|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podarim otroška oblačila varni hiši...
3.6.2008 23:11:56   
Anonimen
ali pa kakšnemu materinskemu domu.

Oblekic je ogromno, od oblekic za dojenčka do starosti štirih let, kakšna majčka je tudi večja. V glavnem imam 6 ogromnih kartonskih škatel. V njih so bodiji, hlačke, majčke, nekatere starejše, nekatere pa še prav lepe.

Morda pripravim še kakšno škatlo če bom imela čas, ostalo pa dam spet kasneje, ko bodo otroci oblačila prerastli.

Tisti, ki oblačila želi naj pride in jih odpelje, vendar škatel ne bom odpirala, so zapakirane in bi rada, da gredo vse, saj nimam več prostora zanje v stanovanju. Resnično pa bi rada, da pridejo v prave roke, se pravi mamicam, ki so v stiski ali pa otročkom brez staršev, skratka takim, ki jih resnično potrebujejo.  Torej, najraje bi jih dala v kakšen dom, kjer je več otrok.

Torej, če kakšna materinska hiša potrebuje oblačila se mi lahko oglasite in pridete po oblačila. user posted image

Če je dom kje v LJubljani ali okolici, lahko tudi jaz dostavim oblačila  za malčke.
user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
3.6.2008 23:14:07   
Anonimen
Ojla,

pred kratkim se je odprla varna hiša v Grosupljem za otroke .. vem, da so zbirali oblacila za 5-letna dvojcka, ce pa rabijo tako majhna oblacilca, pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
3.6.2008 23:19:30   
Anonimen
No če veste, da jih kdo rabi, kar povejte. Nisem pa sortirala ampak sem kar zlagala v škatle in jih zalepila, tako da pojma nimam kaj je v kakšni škatli in bi zato težko našla samo oblačila za določeno starost. Imam v vsaki škatli oblačilca za starost od dojenčka do 3 let, fantovske in tudi stvari za punčke in zato bi pač rada, da gredo nekam, kjer bi potrebovali stvari za ta leta.

Saj kakšne hlače in majčka so tudi večje, tudi za 5 let morda, ampak tega je manj, ker je moj najstarejši star šele tri leta in pol user posted image  .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
4.6.2008 8:01:15   
kimba
Odpelji v materinski dom v Ljubljani (Karunova ulica 16 b) v Trnovem. Tam so mamice, ki so v veliki stiski in bodo zelo vesele oblačil. Lahko jih pa peljaš tudi na Karitas so vedno veseli oblačil za otroke. Jaz jih vozim v Domžale v Karitas in moram reči da so zelo hvaležni in drugi teden peljem zopet.

_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
4.6.2008 23:40:59   
Anonimen
Meni je vseeno komu jih dam, samo da jih dobi kaka mamica ki je res v stiski, lahko je tudi iz foruma, samo vem da je tu že prišlo do zlorab pa bi res rada, da so oblačilca za otročke ne pa za prodajo ali kaj podobnega

Na RK v Ljubljani pa ne bi več nesla, sem že enkrat pa so hoteli da je oprano, zlikano in ne vem kaj še vse. Prav nič prijazni niso bili, tako da jih raje nesem kam drugam. Če ne drugače jih bom nesla sem v Trnovo, kamor si predlagala.

Če pa je tu kaka mamica v stiski pa naj pride po kakšno škatlo, ni problema, samo da bodo otročki veseli user posted image

(odgovor članu kimba)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
5.6.2008 10:23:09   
Oaza
DIANA 5- kot je napisala že ribica RR, se je pred kratkim odprla varna hiša za otroke. Potrebujejo pa oblačila za različne starosti otrok.
Pa še kopiram post od Tine a:
 
Tole sem dobila na mail:

Pozdravljeni
v Grosuplju
se je odprla 'Varna hiša za otroke'. Gre za hišo kjer bivajo otroci brez staršev, zapuščeni, zlorabljeni in pomoči potrebni otroci.

Trenutno se zbirajo oblačila za bratca, dvojčka, potrebujeta oblačila za starost 4-5let.Če bi kdorkoli imel kakršna koli oblačila, ki bi jima prišla prav.. v akcijo!


Ravno tako zbirajo tudi vso drugo opremo in oblačila za otroke vse starosti. Tako, da prosim preglejte malo svoje omare, kleti, premečite škatle z igračami in podarite kaj za otročičke v varni hiši.


p.s
Še to.... pošljite informacijo tudi svojim znancem, prijateljem....


Naslov kriznega centra:
Hiša zavetja Palčica,Brvace 41, 1290 GrosupljeKontaktni telefon:01 781 80 50, 040 194 190(CSD Grosuplje)


HVALA


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
5.6.2008 14:42:24   
Anonimen
super, hvala za informacijo user posted image

par škatel bom peljala v Grosuplje, par pa v materinski dom na Karunovo ulico in se bo za vsakega nekaj našlo

user posted image user posted image

(odgovor članu Oaza)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
5.6.2008 21:39:38   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

super, hvala za informacijo user posted image

par škatel bom peljala v Grosuplje, par pa v materinski dom na Karunovo ulico in se bo za vsakega nekaj našlo

user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
in čimveč takih darovalk


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
6.6.2008 8:34:02   
simonas
Vsaka čast za dobro srce.

Mislim, da boš veliko mamicam polepšala dan!

_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi.


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
6.6.2008 18:24:27   
Anonimen
Evo punce, sem že oddala...user posted image

Nekaj eni punci iz RR, par škatel sem nesla v Grosuplje, nekaj pa v Trnovo v materinski dom. Mi je bilo prav toplo pri srcu, ko so bili v materinskem domu tako zelo veseli oblačilc. Sem jim obljubila, da bom še kaj nabrala in takoj, ko moji prerastejo oblačilca jih spet pripeljem.

Oblačilca sem dobila podarjena, zato mi je bilo povsem logično, da jih tudi jaz podarim naprej....res upam, da bodo otročkom dobro služila.user posted image

Hvala vsem za informacije o domovih, da sem jim lahko dostavila oblačilca.user posted image

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podarim otroška oblačila varni hiši...
11.6.2008 18:26:45   
Anonimen
Super, da so bili veseli user posted image , bravo DIANA :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?