|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija
22.2.2008 21:14:59   
livia
Čez nekaj tednov imam pregled po porodu pri ginekologu in vem, da me bo vprašala o kontracepciji. Sicer dojim.
Imamo že dva user posted image  in z možem misliva, da sva svoje k slovenskemu narodu prispevala. Za vsak slučaj pa vseeno o sterilizaciji ne razmišljava.
V bistvu sama niti ne vem kakšne možnosti sploh obstajajo in kje seda o njih kaj več prebrati.
Vem, da obstaja neka Mirena, a kao učinkuje samo 5 let, pa še plača se jo. Kako je z nekimi injekcijami, pa obliži,...???
Prosim za čim več informacij in izkušenj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kontracepcija
22.2.2008 22:52:46   
karatina
Ne obremenjuj se preveč s tem. Najboljše je, da pri pregledu o tem povprašaš ginekologa. Ti bo znal svetovati, katera kontracepcija bi bila zate najustreznejša. Pa si vzami takrat čas za premislek in izbiro med možnostmi, ki ti jih bo dal.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontracepcija
23.2.2008 7:54:40   
metkica1
Mirena se ne plačuje večuser posted image

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontracepcija
23.2.2008 14:14:50   
banki
Za dojece mame je baje primerna Mirena, ki jo od junija 2007 ne placas vec. Jaz sem morala pocakati na prvo M, da mi jo je ustavil. Sicer pa sem zasledila na forumu, da so nekaterim dekletom Mireno dali ze predno so dobile M. Jaz sem z Mireno zaenkrat zadovoljna, prvi mesec sem krvavela, nato se je umirilo in sedaj niti ne vem kdaj mam M. Je fajn, ker sem vedno imela mocne in bolece M, po porodu sem imela 3 x M preden so mi jo ustavili in so bile se hujse kot pred zanositvijo.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontracepcija
23.2.2008 14:23:11   
Lunc_a
je pa tudi kar dosti takih,ki ne prenašajo mireno dobro. aja,pa tudi če imaš inekcije,potem nimaš muser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcija
23.2.2008 14:47:52   
Sibil_
JAz lahko Mireno samo pohvalim, sploh ne veš da je noter, menstruacije so pa tudi bolj blage, pa baje čez nekaj časa izginejo (jaz jo imam od decembra).user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?