|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Goblen
4.2.2008 23:41:14   
malania
Pozdravljene/i!

Mene pa zanima če kdo ve kje je kakšna fajn trgovina z gobleni/gobelini...
Predvsem me zanimajo tisti večjih dimenzij pa bolj podolgovati v širino (z mojim user posted image  bi si namreč dala uokvirit kak lep motiv za na steno nad posteljo) kolikor sem gledala je največja dožina tam okoli 1 metra x pribl. 40 cm v višino. Sicer vem da obstajajo tudi večji sam jih nisem še nikjer zasledila user posted image

Hvala, pa lep pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Goblen
5.2.2008 5:40:57   
Anonimen
Hja, bi boli pa dobro vedeti, od kod si. Vsaj približno, ker v Franciji verjetno tudi obstajajo trgovine z gobelini user posted image

(odgovor članu malania)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Goblen
5.2.2008 7:39:51   
kimba
Na Vrhniki je trgovina od Royal Pariza in imajo zelo veliko izbiro.

No pa ne želim biti nasramna ampak reče se gobelin.


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Goblen
5.2.2008 8:03:36   
melanija
Ne vem od kje si, sam jaz sem vse gobeline kupila v Stari Gorici v Italiji. Na glavnem placu blizu lekarne je ena trgovina, ki jih ima in so enkratni.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Goblen
5.2.2008 8:43:47   
pikalonca
Pozdravljena.
Na tej strani imaš dovolj veliko izbiro http://www.deltex.si/new/index.php?cPath=77_24&sort=2a&page=4

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Goblen
5.2.2008 9:05:57   
*pepelka*
Pozdravljena.
Na tej strani imaš dovolj veliko izbiro http://www.deltex.si/new/index.php?cPath=77_24&sort=2a&page=4


To so isti, kot jih dobiš na Vrhniki. Nekaj časa sem jih kupovala le na Vrhniki, sedaj pa si jih kar preko spleta naročim, ali pa jih pokličem in mi jih pošljejo.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Goblen
5.2.2008 9:44:38   
Una
Na Gosposvetski v Ljubljani je trgovina Elna. Tam jih imajo. Pa nekje v BTC-ju, pa si nisem zapomnila. Je bila debata nedolgo nazaj, pa je ne najdem. Mogoče jo bo al bina našla.

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Goblen
5.2.2008 10:56:44   
malania
Živjo!

Najlepše ze zahvaljujem vsem za informacije, ki mi bodo prišle pošteno prav!user posted image  Še enkrat hvala, res!

Drugače pa sem s primorskega konca, tako da ni problema in lahko komot skočim v Staro Gorico, pa tudi v Ljubljani sem pogosto zaradi študija, tako da bom tudi tam pobrskala kaj imajo lepega...

Moram priznati da nism vedla kako se pravilno reče v slovenščini, saj pri nas v narečju rečejo goblen, kar sem zasledila tudi na internetu, nekateri pravijo pa gobelin, kar je pa tudi blo na internetu user posted image .. tko da zdaj bom vedela za naslednjič.. user posted image

Lep pozdravček vsem skupaj pa veliko dobrih idej in ustvarjanja!

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?