|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za trebušček
30.12.2007 16:00:00   
iva77
Vem da obstaja veliko krem, zato me zanima katero kremo kaj uporabljate za vaš trebušček, da po user posted image  ostane lep in čvrst user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 16:06:25   
ina83
Nisem kupovala dragih krem. Enostavno se po vsakem tuširanju namažem z mandljevim oljem. Pomembno je to, da si fajn vmasiraš, ne pa sam namazat. Sem tik pred porodom in nisem pridelala nobene strije...šeuser posted image
Je pa to odvisno tudi od prožnosti kože.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 16:06:57   
Maleal
Jaz sem imela v obeh nosečnostih Sanosan,takrat je bila najbolj poceni v intersparu in nisem niti ene strije fasala.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 16:09:47   
MARTINA25
Sama uporabljam Avent olje...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.12.2007 16:17:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu iva77)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 16:20:52   
Tinča1
Jaz sem uporabljala olje za sončenje, ki je ostalo od poletja, zdaj na zimo pa ognjičevo kremo zvečer, zjutraj pa od Afrodite vlažilno kamilično kremo za telo in obraz.
Rezultat: Na trebuhu nobene strije, rit pa katastrofa. Sem taka, kot, da bi bila vsaki dan tepena.user posted image

Mislim, da je vse odvisno od prožnosti kože.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 17:55:43   
bibika24
kdaj se boste oz. ste se pa začele mazat? jaz se ne mislim prej, preden ne bo trebušček malo zrasel...pomoje tudi ni dobro prehitro kože navadit na te kremice...

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 18:57:03   
Anitka
Jaz pa uporabljam Eucerinovo olje proti strijam. Je morda malce dražje ampak sem zelo zadovoljna z njim. Lepo se razmaže in vpije. Mažem se pa že kar nekaj časa. 

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bibika24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 19:55:42   
Dinki
Jaz se že od 3. meseca user posted image  dalje mažem zvečer z mandljevim oljem od Afrodite, zjutraj pred službo pa raje s karitejevim maslom, ker ni toliko masten kot olje. Ne pozabi še na ostale dele, kot so prsi, stegna in rit....ni samo trebušček pomemben user posted image ....je pa na koncu res vse odvisno le od prožnosti kože. 

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 19:56:40   
gaya24
Js pa uporabljam tkremo Mama Dona ko je prav za nosečnice proti strijam. Kupi se pa v Sanolaborju. Je pa res da je malce dražja

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 20:06:24   
iva77
Uf, krem je ful na izbiro, hmmm in katero zdejuser posted image
No ja bom že eno uporabila, potem bom pa videla če bom lahko kateri  tudi svetovala v zvezi z kremami.

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 20:27:45   
Anonimen
Jaz mam od Locitana mandljevo olje, sem ga dobila, pa se mi zdi fajn. Sam je pa dejstvo, če koža ni prožna, se lahko v masti namakaš, pa ne bo nič bolje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva77)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 20:48:48   
petea
Weleda.
Naravna, pomaga; kjer sem se mazala, imam brezhibno kožo, kjer sem bila lena (stegna, boki), pa sem dobila nekaj spominčic. In to tik pred koncem user posted imageuser posted image


Mazati sem začela nekje v 3. mesecu. Telo se po mojem ne more prenavaditi krem, saj vlaženje in oljenje koži odlično pomaga v tem obdobju izrednega raztezanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 21:20:38   
Naja30
Že prvič in zdaj se mažek kar z navadno kremo za telo. No prvič sem enkrat imela tudi sanosan. Strij nisem imela. Pa ne zarad kreme, ampak ker imam navajeno kožo, da se raztegne user posted image  Ne verjamem, da bo kakšna dražja krema naredila čudeže. Važno je, da se mažeš s kakšno mastno, da naredi kožo prožno in da se mažeš, ko te srbi. To je proti koncu zelo pogosto.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 21:26:37   
Samoyedka
Jaz sem uporabljala kar mandljevo olje- ampak res maži tut rito in prsi, pa stegna user posted image Jaz sem seveda na te dele rahlo pozabila in bila štrafana s prelepimi vijoličastimi strijami, ki pa so v bistvu dokaj hitro po porodu zbledele.

