|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke
27.1.2005 14:06:19   
pika78
Hojla!
včeraj sem bila pri G in mi je glede na velikost ploda, izmerjeno na UZ, prestavil PDP iz 22.05.2005 na 10.06.2005.
A ima še katera rok v tem času? Kdaj boste šle v šolo za starše (jaz sem mislila iti marca)?
Pika in :duda:21t iz Ljubljane
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Junijke
27.1.2005 14:30:24   
Anonimen
sem sem zdaj v 22tednu 4d in bom sla v solo takoj marca, ko bo mozno.baje boljse malo prej kot prepozno(nikoli neves kaj se zgodi), pa se stoli so baje zelo neudobni:)-
drugace pa sem jaz iz maribora,tak da skupaj ziher nebova hodli;)

(odgovor članu pika78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Junijke
27.1.2005 14:35:53   
Lana_s
Ja, jaz ga imam 4.06.
Nina nana v Mariboru v bolnici se začnejo predavanja takoj na začetku marca. Jaz bom tudi verjetno takrat šla.
LP

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Junijke
27.1.2005 14:50:42   
Anonimen
Lana_s ->u superca, torej bova skupaj hodli!:bravo:
Kaj ti si ze mogoce klicala/ali kako ves da se takrat zacnejo?:zmeden2:sej mislis za v bolnici ne?kaj ves koliko predavanj je in kak dolgo tarajajo?jaz sem misla poklicat nekje v sredini februarja..mislim, da nebo prepozno ne?;)

(odgovor članu pika78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Junijke
27.1.2005 15:37:24   
Lana_s
V enem od prejšnjih sporočil je Alina_Alin sporočila:

Sem klicala tja - marčevska šola se začne 8.3. ob 18h - in je 2x tedensko, traja nekje do 24.3. Je v 16. etaži. Zraven prineseš nekaj za piti in pripelješ (po želji) partnerja. Jaz sem se naročila ravnokar po telefonu za marec (02 321 1000 - pa naj te vežejo v porodnišnico oz. za materinsko šolo.).
LP!

Jaz se še tudi nisem naročila, mislim, da je še čas. Kaj imajo omejeno koliko jih lahko naenkrat pride?

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Junijke
27.1.2005 17:22:12   
Anonimen
nic nevem ce je omejeno, mislim, da ne:zmeden2:.Baje je tak zelo velika predavalnica.;)
Ze komaj cakam, da grem v solo za starse:bravo:

(odgovor članu pika78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Junijke
27.1.2005 17:38:10   
rozi81
Pika jaz imam PDP šele 26.06.2005 morm pa rečt da se nism še nič pozanimala za šolo. Kdaj se pa ponavadi gre?

S. in :duda: 18t Ljubljana

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Junijke
27.1.2005 20:05:39   
Maša
jaz imam rok po enih izračunih 10.6., po drugih pa 17.6.....kdo ve mogoče na naslednjem pregledu ugotovijo spet kaj novega:)-

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Junijke
28.1.2005 7:23:05   
mei
jaz imam pa rok 13.6., v šolo za starše bom pa šla tudi marca.
Sem pa iz Ajdovščine.
lp
mei

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Junijke
28.1.2005 10:13:37   
Janeja
Živjo,

rok imam 13.6.
U šolo pa ne grem, ker me je že moj prvi škratek "izšolal". Sem bla prav vesela, ko so mi rekli, da zdaj drugič ni potrebno ponovno hodit in da lahko vseeno dobim potrdilo za partnerja, ker brez tega ne sme biti pri porodu.

Vsem "prvičnosečkam" pa želim čim bolj poučna predavanja. Pa ne jih preveč zares vzet - sploh tisto o porodu. Se je moj dragi tolk vneto pripravljal po navodilih, da je bil potem na porodu čist zmešan. Sredi popadkov me je kregal zakaj nisem "po standardu", da je vse drugač kot so ga učili. :)-

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Junijke
28.1.2005 10:20:49   
*maja
Jaz imam rok 18.6. in tudi nimam namena v šolo saj je to že naš tretji :duda:.
Pa tudi že pri drugem z možekom nisva šla v šolo za starše in moj ni imel potrdila, pa je vseeno lahklo šel z mano v porodno. V sprejemni sva pač povedala, da je bil že prvič zraven in niso čisto noč komplicirali.

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Junijke
28.1.2005 15:24:24   
inara
Ciao,
jaz imam rok 08.05.2005 in mislim it v materinsko šolo marca meseca.Sem iz obale in šola poteka v zdravstvenem domu.Ko sem poklicala so mi rekli, da običajno hodijo nosečnice po 6 mesecu v solo za starše.Osebno menim, da je bolje pričeti z obiskovanjem prej kot kasneje.


(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Junijke
1.2.2005 13:13:53   
Alina_alin
Pozdrav junijke!
Kot je že Lana_s povzela:
marčevska šola se začne 8.3. ob 18h - in je 2x tedensko, traja nekje do 24.3.
Jaz sem se hotela naročiti že februarja, pa je malo sestra jamrala, da je gužva, pa sem rekla, da je zame ok tudi marec. In me je pripisala. Od drugih sem slišala, da je hitro polno, zato, pokličite raje kak teden prej, ko pa pozneje, ko je mogoče že pozno.
Glede roka - tudi jaz imam različnega po menstruaciji in uz: po menstruaciji 7.6., po UZ 13.6. (prvi UZ novembra).
LP!

(odgovor članu pika78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?