|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Priprava rib
20.3.2008 9:17:00   
jaša2
punce, mi povete prosim, kako pripravite ribe?? mojaj e zdaj 10m in ji šenisem dala ribe, pa mislim, da bi ji že lahk. imam osliča, pa ne vem, a naj ga samo v vodi skuham, ali ga popečem...začimbe....

hvala

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Priprava rib
20.3.2008 9:24:30   
Marogica
Jaz sem mojima dvem dala ribo nekje od 7. meseca dalje. Sem pa jo popekla na olivnem olju in malo solila. Ribe je v trenutku zmanjkalo. AJa, zraven pa krompirjevo solato, brez čebule, seveda.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Priprava rib
20.3.2008 9:29:57   
katra55
Jaz sem ribo dala prvič pri 10-ih mes. Popekla sem jo na olivnem olju, zraven pa sem dala blitvo s krompirjem. 

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Priprava rib
20.3.2008 9:30:01   
kristinaj
mi smo začeli z morskim listom okoli 8m. popečem ga na maslu, vendar pazi, ker se maslo ne sme zažgat. zmanjka ga je v trenutku.

modre ribe še nismo poskusili, ker pravijo, da naj začnemo z belo in nato z modro...... modre so tudi bolj delikatne kar se kosti tiče in mi je bolj komot dajat belo ribo, ker jo hitro očiistiš......

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Priprava rib
20.3.2008 9:30:17   
mateyka
lahko oboje (kuhaš al pa spečeš). jaz bom naslednji teden dala zelenjavo in lososa v alu folijo in v pečici popekla. zraven bom dodala bučke, ker spustijo vodo in bo napol kuhan, napol pečen. in lepo se bo spasiral, ker bo mal zelenjavnega fondija zraven (naša punca je še bezzoba atm). isto lahko probaš z osličem.

aja, peteršilj in mal timijana ter ščep soli pa lahko dodaš bp. mogoče ma kdo še kako idejo glede začimb? (veget ipd. pa ne bi dajala)


< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.3.2008 9:32:08 >

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Priprava rib
20.3.2008 9:40:39   
baja*
Katere ribe pa spadajo k belim?user posted image Oslič pa kaj še?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Priprava rib
20.3.2008 9:48:15   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: baja*

Katere ribe pa spadajo k belim?user posted image Oslič pa kaj še?

Brancin, Orada, Zobatec, Morski list, Polenovka, Cipelj,...

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Priprava rib
20.3.2008 9:53:46   
baja*
hvala katrauser posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Priprava rib
20.3.2008 10:02:24   
Anonimen
Do prvega leta ne priporočamo rib, ki vsebujejo škombroid, to so skoraj vse plave ribe, če se ne motim. Bele ribe lahko uvedemo nekaj prej, konzervirane pa raje še kasneje (vendar je treba brati deklaracije, kakšni so dodatki).

Citirano iz MON- a, pediatrija

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?