|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na pregled po prvi M?
25.10.2007 14:53:05   
srecna_zvezda
Pozdravljene!

Danes sem dobila prvo user posted image  po SS z abrazijo. Dobila sem jo 43 dan. Zanima me ali je priporocljivo, da odidem na 1.pregled po koncani M? Na forumu sem namrec zasledila, da punce to prakticirajo.
Prosila bi, da mi cimprej svetujete, da vem kako naprej.

Hvala vsem! lp

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 25.10.2007 20:06:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je priporocljivo?
25.10.2007 15:06:22   
Anonimen
Ojla.

Jaz sem jo dobila 28.dan od abrazije, ampak jaz sem imela že prej datum predno sem dobila prvouser posted image ..vsekakor pokliči G in se naroči, ti bodo vse povedali. Definitivno pa si izbori pregled po user posted image , ker te morajo nujno po abraziji pogledati, kakšno je stanje v maternici, če so vse sčistili in če ima maternica kakšne anomalije, zaradi katere bi lahko prišlo do SS.

Pa veliko srečeuser posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je priporocljivo?
25.10.2007 16:12:00   
Mikica
Meni so rekli, da naj grem na prvi pregled po prvi menstruaciji po SS. Pred 14 dnevi sem opravila ta pregled in je vse OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je priporocljivo?
25.10.2007 17:12:10   
natasarobi
po menstruaciji je v redu.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je priporocljivo?
29.10.2007 7:27:03   
tejka**
Jaz sem imela prvi pregled 10 dan po prviuser posted image . Bila sem UZ pregledana, hkrati pa je pogledala kako se debeli sluznica, kako delujejo jajčniki.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na pregled po prvi M?
26.12.2007 18:06:08   
pika74
Mene pa zanima, če so kateri ugotovili kakšne "nepravilnosti" na prvem pregledu po abraziji - se pravi na UZ pregledu, ki je sledil prvi menstruaciji po abraziji?

Hvala.

Lp

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na pregled po prvi M?
28.12.2007 17:45:45   
ronja1a
Jaz tudi moram po praznikih na pregled po prvi user posted image . Vendar ne po spontanem splavu, ampak po UPN. Najbrž je podobno. Ali katera ve, kaj ti pogledajo - mislim, ali običajno naredijo ultrazvok. Po splavu sem ga enkrat že imela.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na pregled po prvi M?
28.12.2007 18:50:16   
Naja30
Jaz sem šla na pregled. Mislim, da je to praksa user posted image  ne vem.

Pika, pri meni niso ugotovili nič. Šele po kakšnem 3. splavu te pošljejo na preiskave, tako mi je moja G rekla.

(odgovor članu ronja1a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na pregled po prvi M?
28.12.2007 18:57:36   
pika74
Zdej pa men neki ni jasno... kakšna je razlika med UPN in SS?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na pregled po prvi M?
28.12.2007 19:17:10   
Mavrica32
hm,
jaz sem šla obakrat po 14 dneh na pregled. Naredil mi je UZ in ni opazil nič takega. Zdravnica na KC pa mi je svetovala naj grem 14 dni po prvi M. Takrat naj bi se najbolj vidla oblika maternice ...  lp

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na pregled po prvi M?
28.12.2007 19:44:46   
ronja1a
UPN- umetna prekinitev nosečnosti (običajno brez abrazije, vsaj kokr splave delajo zdaj), SS- spontani splav, večinoma vidim, da naredijo abrazijo. Ne vem, ali je s pregledi enako v obeh primerih in kako je potem z novo zanositvijo. Meni so po UPN zelo različno svetovali - od tega, da se počaka dve menstruaciji do več mesecev.

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 28.12.2007 19:45:36 >

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?