|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se motim ?
3.4.2008 14:37:27   
Anonimen
Pozdravljene!

Mene pa zanima če vas dragi kaj pokliče med vašim delovnim časom ali vam napiše kaki sms ?
Mene full moti,ker mi moj redkokdaj kaj napiše oz. mi odgovori. Primer... Včeraj sem mu napisala dva smsa nič odgovora. Šele popoldan mi napisal...Lubi ne smeš biti jezna ker ti nisem napisal smsa,nisem mel časa. Rad te imam.
Pridem žvečer jaz iz šihta njega ni doma,pride pol urce za mano. In mu rečem če kam greš mi napiši sms ali na list papirja pa na mizo. On pizdi da ni vedel da se bo tok časa zadržal,delal nekaj s kolegom za v šiht. Njemu je naumno pisat sms...kako saj se vidiva vsak dan. Meni je pa le lepo če mi napiše kak sms,ampak noče. Ni čudno da ima čauna za mobi 5 eurov.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:38:32   
tanikaa
Ja, leonida.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:39:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:41:44   
Anonimen
Ne mi ne piše, jst pa tud njemu ne. Če kdo kej rab se pokličeva, sam ful redko.
Jst tud sovražim smse. Mislm ne vidim fore da za par besed tolk plačaš, če pa mu zvečer lahko vse zastojn povemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:43:08   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

če pa mu zvečer lahko vse zastojn povemuser posted image


... in pokažeš. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:47:14   
Anonimen
Zivjo
Jes mam tud navado, da mu pisem al ga zovem,ko on dela..sam sms najveckrat posljem z najdi.si, da je zasenki...
najveckrat so to stvari,ka se mi zdijo,da mu moram recti, ka mogoce pozabim dotacas kak se vidiva...  pa ko ma on cas, me pac pozove.. al ga vmes ze jaz kaj spet poklicem...
sam je moja svakinja tud ista kak jaz, da možu pise, pa on ne odgovori, te pa ga klice cez nekaj casa..
pa te sta nama oba rekla, jaj zenske,kakse ste...
ampak mislim,da nas je kar dosti takih...user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:48:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: dreja81

Zivjo
Jes mam tud navado, da mu pisem al ga zovem,ko on dela..sam sms najveckrat posljem z najdi.si, da je zasenki...
najveckrat so to stvari,ka se mi zdijo,da mu moram recti, ka mogoce pozabim dotacas kak se vidiva...  pa ko ma on cas, me pac pozove.. al ga vmes ze jaz kaj spet poklicem...
sam je moja svakinja tud ista kak jaz, da možu pise, pa on ne odgovori, te pa ga klice cez nekaj casa..
pa te sta nama oba rekla, jaj zenske,kakse ste...
ampak mislim,da nas je kar dosti takih...user posted image

lp


user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:51:45   
Anonimen
Mogoč pa dedci nimajo časa v šihtu smse pisatuser posted image
Moj vem da nima.
Mene pa živcira če kkšnga dobim k me običajno glih kej zmoti pol pa pozabm kaj sm delalauser posted image
Sploh pa če bi men moj poslal sms pejd v trgovino ob dveh med najhujš gužvo v šihtu bi itak že pozabla do pete k grem domovuser posted image

tanikaa ti si pa nesramnauser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 3.4.2008 14:52:06 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:54:20   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24



tanikaa ti si pa nesramnauser posted image



Zakaj? Smejim se, ker je tak fajn prekmursko klampfala. user posted image user posted image user posted image  Saj jaz razumem čisto vse, nekatere pa ... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:55:12   
tanikaa
Ali pa še ščeš: Smejšno mi je, ka je tak fajn prekmursko mlatila. Vej ge san razmila fse, samo ništerne....

