|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peg perego skate
23.2.2008 15:35:05   
urska25
Katera ga ima? Kako se odnese, je vozen tudi po makedamu,travi,... Seveda nemislim skoz vozit po teh površinah ampak kdaj pride kakšna vmes.
Se vam zdi ozek,za večjega otroka(nap.ko je star 2lete)?????

_____________________________

Sem ponosna mamica dveh princesk
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peg perego skate
23.2.2008 18:41:05   
frutka_
Urska, če boš pregledala stare teme na naslednji strani boš našla debato o tem vozičku. Kako se  Skate dejansko obnese ti bomo težko povedale, ker je voziček na tržišču komaj od lanskega nov. ali dec.. Je dokaj nov model.
Po travi in makedamu blokiraš kolesa in ziher lepo pelješ. Mi smo imeli za prvega Zappa, pa ima veliko manjša kolesa in smo ga vozili po vseh kozjih stezicah brez težav.
Med vozički je Skate sedež med ožjimi. Sem merila z metromuser posted image ...za 2letnika ni po mojem mnenju. Ampak takrat kupiš kakšno marelco, ker je otrok itak že veliko peš.
Praktičen je predvsem zato, ker ga enostavno zložiš, ima košaro in športni del v enem, je pralen, lepo zgleda.
Minus je teža. Ima 15kil.

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peg perego skate
25.2.2008 10:20:18   
gajka
Jaz bi bila tudi vesela kake izkušnje iz prve roke...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peg perego skate
25.2.2008 14:30:58   
urska25
Frutka hvala za odgovor, tisto temo sem si že prebrala in me zanima prav izkušnja koga ki ga ima. Drugače me pa res malo moti,da je tako ozek, bom mogla it malo bolj podrobno v trgovino pogledat.

Če pa ga katera ima se pa priporočam za mnenje iz prve roke.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: peg perego skate
25.2.2008 14:34:10   
Anonimen
Sem že js spraševala, kako se kaj obnese na makadamu, travi.... pa nisem dobila konkretnega odgovora. Izgleda, da še ni orng preizkušen.

(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: peg perego skate
25.2.2008 14:38:12   
medika1
tudi jaz ga imam naročenega, dobimo ga šele marca. A ve katera koliko stane borša, ki jo lahko spremeniš v mrežo. Je sploh to uporabno?

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: peg perego skate
25.2.2008 19:36:26   
urska25
Medika kdaj imaš rok? Mogoče mi boš lahko ti kaj več iz izkušenj povedala, jau ga imam julija, boš velik pred mano mamica?

(odgovor članu medika1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: peg perego skate
26.2.2008 12:24:20   
Ketrin
Jaz ga dobim jutri! user posted image user posted image user posted image  Izkušenj pa še nobena nima ker je popolnoma nov model... Niti ga še nimajo v vseh trgovinah...tko da boš morala še malo počakati. Če ga pa katera že uporablja, je bila pa do sedaj itak zima in ti po moje ne more neke izkušnje glede trave in makadama dat....

Jaz sporočim takoj ko pride detece na svet....

Torba pa stane okrog 36 EUR. Meni se zdi bolj praktična in predvsem lepša kot tiste navadne borše, ki so običajne na drugih vozičkih....

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: peg perego skate
26.2.2008 18:35:29   
m*t*?
Valjda da imajo ljudje izkušnje s tem vozek. Naprodaj je že od decembra 07.
Ni pa nujno da so lastniki Skata, tudi uporabniki tega foruma!!

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: peg perego skate
26.2.2008 20:13:09   
urska25
Ketrin najlepša hvala. Se res priporočam,glede na to da boš kmalu lahko preiskusila. Jaz imam še tak čas za nakup, sem se odločila da bom kupovala maja, julija imam pa rok, mislim da bo glih prav prej.

Tako da če boš imela čas, pa pol napiši kako je.

Hvala tudi vsem ostalim za mnenje.

(odgovor članu m*t*?)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: peg perego skate
27.2.2008 8:10:51   
Ketrin
Urška, ni problema, sporočim....upam, da čimprej! user posted image

Tebi pa se res ne mudi, tako kot si mislila bo po moje čist OK.

(odgovor članu urska25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?