|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   e-paket
21.3.2008 11:34:48   
gaja27
Ojla,

vprašanje za tiste, ki imate izkušnje z naročanjem e-paketa.
Na netu sem poskusla sestavit e-paket, zbrala približno vsoto, zmanjkal mi je cca 0,27 EUR, pa je menda treba zbrat čisto točno vsoto. Kako je zdaj s tem? Ve kaj veste?
Al moraš it na Center za soc. delo in potem tam izbirat?
Mejte se, papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: e-paket
21.3.2008 11:48:04   
sarcy21
ja čisto točno moraš sestaviti, nekaj moraš sedaj vn dati in vzeti točno toliko da se bo izšlo na cent točno, drugače pa ti ni treba iti tja izbrati dobiš kodo (tam poveš da si se odločila za e-paketek) in izbereš preko neta oddaš naročilo in ti dostavijo na dom

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu gaja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: e-paket
21.3.2008 12:14:27   
novopecena
ja jest sm mela čist isto situacijo, sam da je men zmanjkalo 0,01 evra user posted image  sem najdla njihov mail pa sem kar napisala da jim ga šenkam ker ne bom obubožala oni pa ne obogatel zarad enga centka. Pa mi je takoj naslednji dan odpisal in rekel da se za tako majhno razliko res namo pregovarjal, čeprav naj bi bilo točno, sam smo tko zrihtal da je vse štimalo in po enem tednu sem imela paketek doma-še fajnga poštarja sm dobla da mi ga je v stolpnico v 7.štuk prinesel pa postavil user posted image


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: e-paket
21.3.2008 14:53:34   
sarcy21
O to je pa lepo slišat ker jaz tudi ne bi rada vzela tistih ribic 8,01 k bi jih mogla vsaka lih zaradi tistega enega centa jim bom takrat tudi jaz pisala in upala da bo vse ok

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
23.3.2008 16:00:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sarcy21)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: e-paket
23.3.2008 16:54:03   
sarcy21
Sej jih molre vsak se drugače ne izzide

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: e-paket
26.3.2008 12:28:40   
*zoe*
Mene pa zanima kakšna je kaj roba iz teh paketov - kvalitetna ali je kr nekej? A več jemljete pakete ali denar?

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: e-paket
27.3.2008 11:55:30   
zvončica sandra
Ali je katera vzela tole Posteljni vložek dimenzije 120 x 60 cm ??
Zanimam me kakšen je ?

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: e-paket
27.3.2008 12:23:26   
kekec in mojca
Zoe, roba ni "kr nekaj", ampak je precej kvalitetna. Recimo, previjalna komoda Lip Poljčane, ful dobro je skupaj narejena. Pa oblačilca, že občutek je čisto drug, kot tiste v trgovinah. Res je bombaž, ampak zgleda da neki raztegljiv tip... Po moje mu bo benkica prav še pri 1 letu (glede na to, da jo je gor spravil celo 3,5 letnik user posted image ).

Mi smo še vzeli stolček, pa je tudi ok.

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: e-paket
27.3.2008 12:56:33   
*zoe*
Hvala za odgovor. Tudi meni je dosti stvari iz paketa uporabnih in bi jih vzela, zato pa sem spraševala če se splača. Vsi ostali mi namreč pravijo, da naj vzamem denar. Samo za ta denar še ene konkretne posteljice v BC ne dobiš. 

Imam pa še nekaj časa.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: e-paket
27.3.2008 13:37:08   
kekec in mojca
Določene stvari so tam res ceneje, sploh kar se tiče pohištva in opreme. Oblačila so pa tako, da so res kvalitetna, ampak se vprašam, koliko ta kvaliteta pri tako majhnem otroku in tako kratkem času nošenja v resnici pomeni. Zato sem tisto benkico vzela bolj ali manj zato, ker sem jo morala. Oblačila lahko dobiš tudi kje drugje za nižjo ceno in morda še lepša, kot so na sliki.

kar se opreme tiče, pa samo user posted image user posted image user posted image . Se mi zdi, da so se res potrudli. Pa tudi cena je zelo ugodna glede na trgovine.

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
27.3.2008 15:37:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: e-paket
27.3.2008 16:02:16   
sarcy21
Ja tudi jaz sem to opazila, zgleda da so to šele sedaj dal na izbiro, ker zadnjič tega še ni bilo, tudi jaz bom vzela denar in tistih nekaj stvari ki jih potrbujem raje naročila in jih plačala ker ne naberem tolk stvari za ves znesek

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: e-paket
27.3.2008 17:31:59   
Aurea
Zanimivo, hvala za info!

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: e-paket
27.3.2008 18:28:39   
kekec in mojca
Škoda, da še tega prej ni bilo... user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?