1.2005 8:33:20   
bivka
Jaz sem v 31t od ginekologinje prejela obrazec-predvideni datum poroda in šla na CSD, kjer sem prejela obrazce.
Dokumente sem oddala prejšnji teden, do poroda pa mi manjka manj kot 60 dni, pa mi niso nič rekli.
Mislim, da mora biti 60 dni ali manj do PDP-ja.
Lp, B

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj na CSD?
11.1.2005 11:18:38   
N&N&D
Dokumentacijo je potrebno urediti najkasneje 30 dni pred PDP. Jaz sem komaj ulovila, ker nisem dobila papirjev pri G. Zato svetujem malce prej, če slučajno kaj manjka.
Drugače so obrazci dosegljivi tudi na spletni strani, saj jih je potrebno dati izpolniti najprej v službi.
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/starsevskoVarstvo.asp

lp, Nataša

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?