|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 10:14:56   
muška
Svakinja mi je rekla, da sem obsedena s spodnjim perilom. OK, malo sem se zamislila malo prej ,pa sem šla pospravljat predal v katerem imam perilo in ugotovila, da ima kar prav.
Imam same komplete, vseh barv, za vsako barvo majice/bluze enak oz. vsak podoben modrc. user posted image   Če imam lepo garnituro se dobro počutim, seveda pa me k temu spodbuja tudi moj mož.

No svakinja, ki me je "ožigosala" za obsedenko, je izjavila, da ima samo en bel in en črn modrc, pa bele in črne sp. hlače in da se pri njej to konča. user posted image

Kaj pa ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 10:19:40   
Maxica
Modrce, ki jih nosim, so črni, beli in rdeči (nekaj jih imam še drugih barv, ampak trenutno niso v uporabi, ker se mi zdi, da mi ne stojijo lepo). Spodnje hlače, tangice, so pa tudi različnih barv.
Ampak sem lih zadnjič gledala, da moram par novih stvari nabavit, se mi zdi, da imam zdaj že kr en čas isto in rabim kaj novega.
Obsedena pa nisem s spodnjim perilom, sploh ne.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 10:20:33   
Pikec
Prevladuje belo in črno v vseh oblikah, pa še roza in svetlo modro, druge barve niti ni. Drgač pa načeloma niti ne nosim kaj dost drugih barv. Aja pa še bež je...


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 10:21:53   
Anonimen
Nimam ful tega, ker modrci so svinjsko dragi v moji velikosti. Tam ene 5 modrcev, sp.hlač pa ful. Mam pa štunfou ogromnouser posted image . Vse možne s prstki, z vsemi možnimi motivi, nizke, visoke, dokolenke, .....

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 10:24:40   
Pikec
Aja štunfov mam tud jst čist preveč....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 10:30:17   
natasarobi
Kakšnih posebnih kompletov nimam - enega rdečega, roza in črnega.

Potem imam pa nekaj belih in bež modrcev ter kar nekaj spodnjih hlač - belih, bež in črnih.

Količinsko? Zdržim komot nekaj tednov, da mi ni treba prat, predpostavka: absoultno vsak dan sveže perilo. Če menjava pogostejša - kakšen teden manj.

Ampak si moram spet obvnovit zalog.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 10:56:04   
želva
Sem imela včasih ful enih kompletov, zdej pa tud enga ne user posted image Ne vem, sem kar mal pozabila.Si bom šla takoj pri plači enga kupituser posted image .
trenutno uporabljam 3 bele modrce-dojilne, seksi da dol padešuser posted image . Sp.hlače kokr čes, karkršnih barev češ, ampak vse bombažno, čipke mi ne sedejo.nič tangic, sam une do pol riti.Pa navadne gate, bele za takrat ko imam trdečo, ker to kr lije.
Da o štunfih ne začnem, ker sploh ne pridejo na vsi na vrsto.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 11:01:15   
Vrtnica79
Jaz tudi imam sp. hlačk za izvozuser posted image user posted image user posted image user posted image . Moderčkov tudi nekaj, ampak zelo malo kompletov. Sedaj pa nosim tudi jaz tiste sexi moderčke za dojenjeuser posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 11:47:29   
2.2.
jaz imam vsega preveč mi tašča prinese. lahko bi skoraj jih imela za enkratno uporabo modrčkov pa imam tudi veliko

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 11:48:56   
nuala
Ne, trenutno je v predalu perila kar kriza. Imam še nekaj modrčkov ( pretežno bež oz. kožne barve ) in spodnjic ( bež tangice večina ) ter enbe 2 kompleta lepšega perila.
Bo definitivno treba ob priliki po nakupih. Se pa zmeraj jezim, ker 75B modrčkov in 36 spodnjic itak vedno povsod zmanjka.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 11:51:49   
emaa
Modrcov, ki so mi prav 4, drugih, ki so mi premajhni (upam, da se bom spet vanje stlačila), pa vsaj 12, verjetno bližje 15. Pa spodnjih hlač, tangic, oz. vseh izvedb spodnjega perila. Tudi nekaj kompletov, barve pa kar mi je bilo všeč (pri meni pa skoraj belega ne najdeš).

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 12:15:58   
helloKitty
Imam jih kar nekaj, čeprav večinoma nosim samo dva ali pa tri user posted image  
V trgovini sedaj kupujem komplete, včasih sem pa samo modrc oz. tangice.

