|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater Vrhnika/Logatec
20.2.2008 15:42:05   
Anonimen
Pozdravljene!

Mi lahko svetujete kakšnega dobrega pediatra v Logatcu, na Vrhniki ali okolici? Sicer kolikor sem slišala, ni nobenega res dobrega, ampak mogoče se je v tem času že kaj spremenilo.

Moram menjat, ker sem s sedanjo pediatrinjo zelo nezadovoljna, danes pa je izbilo sodu dno. In sem totalno razpuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Še v posvetovalnici pri enem letu in pol mi sama omeni, glede na to, da živimo na gozdnatem območju, če smo že razmišljali o cepljenju proti klopnemu meningoencefalitisu. In sem jo eksplicitno vprašala, če je to pri tako majhnih že opravljo, ja, da brez problema...Danes kličem, da bi malo naročila, pa mi sveto zatrjuje, da tega cepljenja pri tako majhnih ne opravljajo. In naj jo zavarujejo z repelenti in preprečimo plazenje po travi. Kako? Kako naj skoraj dveletnemu otroku preprečim, da bi plezal po travi, če pa je ta dva metra pred hišo? In okrog sam gozd, pašniki? Naj se celo leto igra na dveh kvadratih peska? Pa še in še je bilo takih cvetk v teh dveh letih. Sem se morala malo spihat user posted image .

No, torej, če kdo pozna kakšnega dobrega pediatra, ki mamo posluša, ne pa prekine po dveh besedah, bi bilo zelo fajn.
Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater Vrhnika/Logatec
20.2.2008 15:50:19   
bojana2
V Logatcu je le ena pediatrinja za predšolske otroke - dr. Jasna Čuk. Zaenkrat nimam nobenih pripomb...mi je vedno vse razložila, odgovorila na moja vprašanja, je strokovna...res pa je, da smo do sedaj imeli le posvetovalnice, bolan moj mali še ni bil. Ostali starši pa tko - eni jo ful pohvalijo in so zadovoljni, drugim pa tud slučajni ni ok....
Za Vrhniko pa nimam pojma kaka je situacija, sem pa slišala več kritik kot pohval...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater Vrhnika/Logatec
20.2.2008 18:00:27   
Anonimen
Jaz sem prišla v Slo. oziroma na Vrhniko pred 10 dnevi in takoj sem potrebovala zdravnika za user posted image .
Ker je moja pediatrinja iz Ljubljane začela delati samo razvojno ambulanto sem bila prisiljena iskati novo ali novega...

In šla sem k dr. Caserman-u na Vrhniki in moram povedat da je super. Všeč mi je njegov odnos do user posted image . In pa tudi kako dela ... skratka zdi se mi zelo sposoben gospod odprt za vprašanja in brez problema poda odgovore.
Skratka meni je  on zelo fajn!!

Medtem ko je vse ostalo na Vrhniki res čist adijo... Saj tako pravijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater Vrhnika/Logatec
20.2.2008 18:58:18   
...taša...
dr. Caserman je zelo OK na Vrhniki. Ima pa samo predšolske otroke.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediater Vrhnika/Logatec
20.2.2008 19:08:23   
natasaom
mi imamo hano pri casermanu.prej je bila pa pri čukovi.oba sta uredu

(odgovor članu ...taša...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediater Vrhnika/Logatec
22.2.2008 19:54:30   
tins
Medtem ko je vse ostalo na Vrhniki res čist adijo...


se kar strinjam ja user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediater Vrhnika/Logatec
22.2.2008 21:34:37   
sašaš
Ja, dr. Caserman je OK! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?