|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in seks
2.2.2008 20:37:44   
iva77
            SEX, SEX, SEX

user posted image  prav to me zanima user posted image

a ste s tem normalno kot do user posted image , ali pa ste povečale/pomanjšale dozo seksa.

Jest sem to temo zdej v user posted image  ukinila, ker sem v 1. user posted image  imela zelo težko nosečnost zahvaljujoč seksu (nikol ni blo dost), in sem bila od 3.mes dalje v bolnišnici (rizična user posted image ) pa še v 8. mesecu sem rodila, v 2. user posted image  sva seks ukinila takoj ko sva naredila test in je bilo vse OK (moj je tud zdržal), zato sva se tudi zdaj v 3. user posted image  tako odločila (upam, da mu tudi sedaj uspe user posted image ).

Kako pa ste s tem ostale user posted image  ???

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 2.2.2008 21:20:10 >


_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SEX in NOSEČNOST
2.2.2008 20:44:10   
Naja30
Meni na momente ful paše, pol spet ne... čudna sem. Moja pa spoštuje, če se tako počutim. Mi je pa že malo trebušček napoti.

Drugače pa, če je vse ok, zakaj ne?

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SEX in NOSEČNOST
2.2.2008 20:44:24   
lelaval
Med user posted image sem imela še večjo željo po seksu. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SEX in NOSEČNOST
2.2.2008 20:45:22   
Anonimen
Zmanjšali smo malo dozo, ker nisem imela pretirane želje po njem.

P.S.: Tvoj je pa dobr, da se je odloču še za 3. otroka, če je že pri 2. imel sušo.... user posted image user posted image user posted image Ampak sej najbrž vsega pa nista ukinila... user posted image

(odgovor članu iva77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SEX in NOSEČNOST
2.2.2008 21:21:12   
iva77
user posted image user posted image user posted image  vsega pa nisva ukinila, sva pa prej tolk bolj delala na user posted image  in v 188 dneh pridelala 407 odnosov, in se je prijelo, sva v decembru samo enkrat in to čist na izi, ma da bi pasalo na ful in to večkrat user posted image , ampak iz preventive sva se odliočila za PAVZO. Nerečem pa, da nebova vmes si še kakšnega privoščila user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SEX in NOSEČNOST
2.2.2008 21:34:56   
Mia007
ha ha ha iva, ja kolikokrat nauser posted image  dan pa stauser posted image ?

Men tud ni blo do seksa med nosečnostjo.

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..


(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SEX in NOSEČNOST
2.2.2008 21:47:44   
iva77
user posted image user posted image user posted image  ja sva se kar potrudila user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Mia007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SEX in NOSEČNOST
2.2.2008 22:07:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: iva77
v 188 dneh pridelala 407 odnosov


Pol je pa tvoj srečen, da ne smeta, da se mu mal spočije... user posted image user posted image user posted image
Ampak kako pa veš tolk natančne številke - jaz še za pretekli teden ne bi vedela user posted image

(odgovor članu iva77)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SEX in NOSEČNOST
2.2.2008 22:43:59   
iva77
 


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2156709&mpage=1

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SEX in NOSEČNOST
3.2.2008 9:24:45   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: iva77

user posted image user posted image user posted image  vsega pa nisva ukinila, sva pa prej tolk bolj delala na user posted image  in v 188 dneh pridelala 407 odnosov, in se je prijelo, sva v decembru samo enkrat in to čist na izi, ma da bi pasalo na ful in to večkrat user posted image , ampak iz preventive sva se odliočila za PAVZO. Nerečem pa, da nebova vmes si še kakšnega privoščila user posted image


A sta štela? user posted image

Čestitke za user posted image !

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SEX in NOSEČNOST
3.2.2008 11:25:03   
Srčekgirll
Ojla!
Mi2 bl mal, kr on se po en stran boji, pa tud ni mu do user posted image veliko.  Pa sm mu rekla, da se nima kej bat, da ne bo nč narobe z user posted image ampak on pravi, da pač bl po gosto neb, važn je, da se stisne k men oz. nama in naju pocarta.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SEX in NOSEČNOST
3.2.2008 12:59:33   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: iva77

user posted image user posted image user posted image  vsega pa nisva ukinila, sva pa prej tolk bolj delala na user posted image  in v 188 dneh pridelala 407 odnosov, in se je prijelo, sva v decembru samo enkrat in to čist na izi, ma da bi pasalo na ful in to večkrat user posted image , ampak iz preventive sva se odliočila za PAVZO. Nerečem pa, da nebova vmes si še kakšnega privoščila user posted image



OMG!!! To pa ni več užitek, je le še delavnica namesto spalnice.user posted image  Nama je uspelo v enem in edinem poskusu, hvala bogu, ker kaj takega pa ne bi zmogla. Kako sta le časovno to uspela poleg 2 otrok?

