|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   M po koncu KT
7.1.2008 17:11:58   
Udb
Oj.
Zanima me kako je bilo z vašo M, ko ste nehale jemati KT? Namreč - nehala sem jih jemati septebra, potem imela M še v oktobru ...in potem nič več. Noseča nisem. Zdaj me pa že počasi skrbi. Kdaj naj grem k G?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: M po koncu KT
7.1.2008 17:16:53   
Anonimen
Pozdravljena.

Tretji mesec že teče, odkar nimaš menstruacije, zato mislim, da imaš zadosten razlog za obisk ginekologa. Po prenehanju jemanja KT sem imela jaz normalno menstruacijo. Mogoče pa si kljub vsemu nosečka.

Upam, da kmalu pride rdečka.user posted image

aspirinčica

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: M po koncu KT
7.1.2008 17:18:34   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Mogoče pa si kljub vsemu nosečka.

aspirinčica
Buh ne dej!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: M po koncu KT
7.1.2008 17:22:42   
Anonimen
V najslabšem primeru počakaj na M. Obisk ginekologa bo kar potreben, da ti izključi morebitne ciste,... sama nisem dobila po KT 72 dni M, naslednja runda je bil izostanek 56 dni...
Test si delala, torej user posted image  nisi. Pokliči ginekologa. Upam, da se ti ciklus uredi.

Punce, kolikor sem zadnje čase prebrala, ima resnično veliko punc težave po prenehanju KT, včasih tega ni bilo tolk.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: M po koncu KT
7.1.2008 19:07:30   
dory
hm kaj pa vem...KT sem prekinila jemat,zarad hudih migren...po tem sem imela točno tako M kot prej s tabletkami...točno do dneva...mislim pa,če so kake težave,da greš rajš preverit...je že boljš bit miren pa tko..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: M po koncu KT
8.1.2008 8:04:17   
Anonimen
Pri meni je bilo isto. Prva M je bila točna, druga je malo zamujala, tretje pa ni in ni bilo. Sem šla k G in mi je predpisal Dabroston. Sem dobila M, par je bilo spet kolikortoliko normalnih potem pa spet nič. Sedaj sem vsak mesec na Dabrostonu.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: M po koncu KT
10.1.2008 17:55:37   
Zamima
jaz sem jo imela menda samo en mesec po prenehanju jemanja KT, potem pa sem že bila noseča pa je spet ni bilo 10 mesecev potem je pa spet prišla user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: M po koncu KT
10.1.2008 19:55:29   
Anonimen
Jaz jo imam normalno user posted image
Imam pa nenormalno ovulacijo user posted image  boli, da komaj hodim in diham user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: M po koncu KT
11.1.2008 13:56:40   
dana
Isto kot sunqueen. Prej sploh nisem vedela kdaj imam O, zdaj jo pa bolj težko zgrešim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?