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:56:30   
Anonimen
Jst sm notranjka pa sm vse razumela.
To verjetno zato k sm ful pametnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:56:48   
Anonimen
joj oprosti...user posted image
bom drugic se potrudila v slovenscini napisat...
al pa nej..
user posted image
ajdi

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 14:57:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dreja81

joj oprosti...user posted image
bom drugic se potrudila v slovenscini napisat...
al pa nej..
user posted image
ajdi



Ma ne, sej čist razumljivo pišeš(za tapametneuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 15:00:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: dreja81

joj oprosti...user posted image
bom drugic se potrudila v slovenscini napisat...
al pa nej..
user posted image
ajdi



Vej je pa nika nej narobe. Fajn je štete prekmurščino. Ka se enauk za spremembo mi ne trüdemo s knjižnen jezikon. Ge itak svojin kolegican pišen fse v prekmurščini. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 16:31:05   
srki
Ja, mi napiše, predvsem na terenu. Ali pa, če v službi ne more poklicat oz. bi bilo preveč vpadljivo, pa napiše sms.

Moj je bil za sms-e pisat totalni antitalent. Potem pa je enkrat začel obvladat, sedaj so pogosto dela.

Je pa tudi meni včasih neumno, saj bi bilo ceneje, če bi poklical in povedal, kot sms napisal.

Pa ne bit huda zaradi tega, se mu pač ne zdi fajn.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 17:02:36   
gojska
zakaj pa to na spolnosti pišeš ?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 18:10:27   
Anonimen
Moj sploh sms-jev ne zna pisat user posted image user posted image user posted image . Pokliče me iz službe samo kadar ima čas, kar je zelo redko, vedno se slišiva med kosilom, ko poklepetava za kakšnih 10 minut, če zvečer pride bolj pozno domov, kar je spet redko, pa me pokliče, ko gre iz službe, da je šele štarat in da pride čez tričetrt ure. Jaz ga kličem v službo le, če je kaj zelo nujnega, pa še takrat piustim telefon le dvakrat pozvonit, toliko da vidi, da sem ga klicala in me pokliče nazaj, ko ima čas.
Se je zaradi tega res vredno kregat?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali se motim ?
3.4.2008 18:11:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

zakaj pa to na spolnosti pišeš ?user posted image


Ker na DIPO-ju ne moreš biti anonimen, mogoče?

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali se motim ?
5.4.2008 7:01:34   
rocky2
Midva se slišiva večkrat. Ponavadi ona pokliče in če nimam časa ji povem in pokličem ko imam čas. SMS-je pošilja samo ona, pa še to izjemno redko, jaz le če res ne morem poklicat - nenapovedani sestaniki itd.
Če pa nič drugega pokličem ko grem domov, zaradi kosila in če bi iz kateregakoli vzroka zamudil, ker jo ful skrbi ko sem v avtu.

< Sporočilo je popravil rocky2 -- 5.4.2008 7:03:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali se motim ?
5.4.2008 18:48:59   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!

Mene pa zanima če vas dragi kaj pokliče med vašim delovnim časom ali vam napiše kaki sms ?
Mene full moti,ker mi moj redkokdaj kaj napiše oz. mi odgovori. Primer... Včeraj sem mu napisala dva smsa nič odgovora. Šele popoldan mi napisal...Lubi ne smeš biti jezna ker ti nisem napisal smsa,nisem mel časa. Rad te imam.
Pridem žvečer jaz iz šihta njega ni doma,pride pol urce za mano. In mu rečem če kam greš mi napiši sms ali na list papirja pa na mizo. On pizdi da ni vedel da se bo tok časa zadržal,delal nekaj s kolegom za v šiht. Njemu je naumno pisat sms...kako saj se vidiva vsak dan. Meni je pa le lepo če mi napiše kak sms,ampak noče. Ni čudno da ima čauna za mobi 5 eurov.



Pa kaj težiš dedcu s temi smsi! Ko se dela se dela! Nimaš kaj drugega za počet? Kaj misliš, da tvojemu mobilni operater plačo daje? Kako misliš, da bi sodelavci gledali, če bi tvoj nonstop tipkal po telefonu oni bi pa delali? user posted image

Mojega tudi sedaj cele dneve ni, pa mu ne težim za vsako malenkost ali pa če se mi prdec poprek obrne. Že tako mu ves dan telefon zvoni in ga ima poln kufer.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali se motim ?
5.4.2008 19:00:38   
Pikec
Ali se motim ?


Da zelo.
Predvsem v forumu, kjer je odprta tema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?