|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Sketljeva in nosečniški diabetes
2.3.2008 16:19:58   
rokapi
Punce, ima katera izkušnje z dr. Sketljevo v PO LJ in nosečniškim diabetesom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Sketljeva in nosečniški diabetes
3.3.2008 15:11:02   
JABOLKO3
Sama nimam diabetesa, nanjo sem naletela slučajno, zaradi drugih težav, vendar lahko rečem, da je ena najboljših zdravnic, ki sem jih imela v življenju priložnost srečat. Tudi punce, ki so bile tam zaradi diabetesa, so jo zelo hvalile.

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Sketljeva in nosečniški diabetes
4.3.2008 15:15:22   
Karin*
živjo,

ja meni je dr. Sketljeva res zakon. Zelo je natančna in vse jo lahko vprašaš, brez zadržkov. Pri njej sem bila ker imam diabetes. Na UZ sem bila 12x, vse je hotela prekontrolirati, da ne bi bilo kaj narobe. Zelo dobro sodeluje z dr. Tomažičevo (diabetologinja na polikliniki). user posted image

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?