|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje
23.2.2008 18:17:04   
Anonimen
Čez 2 meseca s partnerjem pričakujeva punčko, ki sva ji že izbrala ime (Ina). Mojima staršema se ime ne zdi primerno, ker ima soseda zraven psičko z enakim nickom. In nama ime odsvetujeta, ker naj bi se zaradi tega sosedi norčevali. Nama je ime všeč, pa me zanima kaj menite ve o tem? Bi se odločile za ime neglede na vse? Prosim za pomoč. 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje
23.2.2008 18:17:55   
Anonimen
Ce vama je vsec, se odlocita zanj :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje
23.2.2008 18:24:38   
Katy13
Tudi sama sem bila v podobni situaciji. Ime Sara mi je zelo lepo (res je, da ni na prvem mestu), sosedi imajo psičko s tem imenom in sem ime takoj črtala iz seznama. Vendar  pri vama je drugače, ker je to ime na vajinem prvem mestu. Moraš pa vedet, da psička ne bo živela večno. Sama sem osebno kar malce jezna na tiste, ki dajejo živalim človeška imena. 

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje
23.2.2008 18:39:11   
Anitka
Če vama je všeč ostanita pri tej izbiri. Sama poznam eno punčko z imenom Ina in mi je zelo všeč.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje
23.2.2008 18:42:45   
taja27
Ina je zelo lepo ime.


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje
23.2.2008 18:51:23   
barbaw
Jaz se tudi ne bi ozirala na sosede. Mi bomo tudi dali punčki ime, ki ga ima soseda in se sploh ne obremenjujem s tem. Moj sin pa ima ime, ki je čisto človeško - Jaka in imamo sorodnike, ki so imeli takrat psa s tem imenom (danes ga nimajo več ker je poginil), pa druga sorodnica ima papagaja. Mi je čisto vseeno za to.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje
23.2.2008 18:51:38   
naja17
brezveze... danes dajejo psičkam večina taka imena in če bosta na to gledala, pol črtajta z seznama (če ga slučajno imata) Taja, Kaja, Brina, Ester, Miša itd.itd.

Ina je luštno ime... Tak, da se ne sikirajta...

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje
23.2.2008 18:52:45   
Taula
Ina je ime moji sorodnici. Meni je zelo lepo ime. Glede imen za živali....vedno se najde kaki pes, maček ki ima isto ime kot user posted image . Jaz se na to ne oziram...važno je le, da je meni ime všeč.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje
23.2.2008 19:07:48   
Inigo
men je čist ok ime... na psičko pa se ne oziraj. še manj pa na sosede! vajina punčka bo tko preživela psičko... in potem ne bo problema.

a pa živite skupaj s temi sosedi al so to sosedi samo od staršev?
če živite skupaj, potem te čisto razumem, da je malo nerodno... če pa ne... potem pa sploh ne bi razmišljala!

lepo rešite! user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje
23.2.2008 19:48:37   
lelčy
glavno, da se vama dopade, sicer pa je Ina zelo lepo ime.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje
23.2.2008 19:59:36   
gajka
Živalim pač dajemo velikokrat tudi človeška imena. Moja psička je npr. Gaja, pa se mi je zdelo malo čudno, ko sem prvič slišala za punčko s tem imenom, ampak saj je vseeno! Več kot očitno je, da če damo ljubljenčku neko ime, nam je najbrž to ime tudi dejansko všeč! Kaj pa lahko potem porečemo na to, da sta npr. Jana in Anja imena revij, Oskar in Ava pralni prašek, Regina pecilni prašek itd.? Poznam celo mačka z imenom Janez, pa še nihče ni rekel, da zaradi tega ime Janez ni več primerno za ljudi.

Če je vama Ina všeč, ji mirne vesti dajta to ime!

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašanje
23.2.2008 22:06:26   
iva77
ne se ozirat na nikogar, važno je kaj vidva čutita, INA je zelo lepo ime poglej na statistični urad:

http://www.stat.si/imena_baza_imena.asp?ime=ina&priimek=&spol=Z



_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašanje
23.2.2008 22:12:32   
Anonimen
In nama ime odsvetujeta, ker naj bi se zaradi tega sosedi norčevali.

Vsakič znova se sprašujem, zakaj se ozirate na mnenja drugih. user posted image Če je vama obema všeč, je lahko otroku ime tudi A.
P.S. Ameriškemu igralcu je tudi ime A Martinez. In A ni nobena okrajšava!

