|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ohrovt
9.1.2008 13:08:03   
ccoko
Jaz pa bi vprašala, če katera ve za kak recept ko bi lahko naredila ohrovt za 10 mesečnika. Mi ga namreč nikoli ne jemo user posted image , samo brstičnega, in bi mu rada probala za dat tudi tega.

Hvala za nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ohrovt
9.1.2008 14:41:45   
kaya2007
hmmmm kaj pa že češ narest z ohrovtom user posted image  pač ga skuhaš, gor lahko daš še drobtince...mogoče bi lahko naredila še gratiniranega.
ti pa vrže kaj nekaj receptov ven, če v google napišeš ohrovt! ampak ne vem, men se to bolj zdi priloga.

(odgovor članu ccoko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ohrovt
9.1.2008 15:06:00   
jazz
omakca je super zraven pireja...pač čebulo prepražiš,malo kocke al pa vegete, malo česnčka,podušiš,kakšno žličko moke za zgostit in malo zaliješ. Lahko z brstičnim in glavnatim...meni je ful všeč, če ti paše okus, lahko dodaš malo žajblja.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu ccoko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ohrovt
9.1.2008 15:32:42   
mateyka
a ni vegeta bed za tok majhne otroke (da daješ v omakce in juhce)? mislm, ker ma vse une umetne Eje in ojačevalce okusa in to..?
in jušne kocke tud niso kej drugačne..
kako je s tem - a je ok?

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ohrovt
9.1.2008 16:37:29   
tinaaja
ne, ni ok.

ohrovt: kot zelenjavna priloga, kuhano v goveji juhi,...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?