|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Clark
21.3.2008 20:38:18   
* Mateja *
Čau!
Mi imamo en Mercator center, kjer je tudi Clark. In ko tako gledam izložbo, se m ugotovila, da prodajajo enake reči kot kitajci v Italiji na trgu, sejmu. Samo za šenkrat dražjo ceno!
Sem si kupila pri njih srajčko, s pasom in danes vidim enako v Clarku za 30 evrov, jaz sem pa zanjo dala 15.

A kupujete kej v Clarku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Clark
21.3.2008 20:47:19   
melanija
Ojla Wajdušna, smo z istega konca. Ne kupujem veliko, ker ponavadi nič pametnega ne dobim, ali pa nimajo moje številke.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Clark
21.3.2008 20:56:48   
Kaliope
od moje prijateljice sestrična je nekaj časa delala v Clarku in je rekla, da vso robo dobijo iz Itailje - od Kitajcev - in da potem samo našijejo Clark našitke na oblačila, tak da so tvoja opažanja pravilna ... sama sem sicer občasno kakšno stvar kupila pri njih, ampak zdaj že zelo dolgo ne, ker je za moj okus preveč sintetike. Sem pa 3 leta nazaj kupila 3 lanene hlače in so mi res super ... a žal jih nimajo več.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Clark
21.3.2008 21:45:51   
ona
Jaz tam kupujem edino kaj za tamalo,zase pa mi ni všeč!user posted image

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Clark
21.3.2008 22:02:43   
Anonimen
A kupujete kej v Clarku?


Se nikoli noter bila. Mi ne disi.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Clark
21.3.2008 23:56:25   
* Mateja *
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Ojla Wajdušna, smo z istega konca. Ne kupujem veliko, ker ponavadi nič pametnega ne dobim, ali pa nimajo moje številke.


ma smo se že kdaj menle čigave smo? Gvišno bi se mogle poznat, če si prow z Wajdušne!

Alora pol sem mela prov. Mi ki smo tle ob meji je pol bolje, da do Italije skočimo. Pol bo hmal začelo smrdet ko pr kitajcih v Trstu tudi v Clarku!!user posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Clark
22.3.2008 8:43:00   
Anonimen
Jaz sem kupila en debel puli, pa se mi je skoraj cel strenal.user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Clark
22.3.2008 9:56:23   
PiaM
Več kot polovica robe je sama sintetikauser posted image , kar primem, mi kar hrešči pod prsti...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Clark
22.3.2008 15:30:45   
ninataja
Jaz v Clarku nisem še ničesar kupila, ker so mi stvari tam preveč umetne. Raje imam kakovosten bombaž in dejstvo, da mi ne bodo šivi razpadli.

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Clark
22.3.2008 16:57:45   
* Mateja *
jaz kakšen krat kupim kaj pri njih, če mi je res kaj ful všeč. Odkar sem pa pogruntala, da imajo kitajsko robo, me ne vidijo več tam. mene me material načeloma ne moti, ker se ne potim in mi treba imet bombaža. Me pa moitijo cene, ki so šenkrat višje kot pri kitajcih v Italiji.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Clark
22.3.2008 21:45:02   
tropical
Čau!
Mi imamo en Mercator center, kjer je tudi Clark. In ko tako gledam izložbo, se m ugotovila, da prodajajo enake reči kot kitajci v Italiji na trgu, sejmu. Samo za šenkrat dražjo ceno!
Sem si kupila pri njih srajčko, s pasom in danes vidim enako v Clarku za 30 evrov, jaz sem pa zanjo dala 15.

A kupujete kej v Clarku?



Ravno danes sem bila v Clarku in videla ene hlače črne  , dozdevalo se mi je da sem jih vidla nekje. Točno Kitajci jih imajo na trgu v Italiji. 

Tako da v četrtek grem verjetno nazaj na trg upam da dobim kaj.
Ponavadi kupujem na trgu kavbojke, kakšno lepo majčko če dobim .

