|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 10:04:40   
Nadja_23
   Mene zanima, ko ponudite otroku zelenjavo a ponudite tudi zmrznjeno, kupljeno v vrečki ali škatli? Pa še to da ne odpiram nove teme, kakšne namaze pa dajete 11-mesečnikom za zajtrk, malico ali pa večerjo?

LPuser posted image                     
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 10:09:28   
blue sky
Od zamrznjene zelenjave kupujem trenutno samo špinačo, in še to v lističih, ter grah. Drugače vedno kupim svežo zelenjavo.

Namazov pa skoraj ne dajem malemu za jesti, kaj pa vem (če že, je to sirni namaz).

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 10:15:57   
kristinaj
jaz naši ne dajem nobene kupljene zmrznjene zelenjave. raje sama skuham in dam v skrinjo. glede namazov pa, naša ima šele 9m in ji kakšenkrat dam sirček na majhnih koščkih kruha in mislim, da ji tudi marmelada ne bi škodila.

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 10:19:23   
Nadja_23
A daš kar navadno belo štruco?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 10:30:56   
blue sky
Mi belega kruha ne jemo, zato ga tudi mali ne je. Dam mu koruzni kruh, rženi, pirin, ajdov, včasih polnozrnatega.

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 10:36:19   
Naja30
Na začetku uvajanja sem dajala samo svežo zelenjavo, res pa je da je bilo poletje in vsega dovolj za dobit. Zdaj pa dajem tudi zmrznjeno. Včasih je taka še bolj zdrava.

Od namazov je najprej jedla sirne namaze ali maslo (kiri in kakšen otroški ali philadelfija). Zdaj je tudi marmelado in občasno evrokrem.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 10:58:42   
Nadja_23
Hvala vsem. Zdej mi je lažje kajti, nisem vedla kaj da ji še dam namesto -linotov. Zjutraj in zvečer ji dam adaptirano mleko z -linotom. Tako da ji bom tudi vmes med večerjo in kosilo dala rezino kruha s kakšnim namazom. Zdej pa se morava počasi uvajat na alpsko, kajti zdej kmalu pa na šiht je treba ituser posted image . Ste že dajale svojim alpsko? Katero 1.6 ali 3.5? Kako ste pa ponudle, ste prej prekohale pa pol podudle ali samo pogrele? Če ste 3.5, ste razredčle? Se opravičujem za toliko vprašanj, sam malček me je strah za alpsko pa nevem zakaj, čez en mesec bo 1 leto. Hvala!

LPuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 11:15:47   
blue sky
Otrok mora vsaj do 2. leta starosti uživati polnomastne mlečne izdelke, torej 3,5 mleko. Boljše je navadno mleko, ki se prekuha. Če boš dajala alpskega, ga samo pogreješ.

Moj je tudi star 11 mesecev in je še adaptirano mleko in ga bo še naprej. Mu pa včasih naredim pire krompir kar z alpskim mlekom, čokolino in ostale mlečne kašice pa z Novalacom.

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 11:32:20   
Nadja_23
Tudi jaz delam pire z alpskim kot z a naju z možem.Kašice ji tudi delam z Novalacom. Rada pa bi ji začela uvajat navadno mleko. Ker verjamem da v vrtcu nebojo dobijali adaptiranega.

LP

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 17:51:40   
kaya2007
jaz kar dosti uporabljam zamrznjeno zelenjavo, ker drugače skos stran mečem, pa brokolija se trenutno sploh ne dobi lepega...večinoma kupim mešanico kjer je brokoli, korenje in cvetača.

(odgovor članu Nadja_23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zmrznjena zelenjava
15.1.2008 18:33:22   
Naja30
Seveda alpsko mleko. 3,5.

V vrtcu pa res ne dajejo adaptiranega.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zmrznjena zelenjava
16.1.2008 8:37:10   
Padme
Jaz kupim enkrat na štirinajst dni na trgu zelenjavo, jo očistim, zrežem, zapakiram v male lončke (ravno dovolj velike za en obrok) in jih dam v skrinjo zmrzniti. Temu potem vsak dan med kuhanjem sproti dodajam krompir, riž, meso,...



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?