|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinn 4xl ali traxx jaguar 4
14.3.2008 18:27:17   
Azzurra
Zanima me, če imate kake izkušnje z vozički quinny 4xl ali traxx jaguar 4? Namreč, potrebujem voziček za "bolj zahtevne terene" in nekako sem se ogrela za te voze s 4 večjimi kolesi.

Torej, če mi veste kaj povedat o njih, na plan z besedo.
Hvala!

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
14.3.2008 19:21:42   
Lunca1
mi imamo 4xl in smo zelo zadovoljni, edino kar je, da je voz precej težek, pa vzvratno je malo težje vozit, ker sprednja kolesa zavijajo, drugače pa super voz - priporočam

Aja edino ne vem če jih še prodajajo.

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 14.3.2008 19:22:05 >

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
16.3.2008 0:10:25   
birdy
Nam se traxx odlično obnese, edini problemi so za v rikverc vožnjo (isto kot je predhodnica zapisala za quinija).
Gre pa tale naš voziček čist povsod, po vseh gozdnih poteh, po zaraščenih travnikih,... Vsepovsod, jst sem zadovoljna.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
17.3.2008 16:37:25   
Katharina
Midva se ogrevava za Traxx Marlin 4 in me zanima kje v SLO se ga da dobiti? Ima mogoče katera izkušnje z njim? Na uč se zdi super vozek ... Nikjer nisem zasledila, da bi prodajali Traxxe. Hvala!

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
17.3.2008 21:15:20   
borovnička
Mi smo tudi zelooo zadovoljni uporabniki traxxa Jaguar4. No, nedolgo tega smo ga pospravili, ker je naš lump že tolk velik, da se noče več vozit. Ga bomo tudi prodali, ker še ne mislimo imet tako kmalu še enega otročka. In če bi kupovala spet voziček, bi sigurno kupila enakega. Tako kot je že birdy napisala, gre povsod, s tem da malčka sploh ne premetava v vozičku, ampak se prou fino pelje. Ma fajn vzmetenje. Res fajn voziček.

Katharina, Traxx vozičke boš bolj težko dobila, ker mislim, da so jih povečini že razprodali. Mogoče pa še dobiš kje kakega. Prodajali so jih pa v Ariel trgovinah. Mal povprašaj. Drugač je pa tud fajn voziček, mene je edino motilo, ker je ful nizek. Je pa res, da ga nismo imeli in ne vem kako se dejansko obnese.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Katharina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
18.3.2008 16:42:14   
Katharina
Hvala za odgovor! user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
18.3.2008 16:54:53   
Azzurra
Kakorkoli, danes sem dobila Traxx jaguar 4, zapakiran, nov, iz zaloge. Dobila sem nekoga na Bolhi. Katharina, poskusi tudi ti pri njemu, pojdi na Bolho in vpiši traxx, morda boš imela srečo. tudi jaguarji se v redni prodaji ne dobijo več.




_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Katharina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
19.3.2008 18:31:07   
Katharina
Bom poskusila!

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
19.3.2008 21:19:06   
Katharina
Si ga mogoče kupila preko Christalla? Ali paket vsebuje vse od košare za voziček, športnega dela + košara za nošenje? Cena na Bolhi je 210€. HVALA!

(odgovor članu Katharina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
21.3.2008 10:59:41   
andrejkam
Jaz sem kupila traxxa jaguar 4 preko Christalla. Stric je malo smešen, ampak vse zrihta. 210 € je bila cena za športni del, mehko košaro je zrihtal rabljeno, ampak lepo ohranjeno, zrihtal je pa tudi novo traxxovo lupinico. Za košaro in lupinico sem doplačala, vse skupaj je prišlo okrog 400 € (vsaj pri meni), ker se da kaj zmenit. Pa pošlje ti kamor hočeš, stroške si pa delita.
Vozička pa še nismo sprobali, malega namreč pričakujeva drug teden.
Pokliči ga, pa ti bo vse povedal.
Pa srečno!

(odgovor članu Katharina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
21.3.2008 13:06:59   
Azzurra
komplet vsebuje voziček s športnim delom in mehko košaro, ki se spremeni v zimsko vrečo, če ji odstraniš trde dele. cena je 210 eur, poštnina 12 eur. ni za mislit dvakrat. naš voziček je že sestavljen in meni je strašno všeč. ker je vreme bolj slabo, ga nismo še izprobali zunaj, načeloma ne dvomim, da je dober, oz. da bo pokrival naše potrebe.



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: quinn 4xl ali traxx jaguar 4
22.3.2008 13:39:35   
Katharina
Torej: s Christallom sva se slišala, voziček je naročen, pričakujeva ga nekje konec drugega tedna. Azzura: ali boš lupinico dokupila ali se ti zdi, da ni potrebe? 210€ je res smešno nizka cena, ni res??? Pričakovala sva, da naju bo voziček prišel vsaj 500€ ... andrejkam: vso srečo naslednji teden! Verjamem, da sta že ZELO nestrpna ...user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?