Tisto kar kupiš poceni ti ni škoda dat stran ko gre ven z mode. Poceni kupujem in sem skozi modna. Nikoli se mi ni nič strgalo,  tud volnene majice so še cele.
Res je pa da imajo kitajci slabši cveren, pa gre včasih kakšen lampo pri kavbojkah. Zašiješ pa je.

user posted image

user posted image


(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Clark
22.3.2008 23:52:24   
* Mateja *
POl sva iz istega konca? S kje si? Jaz sem bila  zdej v četrek doli, ma sem šla po rože za mamo, in so meli tok robe, da dol padeš. vse natrpano, pa veliko ljudi je bilo. Sem sam tekla skozi. Gremo pa z  mamo ta teden mal pošnofat kaj imajo!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Clark
26.3.2008 18:49:35   
metuLJchy
V Clarku sem par stvari do zdaj kupila ma ne hodim več, ker nisem bila preveč zadovoljna. Zdaj imam dosti raje Tally Weijl ali kaj drugega, ker ostanejo cunjice lepe tudi po tem ko jih parkrat oblečem

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Clark
26.3.2008 18:54:01   
metuLJchy
aja, še to, kar se mi najbolj upira. Ko sem še kdaj šla v clark sem enkrat kupila črn puli. Prvič ko sem ga prala je itak toliko barve spustil ven, da je bilo vse črno, ma to ni najhuje. Očitno je vse tako sintetično, da ko ga opereš in vse ostale cunje dišijo ta puli smrdi po nečem umetnem.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Clark
26.3.2008 19:19:27   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Čau!
Mi imamo en Mercator center, kjer je tudi Clark. In ko tako gledam izložbo, se m ugotovila, da prodajajo enake reči kot kitajci v Italiji na trgu, sejmu. Samo za šenkrat dražjo ceno!
Sem si kupila pri njih srajčko, s pasom in danes vidim enako v Clarku za 30 evrov, jaz sem pa zanjo dala 15.

A kupujete kej v Clarku?



..no potem nisem nora,
tako sem jaz ene 3leta nataj eno jopčko, kao znižano v Clarku za še 4990sit, pa pridem v Trst, pa za 2jurja kar jih hočeš, vse barve...sem jo šenkala naprej, prav uprlo se mi je,
pa sem že rekla, da samo etikete menjajo, in izgleda res!!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Clark
26.3.2008 20:45:19   
sunny24
Joj, jst sem pa v clarku full stvari kupla, pa morm rečt, da nimam niti ene slabe izkušnje z njihovimi cunjami. Puloverji so še po 3 letih isti in nič zmuckani, poletne stvari so tudi vse ok...Res pa je, da vedno gledam na material (bombaž, lan), pač v puloverjih je itak mal sintetike, pa to je itak povsod.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Clark
26.3.2008 23:42:57   
* Mateja *
Sej jaz nimamnobene pripombe čez njihove cunje, sem z njimi zadovolna, sam so cigani, ker tako delajo!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Clark
27.3.2008 8:03:57   
sunny24
Pa sej to povsod delajo. Mal poglej, kje so proizvedene cunje "najboljših" znamk, pa ti je vse jasno. Sam fora je v tem, da npr. v Turčiji delajo cunje, sam pol je pa odvisno, al je to za EU al lokalni trg. In na tiste za EU nalimajo gor Armani, Gucci, ... in so cene astronomske, medtem ko lahko iste hlače iste kvalitete v turčiji kupiš za 70% manj.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Clark
27.3.2008 11:14:26   
Anonimen
Ne kupujem v Clarku, ker mi ni všeč. user posted image

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Clark
28.3.2008 22:19:42   
Moyca_
ko grem iz radovednosti notri me glava pače, kako je vse to zašito, pa to ja vse razpade takoj. Kvaliteta je čista NULA.

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Clark
28.3.2008 22:35:38   
lemavrica
Sem kupila ene hlače s katerimi sem bila ful zadovoljna in pa en puloverček ki ga imam že ene 4 leta pa se je dosti pral in je še nosljiv. Drugače pa že dolgo nisem nič tam kupila, edino zadnjič sem gledala eno luškano športno jopico.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Clark
30.3.2008 21:31:19   
Moyca_
potem si pa imela srečo
slabo mi postane ko vidim v tej trgovini šive,... (sem diplomirala iz tekstila, tako da full opazim klump robo)

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?