|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam varuške peljejo vaše otroke?
10.1.2008 9:41:46   
Lianna
Zadnj čas opažam, da hodijo varuške z otroki v različna nakupovalna središča v igralnice. In me zanima kaj si mislite o tem? Jaz pazim na enega otročka in nikoli nisem pomislila, da bi šla z otrokom v neko igralnico. Greva raje na grad, Tivoli, knjižnica itd. Da sva čim več na zraku, pa ni pomembno kater letni čas je. In mi je kar malo čudno, ko grem kam na pijačko in vidim kako se zbirajo varuške z otroki. Zdej pa mi ni jasno, a starši to vejo in jim je to čisto ok, al pa tega ne vejo.

No uglavnem a bi vas motilo, če bi varuška z vašim otrokom hodila v igralnice?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 11.1.2008 0:19:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varuške in otroci
10.1.2008 9:54:33   
Anonimen
ne, tudi sama grem včasih v deževnem/oblačnem dnevu v igralnice v nakupovalnih centrih.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varuške in otroci
10.1.2008 10:11:00   
Felicity
Po moje starši  ne vejo, kam jih peljejo. Rečejo da so bili zunaj.

Meni ne bi bilo ok, če bi jih peljala v igralnico, raje vidim da je otrok na zraku, pa tudi če vreme ni ravno idealno. (Pustimo sedaj da ful dežuje/ zelo mraz, itd..)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varuške in otroci
10.1.2008 10:15:34   
lelaval
In mi je kar malo čudno, ko grem kam na pijačko in vidim kako se zbirajo varuške z otroki. Zdej pa mi ni jasno, a starši to vejo in jim je to čisto ok, al pa tega ne vejo.


Mogoče pa to niso varuške, ampak mamice, ki so šle na kavo in čvek.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varuške in otroci
10.1.2008 10:58:52   
Nika v službi
Ja, to je tudi meni padlo na pamet, Leleval.

Zoprno je soditi, če ne veš, ali gre res za to. Ampak vprašanje je jasno: mene bi motilo in bi to vsekakor razjasnila z varuško. Nimam nič proti občasnemu obisku tovrstnih igralnic, da bi pa to bila stalna praksa oz. nadomestilo sprehoda po svežem zraku - ne, to pa ne!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varuške in otroci
10.1.2008 11:18:00   
tannya
V tej megli zadnje čase, je boljša izbira igralnica. Sicer pa sem seveda za svež zrak, ampak občasno zamenjati oklje, če tudi je to igralnica se pa zdi čisto OK. Naši varuški ne dajem navodil, kam naj gre z otrokom. Dovolj mi je, da vidim, da mala uživa z njo, pa ni važno kje sta.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varuške in otroci
10.1.2008 19:09:42   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

In mi je kar malo čudno, ko grem kam na pijačko in vidim kako se zbirajo varuške z otroki. Zdej pa mi ni jasno, a starši to vejo in jim je to čisto ok, al pa tega ne vejo.


Mogoče pa to niso varuške, ampak mamice, ki so šle na kavo in čvek.


Žal niso. Sem vprašala natakarico, pa je rekla da se več varušk dobiva tako. No sej ni pomembno zanima me samo mnenje a bi vas motilo ali ne.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?