|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za telo
25.3.2008 14:33:08   
moyca
Živjo user posted image !
Noseča sem prvič (7.t)user posted image
Zanima me, katero kremo za telo ste ve uporabljale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za telo
25.3.2008 14:35:49   
tasyo
Jaz uporabljam aventovo olje za nosečnice. Je prijetno za mazat, zelo hitro se vpije in lepo diši. In zaenkrat še nimam nobene strije (kar pa ne pomeni, da je olje tako fajn, ampak da je moja koža zaenkrat še dovolj raztegljiva...)

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za telo
25.3.2008 14:36:58   
Taula
Za dojke, boke, buši imam od Eucerina olje proti user posted image  strijam. Ampka sem vseeno dobila strije prejšnji teden.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 25.3.2008 14:37:39 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za telo
25.3.2008 14:41:10   
kristinaj
jaz sem imela od vichija kremo proti strijam in se je zelo dobro obnesla. imam jih že polno časa a med nosečnostjo nisem pridobila nobene nove. sedaj v drugo bom uporabljala isto kremo.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema za telo
25.3.2008 15:16:43   
Inigo
jst sm najprej imela Eucerinovo olje, ampak sem dobila alergijo. potem pa sem odkrila balzam za dojenčke in mamice od L'occitana in je super!!! zdaj sem kupila že tretjo škatlico. s tem se mažem po trebuščku, po prsih in stegnih. ker pa nima vonja in jst rada dišim, uporabljam še navaden lonsjon z vonjem. s tem pa namažem še ostale dele telesa.

karkoli kupuješ predvsem pazi kaj vsebuje krema. in da nima alkohola. priporočam pa ti bolj mastne kreme, npr. za bolj suho kožo, in da so bogate z vitaminom E, ki je nujno potreben za elastičnost kože.

z mazanjem boš vsaj malo preprečila nastanek strij. ni pa 100%. predvsem je vse odvisno od tvoje sestave kože, genov...

pa srečno! user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krema za telo
25.3.2008 18:00:04   
jajula
ker so se mi pred leti nardile ful strije na stegnih, me je blo ful strah, da ne bo tak po porodu ostal tud trebuh, ker pvrajo da je vse odvisno od elastičnosti kože. pa sem ga dost mazala z navadnim lekarniškim olivnim oljem  in mlekom za nosečnice od bubchena (mi je zdravnica svetovala, da je dobro kombinirat olje in mleko). in ni niti ene strijeuser posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krema za telo
25.3.2008 19:28:58   
ANA_P
COLISTAR, tusi posebej proti strijam v nosečnosti.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krema za telo
25.3.2008 19:39:45   
rokapi
Afrodita - mandljevo olje. Ugodno in fajn.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krema za telo
25.3.2008 20:03:00   
Nacka
Tud jest sm imela balzam za dojenčke in mamice od L'occitana in je super!!! Mazala sem se po celem telesu. po psih, stegnih intrebuhu zaradi možnosti strij, po hrbtu in nogaha pa zato, ker me je vse srbelo. Res je dobra krema. Sicer malo več stane, a jo imaš za dolgo. Sploh nimam sledi poroda.

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krema za telo
25.3.2008 20:12:13   
maxi133
oj! tudi jst uporabljam že od vsega začetka vichijevo kremo proti strijam in sedaj sem v 36. tednu in ni še niti ene! user posted image Upam, da bo tako ostalo do konca oz. tudi še kasneje jo mislim uporabljat, ker računam na to da bom izgubila kakšen pridobljen kilogramček na bokih, ritki... user posted image

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krema za telo
26.3.2008 7:51:47   
zojaB
Se pridružujem mnenju jajule. Sama sem imela od prej že strije po bokih, v nosečnosti pa sem se mazala z oljem od Welede in Afroditino mandljevo mleko-preprosto sem zmešala skupaj, namazala zjutraj in zvečer. Niti ena sama strija se ni pojavla, pa sem se zredila 25 kg in imela res gromozanski trebušček. Tko da res, mešaj olje in kremo z e vitaminom.

Čaw

< Sporočilo je popravil zojaB -- 26.3.2008 7:52:40 >

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krema za telo
26.3.2008 15:36:50   
emi*
Ola jaz imam eno zeleno kremo Galenic-Elancyl,user posted image  jo je kupil v lekarni in so rekle kao,da je res full dobra,da ni bilo nobenih pripomb. Vsepovsod drugače,bomo vidli v resnici.user posted image

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krema za telo
26.3.2008 22:13:39   
asra
Jaz imam kremo in olje proti strijam od Aventa. Razmišljala sem pa tudi o eucerinu. No, upam da se bo teh 30€ obneslo in ne bo strij. user posted image

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krema za telo
1.4.2008 18:51:43   
moyca
kupla sem si olje od eucerina. upam da bo okuser posted image in kdaj se je potem smiselno začet masirat (zdaj sem v 8.tednu)?

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: krema za telo
1.4.2008 20:34:02   
Aurea
Sprva sem se mazala z navadnim mandljevim oljem iz lekarne (mislim, da stane okrog 5 eur flaška), sedaj sem odkrila v DM-ju Babylove otroško olje (mandelj in E vitamin) in je suuuper, pa še cena je odlična - 1,70 eur.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: krema za telo
1.4.2008 20:36:24   
Anonimen
Nobene.

(odgovor članu moyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: krema za telo
1.4.2008 21:44:10   
bejbi3
 
različne občasno, predvsem za moje  problematične noge od loccitane gelom proti zastajanju vode občasno
-včasih z balea body butter
-včasih z penaten otroškim losijonom

za trebuh pa le tu in tam otroški losijon - se mi tako lepo razteza.
Tuširam pa se z oljem (loccitane) in zraven masiram.

V prejšnjih nosečnostih sem tu in tam uporabila otroški losijon.  Končujem 4 nosečnost in imam ene dve strije na vsaki bedri, mislim, da iz nenosečniškega obdobja (2x sem se zredila na hitro za nekaj kil)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?