|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 12:01:32   
Anonimen
Zivjo!

Zanima me, kako kuhate zelenjavne juhe in kaksne so. A je to samo tekocina, a je notri tudi spasirana zelenjava,. kako potem to 6-mesecnik poje.
Hvala za pomoc
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 12:05:17   
kofetek2010
Zelenjavne sem jih kuhala čist različne, odvisno katero zelenjavo sem imela pri roki... npr. korenček, cvetača, brokoli, bučke, grah, fižol, krompir,... kuhala sem v majhni količini vode, tako, da je bilo, ko sem z vilico pretlačila ravno prav gosto. Za izboljšanje okusa sem dodala kislo smetano.
Pojedla jo je na žlico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 12:08:27   
Petraa
Naš je star n skoraj 7 mesecev in se davi .Mora biti vse lepo tekočće in ne gosto,prav redko mora bitiuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 12:16:55   
2 Sraki
Če se ti zdi, da so koščki preveliki vzemi enostavno palični mešalec in 1,2,3 je zadeva urejena. Gostoto pa uravnaj sama, saj veš kakšno varianto prebavlja user posted image . Če je pregosto in nimaš drugega lahko dodaš enostavno malo vode in bo vseeno dobro. Če pa rabiš zgostit pa dodaš riževe mlete kosmiče in je tud vredu. Riževe kosmiče daš lahko od Milupe, bio varianto, ki se mi zdi prav za juhe najboljša, ker naredi obrok malo močnejši, samega okusa pa ne spremeni.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 12:19:36   
Anonimen
ce prav razumem, so to torej kasice.  Hvala za pomoc vsem skupaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 13:01:28   
Paštetka
Jaz zelenjavno juhico tako naredim, da narežen korenček na kolobarje in prepražim na par kapljicah olja, potem lahko zraven še malo prepražiš pora, zaliješ zv vodo in dodaš še drugo zelenjavo. Nato pa samo malo pretlačim z vilico.

Lahko pa najprej malo popečeš kocke piščanca, prepražiš korenček zraven in zaliješ z vodo, + ostalo zelenjavo.

So take juhice boljše in okusnejše, kot če samo daš kuhat zelenjavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 13:10:19   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

Naš je star n skoraj 7 mesecev in se davi .Mora biti vse lepo tekočće in ne gosto,prav redko mora bitiuser posted image

pomoje ni navajen koščka in mu gre na bruhanje, ker mu skoz pasiraš. prej mu boš začela samo pretlačit z vilico, prej se bo naučil. Saj na začetku se vsi "davijo", dokler ne ugotovijo zakaj imajo jezik in dlesni.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 13:16:30   
Petraa
Sploh ne pasiram,ampak samo pretlačim z vilico :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaksne so zelenjavne juhe
21.1.2008 18:46:47   
Naja30
Različna zelenjava, kuhana v vodi. Ko je mehka, vse skupaj z vilico pretlačiš.

Tudi jaz ti svetujem, da se izogibaš pasiranja, saj kot je ena rekla, kmalu ugotovijo, zakaj imajo jeziček. Z vilico pa se da prav lepo pretlačiti, da niso zelo veliki koščki.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?