|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   heterogen oddelek
23.1.2008 8:35:52   
viv_
Kolikšna mora biti starostna razlika med otroki v skupini, da je oddelek heterogen?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: heterogen oddelek
23.1.2008 8:41:51   
PBJ
LAhko so v razponu od1-3let ali v razponu od od 3-6 let.

Če pa so zajeti otroci iz obeh starostnih obdobij je pa že kombiniran oddelek.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: heterogen oddelek
23.1.2008 9:10:22   
Gordana-3
tako naša laura že drugo leto hodi v skupino 2-4 kombiniran oddelek. cene pa so pri nas takšne:
jaslice 405,65 evrov, kombinirani oddelek 328,6 in skupina 3-6 let 293,37 evrov.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: heterogen oddelek
23.1.2008 9:37:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Kolikšna mora biti starostna razlika med otroki v skupini, da je oddelek heterogen?


To se jaz tudi že nekaj časa sprašujem. Po mojem morajo biti v skupini trije letniki, če sta dva, je še homogena. Nisem pa prepričana. Sploh ne.user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: heterogen oddelek
23.1.2008 10:24:47   
PBJ
Homogen je oddelek v razponu enega leta. Npr. samo letniki 2004 v oddelku- homogen oddelek

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: heterogen oddelek
23.1.2008 12:54:15   
viv_
Jest dobivam pike od tele naše pedagoške vodje in oblikovanja skupin... Mislim, a je to res taka umetnost? Sem na svetu staršev to izpostavila, pa je rekla, da je bilo toliko novih 3-letnikov vpisanih, da ni šlo drugače. Ja mater no, dej najprej poglej kaj imaš v vrtcu, pa potem vpisuj kar lahko vpisuješ. Grrrrrrrrrrrrrrrrr...

Pa tudi pri nas je sistem, da naj bi v 2. starostnem obdobju bili otroci od začetka do odhoda v šolo v eni skupini pri eni vzgojiteljici. Pri nas Mirna menja skupino iz vzgojiteljice vsako leto. user posted image  Meni je to totalno mimo. In potem je eno leto najmlajša v skupini, pa mal premejšajo in je naslednje leto najstarejša v skupini, ker jo ruknejo k tamalim (je december 2003) in vsako leto se potem uči hodit na sprehod, pa uči se uporabljat vilico... Ja to mi je pa tok bolano! In ko sem to povedala, sem dobila zagotovilo, da se s starejšimi dela posebej, z mlajšimi pa posebej. OK, mogoče... Na govorilnih pa cel plaz, da se dolgočasi, pa da moti ostale, ker vse razume in zna in bla bla bla... In kaj bo drugo leto pojma nimam. Načeloma bo drugo leto zadnje leto v šoli, 2009 gre v vrtec, pa pojma nimam iz katere skupine bo šla v šolo... Ah, bo že...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: heterogen oddelek
23.1.2008 15:21:59   
Gordana-3
pri nas je pa ta kombiniran oddelek super, al smo pa imeli srečo, kaj pa vem. prvo leto je laura bila v jaslicah, skupina 1-2 leti. drugo leto, ko je imela 2,5 leti septembra, so jo dali v kombiniran oddelek, pri 3,5 letih je spet ostala v kombiniranem oddelku, ampak je menjala vhod vrtca. pri nas so tri skupine na treh vhodih - na prvem so malčki, na drugem so ta srednji, na tretjem vhodu so 5-6 letniki. tudi vzgojiteljico ima že tretje leto isto. nam na roditeljskih vedno poudarjajo to, prav tako na svetu staršev, da se skupine oblikujejo po tem, ko vidijo, koliko novincev se je vpisalo aprila, ko so vpisi, koliko so ti novinci stari in da glede na to delajo skupine. vem pa, da v nekaterih enotah našega vrtca so tud bili problemi, ker so skupine premešali tako, da  ojojoj ....

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?