< Sporočilo je popravil helloKitty -- 27.2.2008 12:16:28 >

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 12:41:34   
total
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.

jaz imam vsega preveč mi tašča prinese. lahko bi skoraj jih imela za enkratno uporabo modrčkov pa imam tudi veliko


Enako..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 13:13:15   
Veverička
Fajn taščo maš 2.2.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 13:17:55   
muška
Uf, očitno sem res zasvojena s tem , ampak če mi je takooo lepo kupovat perilo user posted image  , pa moj mož tudi vedno pohvali, ko imam kaj nove ga-vedno opazi user posted image

ne gre mi pa svakinjina izjava iz glave, da ima samo en bel in en črn modrc in je to to. user posted image

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 14:22:29   
pikalonca
Veš en črn in en bel modrc tudi meni ne gre iz glave. Jaz sem sedaj najbolj vesela, ko smo nehali z dojenjem, da bom lahko oblekla še kakšne druge modrce kot le tiste za dojenje. Modrcov imam sigurno okoli 10, a sp. hlač malo morje. Mislim, da sem tudi jaz obsedena s spodnjim perilom, saj vedno nekje vidim kakšne hlačke ali modrček ki mi pade v oči. Res pa da ne kupujem tadragih.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 14:53:40   
gojska
Men je pa ful lepo če ima ženska lepo perilo, sam jaz sem preškrta za kaj takegauser posted image

imam samo nujno: 5 modercov 2bela, 1 črn 1kožen 1rdeč
in gat je dost sam jih je pol za stran, komplet šteje pa samo1 ker so drugi prestariuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 15:12:52   
2.2.
ja moja tašča je zakon. če bi pa skup živeli pa nevem kakšno bi bilo mnenje. saj drugače sem ji pa jaz najboljša snaha- ker je moj dragi edinčekuser posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Imate veliko sp. perila?
27.2.2008 15:21:51   
Taula
Sedaj ko sem user posted image  ga kupujem bolj malo, čakam na čase po porodu. Potem pa spet pade kaki hud kompletek. Si ne predstavljam imeti samo ene črne, bele variante. Po možnosti bombažne samo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Imate veliko sp. perila?
28.2.2008 0:15:12   
* Mateja *
gat imam veliko, vseh barv in oblik, modrce pa ene 3, bel, črn, siv in to je to, pa zdej pozimi še spodnje konatere nosim. belo in črno jasno!
Kompletov pa nimam, ker moj možiček ne da dost na cunje ampak na golo kožo.

ne kompliciram v glavnem.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Imate veliko sp. perila?
28.2.2008 11:18:24   
iva01
imam velik kompletov, ja , vseh barv pa navadno mam tko da mam recimo p 3 gate iste za k vsakemu modrcu, recimo, 1 bev modrc, 3 bele tange, itd..:)..drugač pa rada kupujem perilo, posebno če je kako res lepo, se sama potem bolš počutim kot pa va kakih bež gatah..user posted image ..odvisno od posameznika....

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Imate veliko sp. perila?
28.2.2008 12:35:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Svakinja mi je rekla, da sem obsedena s spodnjim perilom. OK, malo sem se zamislila malo prej ,pa sem šla pospravljat predal v katerem imam perilo in ugotovila, da ima kar prav.
Imam same komplete, vseh barv, za vsako barvo majice/bluze enak oz. vsak podoben modrc. user posted image   Če imam lepo garnituro se dobro počutim, seveda pa me k temu spodbuja tudi moj mož.

No svakinja, ki me je "ožigosala" za obsedenko, je izjavila, da ima samo en bel in en črn modrc, pa bele in črne sp. hlače in da se pri njej to konča. user posted image

Kaj pa ve?


Potem sem tudi jaz obsedena.user posted image  Imam res veliko tega v kompletih, raznorazne barve.user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Imate veliko sp. perila?
28.2.2008 15:08:29   
sunny24
Ojej, pol pa spadam tudi jst med tiste "obsedene". Moje spodnje perilo zasede cel predal v predalniku, plus dve košari v omari, pa še mi zmanjkuje prostora. user posted image  Mam pa vse... tangice, navadne sp. hlače, boxerce, pol boxerce, enih 20 modrcev, čipkaste komplete, cel kup korzetov, drugih kompletkov,... Ogromno robe! Pa če bi vse to skupi dala, mi pomojem ena 2 mesca ne bi blo treba prat tega, pa bi bla seveda vsak dan problečena! Pa sigurno si bom hmali spet kaj kupla... za mojega user posted image , da si bo učke napasu...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Imate veliko sp. perila?
28.2.2008 15:11:22   
baguSka
da sem obsedena s spodnjim perilom


ne.. obsedena nisem.. nimam ga pa malo..user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Imate veliko sp. perila?
10.3.2008 22:40:35   
muška
Ojej, pol pa spadam tudi jst med tiste "obsedene". Moje spodnje perilo zasede cel predal v predalniku, plus dve košari v omari, pa še mi zmanjkuje prostora. Mam pa vse... tangice, navadne sp. hlače, boxerce, pol boxerce, enih 20 modrcev, čipkaste komplete, cel kup korzetov, drugih kompletkov,... Ogromno robe! Pa če bi vse to skupi dala, mi pomojem ena 2 mesca ne bi blo treba prat tega, pa bi bla seveda vsak dan problečena! Pa sigurno si bom hmali spet kaj kupla... za mojega , da si bo učke napasu...


user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image   sama naštejem približno nekaj takega,....če je pa tak fajn a ne ? user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Stara imena
Ylenia

So stara imena vedno bolj moderna?

da (44%)

ne (17%)

nic bolj kot ponavadi (23%)

nisem opazil/a (15%)


Število vseh glasov: 590

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!