(odgovor članu iva77)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vprašanje
23.2.2008 22:24:10   
BUŠICA
ina ja krasno ime.sej je vseeno če je psički tako ime,pač ima pes človeško ime! pa še eni brazilianski lepotici je ime Jana Ina!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vprašanje
23.2.2008 22:59:38   
Anonimen
Ina je bilo najprej ime za človeka, šele kasneje za živali - sicer še nisem slišala za žival s takim imenom. Ne sekiraj se, v SLO je itak to najbolj pomembno, kaj bodo rekli sosedi - bodo vsaj imeli o čem govorituser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vprašanje
23.2.2008 23:43:23   
Mia007
hahahaha

Ravno tako sva midva z možem najprej imela ime za punčko Kaja, Gaja.... pa somi rekli, da je veliko kužik s takim imenom...

no pa sva nato izbrala ime Lana...


in veš kaj se je zgodilo........:))) ni za verjet.......ampak resnica....... na prvem sprehodu za seboj slišiva, da nekdo zakliče

LANA......se obrneva......in zagledava malo psičko  .......hahahahaha



Tako,da ti kar daj ime pupiki INA, če je vama všeč, naj te ne moti sosedova psiščka.


SREČNO.... :)

_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vprašanje
24.2.2008 14:09:25   
Kaliope
tudi sama se na to ne bi ozirala, če ne bi ime, ki bi mi bilo všeč, res bilo izredno pogosto pri ljubljenčkih (npr. Pika ne bi dala, pa Timi tudi ne, ker pri nas je res vsak drugi pes ali mačka s tem imenom.)

(odgovor članu Mia007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vprašanje
24.2.2008 14:18:03   
Vilma
Mislim, da je zadnje čase vedno več ljudi, ki daje svojim ljubljenčkom človeška imena.
So se imena tako zelo pomešala med seboj, da ne glej na take stvari.
Ina je zelo lepo ime in ga kar uporabita za svojo punčko. user posted image

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vprašanje
24.2.2008 14:58:55   
Estrella*
Imam sosedi; psičko in punčko Gajo. Prav nič se ti ni treba ozirat na sosedovo psico. Če vama je všeč ime , naj ga ima.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vprašanje
24.2.2008 17:03:11   
kaja02
Ina je prav lepo ime, tudi sama sem imela pri svoji hčeri Kaji težave z izbiro imena, vsi so govorili, da je to ime za živali, ampak ko se je rodila, ji je od vseh izbranih imen to najbolj pristajalo, to sva vedla že 2 miniti po porodu. Sem pa nato kakšen mesec ali dva po porodu v dvigalu naletela na žensko, ki me je vprašala, kako pa je punčki ime in sem povedala Kaja, pa se je začela režat, da tak je ime njihoovemu psu, jaz pa sem ji mirno odgovorila, da je to tudi lepo dekliško ime, je mal zafarbala, rekla oprostite in predčasno odšla iz dvigala. Tak da ne se obremenjevat z okolico, čer vama je to ime všeč ga kar izberta, sicer bosta pa takoj po rojstu vajinega zaklada ugotovila, če ji to ime pristaja.

Pa kar korajžno!!!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vprašanje
24.2.2008 17:06:09   
frutka_
Seveda bi se odlolila za ime, ki mi je res všeč. In Ina je lepo ime. Tudi v naši bližini živi pes z enakim imenom kot ga ima sin. Filip.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vprašanje
24.2.2008 17:11:07   
Anonimen
Sem pa nato kakšen mesec ali dva po porodu v dvigalu naletela na žensko, ki me je vprašala, kako pa je punčki ime in sem povedala Kaja, pa se je začela režat, da tak je ime njihoovemu psu, jaz pa sem ji mirno odgovorila, da je to tudi lepo dekliško ime, je mal zafarbala, rekla oprostite in predčasno odšla iz dvigala.

Zanimivo. Ko pa je v filmu Poletje v školjki bilo psički in tisti punci ime Kaja, pa ni bilo nič smešno.user posted image  Še vedno se sprašujem zakaj je toliko treba dat na mnenja drugih?user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vprašanje
24.2.2008 20:57:37   
Zofy
Jaz se nebi ozirala na sosede. Ina je zelo lepo ime in naj ti povem, da sem "poznala" tudi mačka po imeni MARKO, ki je očitno človeško ime. Ali pa mačko po imenu Tonka...
Tako da ne se ozirat, res. Sploh, če vama je ime všeč. Če pa bojo sosedi tako predrzni in brezobrazni, da vaju bodo zezali, pa jim mrtvohladno kaj nazaj zabrusitauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vprašanje
24.2.2008 21:34:25   
iva77
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


Zanimivo. Ko pa je v filmu Poletje v školjki bilo psički in tisti punci ime Kaja, pa ni bilo nič smešno.user posted image  Še vedno se sprašujem zakaj je toliko treba dat na mnenja drugih?user posted image


V filmu Poletje v školjki, je bilo psičku ime KAJ tista punca je pa bila v filmu Milena (pravo ime pa KAJA)

< Sporočilo je popravil iva77 -- 24.2.2008 21:35:02 >


_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vprašanje
24.2.2008 21:51:33   
stunfek
mene ne bi prav nič motilo, če bi imeli sosedje psa z imenom, ki ga želim dat hčerki :) Ina je lepo ime. V rodbini imamo fantka, ki mu je ime kot psu od mojega brata...mogoče smo rabili kakšen teden, da smo šli preko tega, da se oba kličeta enako ampak sedaj je to že zgodovina.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?