|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečnost in seks
16.2.2008 16:41:27   
aprilska34
user posted image user posted image  Bravo, dekleta! Moram priznati, da je meni želja kar precej upadla in že od prvega trimesečja seksava samo enkrat na teden, kar se seveda mojemu zdi zelo premalo. Ampak nekako sem preveč zaspana, zvečer že včasih pred kakšnim filmom zaspim...user posted image

Nekje na forumu sem prebrala, da punce priporočajo seks v primeru, da otročiček zamuja, ker sperma nekako lahko pospeši popadke.  Jaz pa pri prejšnji nosečnosti celi zadnji mesec nisem seksala. In to zato, ker mi je bilo nerodno, da bi sličajno nato dobila popadke in bi morala v bolnico in bi opazili, da sem seksala....user posted image ...

Tudi ko grem k G. par dni prej ne seksam iz istega razloga....

Kaj sem neumna?user posted image

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nosečnost in seks
16.2.2008 17:12:52   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: aprilska34

Jaz pa pri prejšnji nosečnosti celi zadnji mesec nisem seksala. In to zato, ker mi je bilo nerodno, da bi sličajno nato dobila popadke in bi morala v bolnico in bi opazili, da sem seksala....user posted image ...
Tudi ko grem k G. par dni prej ne seksam iz istega razloga....
Kaj sem neumna?user posted image


Po moje se čist preveč obremenjuješ s tem. Ravno G dobro vejo, čemu so ti organi namenjeni... user posted image  In jim je verjetno čisto vseeno, kdaj si nazadnje. PO moje tudi ni tako enostavno opazit, če si seksala ali ne... Razen če bi šli pod mikroskopom gledat bris nožnice..

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nosečnost in seks
17.2.2008 21:47:22   
košuta
A sva midva res tako malo aktivna ali se pa oglašajo samo tiste, ki veliko user posted image ? user posted image  
Midva zdaj 1×tedensko (pa ne na določen danuser posted image ) prej pa mogoče malo pogosteje. Včasih me zgrabi, pa mojega ni doma... Moj se pa itak boji, da bi bilo kaj narobe, čeprav mu pravim, da nima kaj bit. Zato ga kar sama začnem nagovarjat... user posted image
Iva77 - si pa optimistka (" bo pa napol noter")! user posted image  Jaz hočem celega, ko je. Če ne, je to samo zafrkavanje in mučenje živali.user posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nosečnost in seks
18.2.2008 14:54:51   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: košuta

A sva midva res tako malo aktivna ali se pa oglašajo samo tiste, ki veliko user posted image ? user posted image  
Midva zdaj 1×tedensko (pa ne na določen danuser posted image ) prej pa mogoče malo pogosteje. Včasih me zgrabi, pa mojega ni doma... Moj se pa itak boji, da bi bilo kaj narobe, čeprav mu pravim, da nima kaj bit. Zato ga kar sama začnem nagovarjat... user posted image
Iva77 - si pa optimistka (" bo pa napol noter")! user posted image  Jaz hočem celega, ko je. Če ne, je to samo zafrkavanje in mučenje živali.user posted image


Mah, midva sva še manj. 1x na teden bi bilo prav pogosto, tako da zadnja 2 meseca bolj poredkouser posted image . Se mi zdi, da mojemu ni preveč do tega, jaz pa tudi ne dam iniciative več, ko sem že tako okorna. Bom pa definitivno dajala iniciativo čez 2 tedna, ko bom "končno" v 38. tednu in bom že neučakana, da spoznam svojo user posted image .

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
18.2.2008 15:08:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nosečnost in seks
18.2.2008 21:28:43   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

prvo izkoriscate seks da zanoste, pol pavza in potem izkoriscate seks da rodite..in spet pavza...bogi moski hahahauser posted image user posted image user posted image



Hehehe, v bistvu izkoriščamo moške za seks user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nosečnost in seks
18.2.2008 21:32:15   
katj
jaz pa si želim čimprej rodit, ampak seksat si pa ne upam več.

še 14 dni mam do PDP.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nosečnost in seks
19.2.2008 16:27:50   
iva77
IZVIRNO SPOROČILO: košuta

Iva77 - si pa optimistka (" bo pa napol noter")! user posted image  Jaz hočem celega, ko je. Če ne, je to samo zafrkavanje in mučenje živali.user posted image


Jah lahko povem samo to da mi je G. rekel " NIČ SEKSA", moj je to sprejel tako kot mora, prvo zdravje poj pa lumparije, in ga pač malo drugače zadovoljim user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?