|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški znaki
24.3.2009 13:30:26   
Anonimen
Sem v 8. tednu nosečnosti. Razen občutljivih bradavic in bolečih dojk nimam drugih znakov nosečnosti. Do sedaj mi ni bilo slabo, nobenih drugih težav nisem imela. Tako, da me skrbi, da je kaj narobe. Prvi pregled pa imam šele 10. aprila - prej me sestra ni mogla naročit, ker ima že vse zasedeno.
Kaj naj storim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniški znaki
24.3.2009 13:37:15   
Najaa
Bodi vesela, če ti ne bo slabo.
Drugače pa je meni postalo slabo šele okoli 10t.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniški znaki
24.3.2009 13:37:50   
Najaa
Meni je postalo slabo šele okoli 10t.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniški znaki
24.3.2009 13:45:12   
baby blue
jst hujših slabosti nisem imela... razen da se mi je na čase vzdigovalo drugače pa da bi mela kakšne hude slabosti in bruhanja tega pa ni bilo... upam da bo tako v prihodnje... sem pa v 15 tednu in 2 dni 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniški znaki
24.3.2009 13:58:48   
smejčica

Bodi pomirjena.

Jaz v prvi nosečnosti nikoli nisem imela slabosti. Niti malo mi ni blo slabo.
Sedej sem v drugi, pa mi na čase postane. Ampak ni panike, sploh ni fejst. Pride in za 10 minut mine.

Tako da....bodi srečna, jaz sem.user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniški znaki
24.3.2009 14:34:01   
Sanikaa
Če si opravila hormonski test in je pozitiven in joške so reagirale ....nosečnost je tu. Slabosti mogoče ne boš (sretnice) sploh imela. Jaz sem nehala bruhat šele v 18. tednu zdaj sem v 20. Samo bodi pozorna na kakršnekoli krvavitve, ali bolečine v spodnjem trebuhu, ker takrat moraš nujno do svoje ginekologinje. Zdaj pa uživaj!

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?