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krema za trebušček
30.12.2007 23:09:43   
Lubici
Živjo,

jaz pa po vsakem tuširanju uporabim otroško olje Johnson's, potem se zbrišem z brisačo, ki deluje kot rahel piling, nato pa nanesem na prsi, bušija, rit, spodnji del hrbta in stegna kremco proti strijam iz Muellerja, njihova firma, taka lila tubica (sori imena se zdele ne spomnim). Super je, fajn se maže in tudi ni draga. Je pa dobro če se mažeš že prej, ne ko trebušček začne rast na veliko :)

LP

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krema za trebušček
31.12.2007 11:21:57   
Skye
Jaz uporabljam Eucerinovo olje proti strijam...sem zelo zadovoljna z njim....naredi kožo tko gladko kot svila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lubici)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
1.1.2008 13:13:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: krema za trebušček
1.1.2008 13:17:32   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: iva77

Vem da obstaja veliko krem, zato me zanima katero kremo kaj uporabljate za vaš trebušček, da po user posted image  ostane lep in čvrst user posted image
Nobena krema! Mati narava in telovadbauser posted image .

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: krema za trebušček
16.1.2008 15:49:09   
iva77
IZVIRNO SPOROČILO: Lubici

Živjo,

jaz pa po vsakem tuširanju uporabim otroško olje Johnson's, potem se zbrišem z brisačo, ki deluje kot rahel piling, nato pa nanesem na prsi, bušija, rit, spodnji del hrbta in stegna kremco proti strijam iz Muellerja, njihova firma, taka lila tubica (sori imena se zdele ne spomnim). Super je, fajn se maže in tudi ni draga. Je pa dobro če se mažeš že prej, ne ko trebušček začne rast na veliko :)

LP


Evo pa jih imam (no ja že kar nekaj, časa ampak sem pozabila napisat), krema od Muellerja (Terra Naturi- bodylotion, roza tuba), mandeljevo olje- Kancilija in ognjičeva krema  od ENZBORN- Melkfett,
bodylotion čez dan olje ponoč, vmes pa tud kdaj ognjičeve kremce pa je trebušček lepo mehak, pa seveda mažem tudi stegna, prsi in rit, da nebo samo trebušček lep, mora tudi ostalo ostati fituser posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Lubici)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: krema za trebušček
16.1.2008 15:59:29   
Clody
To je res v veliki meri odvisno kakšno kožo imaš. Poznam veliko punc, ki so se mazale ko nore, pa so  kljub temu fasale strije. Predvidevam pa, da bi jih imele še več, če se ne bi mazale, al kako?!
Pa kar nekaj je tudi takih, ki niso nanesle niti kančka kreme in niso dobile nobene strije. Srečnice!!

Pomembno je, da veliko piješ!

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: krema za trebušček
16.1.2008 17:24:54   
vaney
ah, te kremice...jaz sem uporabljala Eucerinovo olje, potem Babylove iz DM-a in na koncu še eno olje iz Millerja. to je bilo za zjutraj in zvečer. čez dan sem se pa večkrat namazala z Niveiinim losijonom za vlaženje kože. skoraj do konca user posted image  nikjer nobene strije, sem bila že vsa srečna, zadnja 2 tedna pa vsak dan širša avtocesta pod popkomuser posted image  tako da, zgleda da je res odvisno od elastičnosti kože in ko je bilo moji preveč, je počila. pa kaj češ. glavno, da so user posted image  ok, ne?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: krema za trebušček
16.1.2008 18:45:49   
MetiLu
Jaz uporabljam olje Babylove od DM-a, mažem se od 6. meseca naprej, ko je trebušček res začel rast. Zaenkrat še ni nobene strije, do konca so pa še 3. tedni user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: krema za trebušček
22.1.2008 12:41:58   
oktoberka
Js sm uporabljala kremo Mustela, ki se jo dobi vlekarni. Sam je tko. Po trebuhu nisem dobila strij, po zadnjici in dojkah pa. Tako da mislim da ni odvisno od tega kaškno kremo uporabljaš ampak kok maš elastično kožo.
Pa želim ti čim manj strij!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: krema za trebušček
22.1.2008 14:41:48   
Svet
Afroditina dnevna in nočna...men se zdita ok!!!

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?