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SEX in NOSEČNOST
3.2.2008 13:38:39   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

IZVIRNO SPOROČILO: iva77

user posted image user posted image user posted image  vsega pa nisva ukinila, sva pa prej tolk bolj delala na user posted image  in v 188 dneh pridelala 407 odnosov, in se je prijelo, sva v decembru samo enkrat in to čist na izi, ma da bi pasalo na ful in to večkrat user posted image , ampak iz preventive sva se odliočila za PAVZO. Nerečem pa, da nebova vmes si še kakšnega privoščila user posted image



OMG!!! To pa ni več užitek, je le še delavnica namesto spalnice.user posted image  Nama je uspelo v enem in edinem poskusu, hvala bogu, ker kaj takega pa ne bi zmogla. Kako sta le časovno to uspela poleg 2 otrok?


točno to sem se jaz vprašala user posted image user posted image user posted image

midva pa tud zdaj v nosečnosti pridno telovadiva...seveda maratonca nisva, sam skoz in redno user posted image user posted image vsaj nekajkrat na teden

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SEX in NOSEČNOST
3.2.2008 13:43:12   
iva77
Blacky30,

vsako minutko sva izkoristila, ti kar v kri pride, je bil kar šok naenkrat nehat, ampak kaj češ, tako je, sej če raztegneva statistiko, nama ni treba 2 leti user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečnost in seks
3.2.2008 13:57:33   
valentina2006
iva77: So dnevi suše in tisti drugi, ko se kr naprej user posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 8:52:11   
Teya*D.
Midva sva tudi kar redna postala lahko rečem...
Je pa res, da se moj boji, da nebi kaj naredo trebuščku in da nebi bilo kaj narobe, čeprav sem mu že povedala, da malo morava pazit da ne pritiskava na trebušček, za kakšne druge težave pa nisem slišala in jih tudi v prvi nosečnosti nisem imela. Rajši ima sušo, kot da bi kaj šlo narobeuser posted image .

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 9:11:56   
slovenka
pri nama pa je bilo na začetku, ko sva izvedela za nosečnost, malo drugače, sedaj pa sva se oba kar navadila, da je mali notri in kar po starem user posted image user posted image Pri meni se je želja kar povečala sedaj, pri mojem pa je na istem, če bi se mu povečala, ne vem, kaj bi user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
4.2.2008 11:34:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 12:28:22   
Roberta69
Meni so v user posted image čisto podivjali hormoni - paše mi skos, oz. sem najbolj zadovoljna, če 2x na dan (user posted image sej ni toliko časa). 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 12:40:21   
Blejka26
men pa ni pasalo ne v prvi nosečnosti in ne v drugi..bogi moj partner-mal je stradal

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 18:04:44   
iva77
Men pa paše in mojmu sploh, ampak NE upam reskirat, mam ful slabe izkušnje iz 1. user posted image , če pa že bova pa čist na izi in samo na pol not user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 18:36:26   
*Naja
Midva sva prvih 8 mesecev skor tolk, kot pred user posted image .....zelooo pogosto. No, zdej te zadnje tedne pa recimo 2-3x tedensko.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 19:06:48   
Sandrin
Midva seksava normalno kakor pred nosečnostjo.
Tudi v prvi nosečnosti sva seksala čisto normalno - vse do konca (čeprav priporočajo zadnjih 6. tednov pavzo).

Vama pa vsa čast, da vama kaj takega uspe. Čeprav se mi zdi taka "preventiva" čisto brez veze....vsaka nosečnost je zgodba zase in če sta imela prej težave, ni nujno da bodo tudi zdaj. Sploh pa kje je pa rečeno, da si imela rizično nosečnost ravno zaradi seksa....1000 stvari je lahko vmes (ne samo seks).
navsezadnje pa ginekolog presodi kakšno je stanje in odsvetuje spolne odnose, če kaj sumi, da ni vse tako kakor mora bit.

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 20:10:01   
tweetek
Midva nadaljujeva svojo "normalno" količino; enkrat na mesec ko sva doma in 2xna dan med prazniki in na dopustu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... Nekak sva oba preveč zmatrana, ozr moj je zmatran, jaz pa nisem dovolj samozavestna da bi ga kar naskočila (čeprav kadar se upam lotit ni nikoli protiuser posted image )... Zdaj med nosečnostjo sem pa še malo bolj nesigurna (ker vsak teden drugače zgledam) in je user posted image samo če se dobro počutim in sem "spedenana" - saj veste, obrite noge, pa bikini line, pa tko naprej... Ampak je pa zato ful fantastično kadar je! 

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nosečnost in seks
4.2.2008 20:54:19   
iva77
ma midva bi vsak dan, no ja bom vidla kaj bo G. reku, poj pa akcija 100/h user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?